Vojvodić zadovoljan rezultatom

MRKONJIĆ GRAD - Fudbaleri Slobode iz Novog Grada na “Lukma” u Mrkonjić Gradu, savladali su Slobodu Nova Banka 2:0.

Trener Mrkonjićana Darko Maletić, bio je vidno razočaran porazom svoje ekipe koja je sada došla u izuzetno tešku situaciju i kojoj očito na proljeće predstoji grčevita borba za ostanak u ligi.

Čestitam gostim na pobjedi. Kada  film odmotavam film  mislim da nam se treću, četvrtu utakmicu ponavlja ista situacaija. Slično je bilo protiv Zvjezde 09, kada smo imali mrtve šense. Primimo gol iz penala. I danas je bila slična utakmica. Objektivno te ekipe su kvalitetnije od nas. I znaju da kazne naše promašaje. Ja sam na poluvremenu igračima reka da smo imali dvije stopostotne prilike koje nismo iskoristili i da nećemo dobiti u drugom poluvremenu sedam takvih prilika. Dobijemo gol iz našeg napada, gdje Zekanović “gurne” pogrešan pas. Primio gol iz  penala, nezgodno je da sada da govorim. To je četvrta utakmica gdje se protiv nas svira penal. Objektivno i na tim utakmicama je pitanje da li je bio penal? Sigurno je da je veliko razočarenje svih u klubu. Ostaje nam da u neredne dvije utakmice pokušamo da izvučemo maksimum i  da onda vidimo onda šta i kako dalje- rekao je Maletić.

Trener gostiju Darko Vojvodić zadovoljan je pobjednom, ali i ne igrom svoje ekipe u prvom poluvremenu.

-Prvo bi se zahvalio domaćinima na dobroj utakmici. Sloboda mnogo bolje igra nego to to pokazuje mjesto na tabeli. Videli ste da je u prvom poluvremenu bila mnogo bolje od nas. Da smo u poluvremenu morali mijenjati način igre, što nam je donijelo rezultat, kaže Vojvodić

Sutjeska 2 : 1 Slavija
Famos 1 : 2 Tekstilac
Radnik 0 : 2 Laktaši
Ljubić 0 : 2 Krupa
Drina 2 : 1 Kozara
Željezničar 1 : 2 Omarska
Rudar Prijedor 5 : 0 Modriča
Sloboda (MG) 0 : 2 Sloboda (NG)