Borac preko gradskog rivala do finala "zapada" Kupa Republike Srpske

Fudbaleri Borca ubjedljivom pobjedom protiv gradskog rivala Željezničara otišli su u finale "zapada" Kupa Republike Srpske za juniore.

Borac je danas na Predgrađu slavio pobjedu 6:0, a već poslije desetak minuta kada su imali 2:0 bilo je jasno u kojem će smjeru ovo ići jer su pogađali Milan Radović i Sergej Damjanić.

U drugom poluvremenu ubjedljiva pobjeda gostiju i to u režiji rezervista. Dva gola je dao Luka Divljak, a jedan Đorđe Stupar, dok je četvrti gol djelo Nemanje Stjepanovića.

ŽELJEZNIČAR ST - BORAC 0:6 (0:2)
Stadion Željezničara u Banjaluci
Gledalaca: 20
Sudija: Velibor Gigović (Gradiška)
Strijelci: 0:1 Radović 5, 0:2 Damjanić 10p, 0:3 Stjepanović 55, 0:4 Divljak 68, 0:5 Stupar 78, 0:6 Divljak 86
Žuti kartoni: Bundalo (Borac)

ŽELJEZNIČAR: Gajić (od 54. Višić), Radinković (od 73. Čelić), Popović, Ilić, Đukić (od 45. Antonić), Stupar, Mačkić, Simić (od 45. Kelečević), Bosnić (od 73. Šešić), Mitrović (od 53. Joldžić), Kukić (od 45. Vučenović)

BORAC: Vojvodić, Moconja, Makarić (od 76. Burnjaković), Bundalo, Nikolić (od 70. Stupar), Sarić, Janković (od 45. Divljak), Damjanić (od 76. Grujičić), Radović (od 64. Delkić), Stjepanović, Cvjetanović (od 70. Gajić)