Srbija prokockala pobjedu

Fudbaleri Srbije remizirali su sa Slovenijom u četvrtom kolu Lige nacija. Meč u Ljubljani završen je rezultatom 2-2.

Srbija je odigrala fenomenalno prvo poluvrijeme. Već u osmoj minuti, Srbija je povela. Mladenović je ubacio a Živković pogodio. Do kraja prvog poluvremena Srbija je dala i drugi gol. Tadić je sjajnim driblingom stvorio prostor za centaršut a Mitrović je u 35. minuti pogodio za 2-0.

Međutim, Srbija katastrofalno ulazi u nastavak te dozvoljava greškama u defanzivi povratak Sloveniji. Prvo je Čerin u 48. minuti pogodio za 2-1 da bi Šeško pet minuta kasnije pogodio za 2-2. Srbija je napadala do kraja. Najviše su rpijetili Mitrović i Jović ali promjene rezultata nije bilo.

Nakon četiri kola, Norveška je prva sa deset dok Srbija ima sedam bodova, Švedska je na četiri a Slovenija na dva boda.

Srbija naredne mečeve igra u septembru kada će dočekati Švedsku i gostovati Norveškoj.