Proleter preslišao Guber

Tim Proletara je na svom terenu u Dvorovima sigurnom i efikasnom igrom porazio Guber sa 4:0.

Prvih 45 minuta proteklo je u terenskoj inicijativi domaćina, Ali sve do 45. minute nije bilo golova. Onda je Marko Maksimović matirao Darka Popadića.

Nastavak je donio efikasnije izdanje Proletera. Postigli su domaći igrači još tri pogotka, te stigli do ubjedljive pobjede, a tim Gubera nije imao ni kvaliteta ni snage da se jače u ovom susretu odupre Proleteru..

Proleter – Guber 4:0 (1:0)

Dvorovi. Stadion: Proletera. Gledalaca: 100. Sudije: Goran Lakić (Brčko) [Glavni], Jovan Gvozdenović (Brčko-distrikt) [Pomoćnik], Željko Tekić (Zvornik) [Pomoćnik], Strijelci: Marko Maksimović 45', Miljan Odzaklić 59', Nemanja Rakić 68', Miljan Odzaklić 81', [Proleter (Dvorovi)]; Žuti kartoni: Marko Maksimović 53', Nemanja Rakić 78', [Proleter (Dvorovi)]; Nikola Avramović 18', Ragib Čirak 39', [Guber (Srebrenica)];

Proleter: Borislav Ilić (G) , Vanja Sekulić , Daniel Jović (79. Branislav Barjaktarević), Bogdan Mrkajić (K) , Dragan Vasić , Nemanja Rakić , Stefan Rakić (67. Miloš Dupor), Miljan Odzaklić , Borko Simić (46. Desimir Magazin), Nikola Gospavić , Marko Maksimović (67. Slavko Matijević)

Guber: Darko Popadić (G) , Omer Smajilović , Nikola Avramović , Sergej Jurošević , Predrag Petrović , Aljo Smajilović , Eldin Mujić , Elvis Jašarević (K) , Stefan Lemez , Marinko Grujičić , Ragib Čirak

Romanija 3 : 2 Velež
Proleter 4 : 0 Guber
Podrinje 6 : 4 Mladost (R)
Glasinac 1936 1 : 1 Stakorina
Drina HE 1 : 0 Jedinstvo
Ilićka 01 3 : 0 Hercegovac