Remi Hrvatske i Maroka

U prvom meču grupe F na Mundijalu u Kataru, Hrvatska je remizirala sa Marokom 0:0. Ovo je četvrti meč u Kataru koji je završen bez golova, a ukupno peti remi. U drugom duelu te grupe, večeras od 20 sati igraće Belgija i Kanada, piše AntenaM.

U 12. minutu malo je nedostajalo da Hrvatska povede. Loš poprečni pas Marokanaca, Ivan Perišić je presjekao tu loptu i onda raspalio sa 30 metara. Tik iznad prečke.

U finišu prvog poluvremena, veliku šansu imali su Hrvati. Dobra akcija po lijevoj strani, loptu je Borna Sosa vratio na peterac do Vlašića, ali fenomenalna rekacija golmana Maroka.

U nastavku, pritiskala je Hrvatska, ali bez prave prilike za gol. Na kraju podjela bodova kojom su najviše zadovoljni Marokanci. Hrvati će novu priliku za pobjedu tražiti za četiri dana kada igraju sa Kanadom.

MAROKO - HRVATSKA 0:0

Sudija: Fernando Rapalini (Argentina)

Maroko (4-3-3): Bono - Hakimi, Agerd, Sajs, Mazraui (od 60. Atija Alah) - Unahi (81. Sabiri), Amrabat, Amala - Zijeh, En Nesiri (od 81. Hamdalah), Bufal (od 65. Ezalzuli).

Hrvatska (4-3-3): Livaković - Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić (od 79. Majer) - Vlašić (od 46. Pašalić), Kramarić (od 71. Livaja), Perišić.

Izvor:antenaM

Maroko 0 : 0 Hrvatska
Belgija 1 : 0 Kanada