Sloga pala u Posušju

HŠK Posušje je stigao do prve pobjede u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u petom kolu protiv ekipe FK Sloga sa 3:2.

Susret na Mokrom docu je odlično počeo, a inicijativu na terenu Posušje je nagradilo pogotkom u devetoj minuti utakmice kada je Horić pogodio za 1:0.

U nastavku utakmice Posušje je nastavljalo sa napadima, ali drugi pogodak nisu uspjeli postići u prvom poluvremenu. Sloga je uspjela da izjednači u finišu istog, a strijelac je bio Luka Kulenović.

U drugom poluvremenu Posušje je potpunom dominacijom stiglo do drugog pogotka, a ispostaviće se i pobjede. Igrala se 66. minuta utakmice kada je Slobodan Milanović pogodio za 2:1.

I kada je na semaforu Posušje imalo rezultatski prednost potpuna dominacija na terenu se nastavljala, pa je to bio slučaj i nakon pogotka Milanovića. Terenska incijativa bila je iskorištena u 86. minuti utakmice kada je mrežu gostiju zatresao Hanuljak za 3:1.

Konačan rezultat utakmice od 3:2 postavio je Kulenović sa svojim drugim pogotkom duboko u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Posušje 3 : 2 Sloga Meridian
Igman 2 : 0 Sarajevo
Sloboda 2 : 0 Borac
Željezničar 4 : 2 Tuzla City
Leotar 1 : 0 Velež
Zrinjski 3 : 0 Široki Brijeg