Slavlje “romantičara” u Srpcu

Fudbaleri BSK-a sačuvali su drugu poziciju poslije gostovanja u srpcu jer su pobijedili domaću Slogu rezultatom 2:1.
Poveli su “romantičari” golom Stefana Stojičića u devetom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a na 2:0 povisio je Stefan Trivan iz penala u 65. minutu. Poraz domaćina ublažio je Predrag Travar u 74. minutu.

Sloga (S) – BSK    1:2 (0:1)

Stadion: Gradski stadion FK 'Sloga', Srbac. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Pilipović (Prijedor) [Glavni], Milan Basrak (Prijedor) [Pomoćnik], Goran Ilinčić (Prijedor) [Pomoćnik], Strijelci: Predrag Travar 74', [Sloga (Srbac)]; Stefan Stojičić 45+9', Stefan Trivan 65' - penal, [BSK (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Husejin Zukanović 41', Andrej Cvijetić 65', Predrag Travar 75', [Sloga (Srbac)];
SLOGA (S): Miodrag Dabić (G) , Husejin Zukanović , Andrej Cvijetić , Vedran Nježić , Slaven Karamehić , Stefan Šervel , Radan Zelenac (K) , Jovan Remić (88. David Acic), Predrag Travar (86. David Acic), Goran Zelenac (67. Slavko Šaric), Aleksandar Kondić
BSK: Sergej Gojić (G) (39. Damjan Ljubojević), Darijo Lemić (83. Vladan Čekić), Miroslav Šteković , Vuk Milosavljević , Đorđe Jović , Leontije-luka Dragoljić (87. Marko Pušić), Branko Trninić (K) , Stefan Stojičić , Stefan Trivan , Vladan Gračanin , Mario Mikić

Sloga (S) 2 : 0 Proleter
BSK 4 : 1 Progres
Borac (KD) 3 : 1 Crni vrh
Polet 1926 3 : 2 FSA
Jedinstvo 5 : 3 Dubrave
Gorica 2 : 1 Brdo