Gorici bodovi

Fudbaleri Gorice su na svom terenu u jednoj tvrdoj i utakmici sa pet viđenih golova došli do sva tri boda.

Poveli su domaći preko Duška Sakana u 28. Minuti, da bi gosti uzvratili devet minuta kasnije i poravnali na 1:1. Mrežu Gorice pogodio je Predrag Stanković.

Nastavak je bio još efikasniji. Oko 500 ljubitelja fudbala vidjela su još tri pogotka. Dva u mreži Sloge iz Trna, oba puta je pogodio Vladan Mitrić, u 57. i 65. minuti.

Između ta dva Mitrićeva gola ubacio se i fudbaler gostiju Dorian Kuruzović. Njegov pogodak bio je za poravnanje rezultata na 2:2, ali su se na kraju ipak radovali igrači i navijača ekipe iz Šipova.

Gorica – Sloga (T) 3:2 (1:1)

Šipovo. Stadion: Gorica. Gledalaca: 500. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka), Strijelci: Duško Sakan 28', Vladimir Mitrić 54', Vladimir Mitrić 65', [FK Gorica (Šipovo)]; Predrag Stanković 37', Dorian Kuruzović 57', [FK Sloga (Trn)]. Žuti kartoni: Danijel Perak 42', Vladimir Mitrić 47', Radivoj Jović 89', Aldin Halaba 89', [FK Gorica (Šipovo)]; Dorian Kuruzović 15', David Vuković 20', Miloš Kukić 20', David Javorac 89', Davor Telić 89', [FK Sloga (Trn)];

Gorica: Radovan Ilić (G) (K) , Danijel Perak , Aldin Halaba , Vladimir Mitrić (73. Nikola Prole), Duško Sakan , Marinko Sivonjić , Toni Lacić (67. Ferid Džanan), Radivoj Jović , Pero Pastir (63. Stanko Malinović), Stefan Bogosavljević , Miloš Jović

Sloga (T): Nikola Gašić (G) , Nikola Marjanović (74. Oliver Grozdanić), David Javorac , Predrag Stanković (K) (85. Ranko Babić), Dorian Kuruzović , Nikola Jokanović , Miloš Ivić (74. Branko Božić), David Vuković , Davor Telić , Đorđe Gaćeša , Miloš Kukić

Proleter 1 : 0 Ukrina
Gorica 3 : 2 Sloga (T)
Jedinstvo 5 : 1 Borac (Š)
Polet 1926 1 : 1 Čelinac
Borac (KD) 2 : 0 Brdo
BSK 3 : 1 Dubrave