Klis
U Buturović Polju FK Klis nakon pobjede u prošlom kolu protiv Međugorja čeka NK Troglava 1918 iz Livna koji je 6. na tabeli sa 9 bodova, normalno Kišani očekuju pobjedu.
Pretposljednje NK Grude, 1 bod će biti domaćini sastavu Međugorja, 11. mjesto, 4 boda.
NK Stolac nakon poraza u prošlom kolu od Višića, će ugostiti gornjovakufsku Slogu koja je na 10. mjestu, 5 bodova .
Osmoplasirana jablanička Turbina, 9 bodova , je domaćin drugoplasiranom sastav Višića, 12 bodova.
Nekadašnji prvak BiH čitućko Brotnjo , 4. mjesto, 10 bodova igra derbi kola sa liderom ekpom Kruševa, 12 bodova.
Petoplasirana NK Rama će u Prozoru /Rami ugostiti sastav trećepplasiranog Neuma Neuma 10 bodova.
Fenjeraš Kamešnica koja je bez boda je domaćin devetplasiranoj ekipi Ljubuškog, 6 bodova .
Nedjelja 23. septembar u 15:30 sati,
Bututurović Polje : FK Klis – NK Troglav 1918, Stadion Seid Padalović u 15:30 sati ,Aldin Žetica, Šejla Selimovi i Mirza Jakič, Fazlija Puzić svi Mostar.
Grude : NK Grude - NK Međugorje , Stadion Elić Luka, glavni sudija : Tomislav Blažević (Višići), pomoćnici: Said Hakalović i Amir Krivić oba Konjic , Leo Vlašić ( Posušje) .
Stolac : NK Stolac – NK Sloga , stadion Zagrad,Mate Bilić, Srečko Skoko i Hrvoje Brkić svi Ljubuški , delegat : Mirza Muraspahić (Mostar).
Jablanica : FK Turbina – NK Višići , Gradski stadion Salem Halilhodžić, Armin Šarić (Mostar), Merima Čamo Tanović (Mostar) i Petra Obradović (Stolac), Davor Čali (Prozor /Rama) .
Prozor / Rama : HNK Rama - NK Neum , Stadion Luka , Ante Padro, Ante Salalić i Ivica Brešić svi Livno , Boro Posavac (Gornnji Vakuf /Uskoplje) .
Čitluk : NK Brotnjo - NK Kruševo , Stadion Bare , Elmedin Padalović (Buturović Polje - Konjic), Ivan Marjanović (Mostar), Muamer Memić (Blagaj Mostar), Igor Mehler (Mostar) .
Podhum : NK Kamešnica - NK Ljubuški , Stadion Bilo Polje , Jure Delić, Nedim Kozić i Toni Jelonjić svi Mostar, Tomo Kokalović (Bosansko Grahovo).
Slobodna ekipa, HNK Čapljina .
Bratstvo | : | Rudar |
Tomislav | : | TOŠK |
Čelik | : | Simm Bau |
Gornji Rahić | : | Sloboda |
Goražde | : | Jedinstvo |
Mladost | : | Budućnost |
Radnik | : | Gradina |
Stupčanica | : | Zvijezda |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Sloboda | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 | |
2 | Stupčanica | 24 | 16 | 4 | 4 | 52 | |
3 | Bratstvo | 24 | 12 | 4 | 8 | 40 | |
4 | Simm Bau | 24 | 10 | 7 | 7 | 37 | |
5 | Goražde | 24 | 10 | 6 | 8 | 36 | |
6 | Tomislav | 24 | 9 | 7 | 8 | 34 | |
7 | Budućnost | 24 | 10 | 4 | 10 | 34 | |
8 | Gornji Rahić | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 | |
9 | Čelik | 24 | 8 | 8 | 8 | 32 | |
10 | Gradina | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 | |
11 | Zvijezda (-3) | 24 | 9 | 4 | 11 | 28 | |
12 | TOŠK | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | |
13 | Rudar | 24 | 6 | 8 | 10 | 26 | |
14 | Radnik | 24 | 6 | 8 | 10 | 26 | |
15 | Jedinstvo | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 | |
16 | Mladost | 24 | 4 | 2 | 18 | 14 |