Mladost porazila Budućnost

Stadion u Gacku

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su ekipu Budućnosti iz Pilice 3-1 (2-0).

Domaći tim bolje je otvorio utakmicu, Ćeranić je probio po lijevoj strani odigrao povratnu za Nikolića koji je pogodio za 1:0 igrao se 4. minuta.

Nakon toga gosti imaju odličnu priliku, ali je Miljanić odbranio zicer.

Onda slijedi period bolje igre domaće ekipe. gdje se igralo praktično na jedan gol. Goranović, Pušara, Nikolić mogli su duplirani prednost, ali promjene rezultata nije bilo sve do 42. minute kad je kapiten Pušara pogodio za 2-0.

Drugo poluvrijeme donosi veliku šansu Nikolića, ali i njegov promašaj,  a sve to koriste gosti koji su smanjili rezultat u 65. preko Radovanovića.

Da bodovi ostanu u Gacku pobrinuo se Ćeranić koji je u pretrčao dva  gostujuća igrača i golmana i pogodio za 3-1 igrao se 73'.

Domaći su imali prečku, a  pogodio je Ćeranić.

Mladost Gacko - Budućnost Pilica 3-1 (2-0)

Sudija: Jugović

Mladost: Miljanić, Mrković, Avdalović, Kandić, Sudžum Slijepčević, Pušara, Šarenac , Nikolić (od 65' Tepavčević), Goranović ( od  87' Krstojević), Ćeranić

Budućnost: Radić, Savić, Radovanović, Marković, Stjepanović, Lukić, Ristić, Lazarević, Radić, Milovanović, Krezović

Igrač Utakmice: Rajko Ćeranić

Romanija 3 : 2 Velež
Proleter 4 : 0 Guber
Podrinje 6 : 4 Mladost (R)