Raspucani Krojači

DERVENTA – Odigrano je u Derventi za ovih 104 godine Tekstilca veliki broj utakmica, ali malo njih je završeno trijumfom neke ekipe sa 6:0. Sada je to pošlo za rukom „krojačima“. Da rezervni golman gostiju Vladan Savić nije bio raspoložen, a u 80.minutu zaustavio je i šut sa 11 metara kolege Ognjena Blagojevića, trijumf domaćina mogao je biti i drastičniji.

Tekstilac efikasan, gost nemoćan…

Tekstilac – Čelinac 6:0 (6:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 100.Sudija: Marko Erak(Krupa na Vrbasu) 7. Strelci: Trninić u 7., Mariaga u 11.i 45., Mitrović u 12.i 34.i Da Silva u 27.minutu. Žuti kartoni: Duspara, Dumonjić, Slijepčević(Tekstilac), Dubravac, Bajić, Savić(Čelinac).

TEKSTILAC: Blagojević -, Marić 7.5, Trninić 7.5(od 65.min.Aleksić -), Da Silva 7.5(od 65.min.Dumonjić -), Mitrović 8.5(od 80.min.Knežević -), Duspara 7.5, Ignjić 7.5, Simić 7(od 46.min.Tadić 6.5), Sedlar 7(od 46.min.Slijepčević 6.5), Mariaga 8.5, Santos 7,5.

ČELINAC: Jović 5(od 46.min.Savić 6.5), Materić 5, Amidžić 5, Dubravac 5, B.Knežević 5, Jusić 5, babić 5(od 34.min.D.Knežević 5), DŽombić 5, Jagodić 5, Krminac 5, Bajić 5.

Igrač utakmice: Lazar Mitrović(Tekstilac) 8,5.

Tekstilac 6 : 0 Čelinac
Sloboda 0 : 4 Gorica
FSA 1 : 0 Proleter
Borac 0 : 1 Brdo
Sloga (S) 2 : 1 Jedinstvo