Rudar Prijedor siti niže pobjede, slavlje Kozare

Rudar Prijedor siti

Dvije utakmice 5. kola drugoligaškog "Zapada" odigrane su večeras.

Rudar Prijedor siti je nastavio sa pobjedama, vezali su i četvrtu uzastopnu u ligi, a ovaj put je to bilo na gostovanju kod KMF Srbac.

Prijedorčani su slavili 8:5, a četiri gola je dao Edin Sarhatlić. Marinko Rastoka je pogađao dva puta, a po gol su dali Milan Bundalo i Duško Stojnić. Za Srpčane su strijelci bili Vedran Nježić dva puta, te Husejin Zukanović, Nikola Bjelonić i David Acić.

Jako zanimljivu utakmicu su odigrali Kozara i Obilić. Kozara je vodila golom Borisa Kisina, a izjednačio je pred poluvrijeme Jovan Remić, Na startu drugog poluvremena potpuni preokret preko Nikole Vajukića, a onda Kozara opet preokreće i golovima Danila Ilića i Borisa Kisina dobija utakmicu.

KMF SRBAC - KMF RUDAR PRIJEDOR SITI 5:8 (1:3)
KSC Srbac
Gledalaca: 80
Sudije: Slaviša Jovanić (Prnjavor) i Stefan Žujić (Srbac)
Strijelci: 0:1 Sarhatlić 9, 1:1 V. Nježić 10, 1:2 Sarhatlić 17, 1:3 Rastoka 20, 1:4 Sarhatlić  22, 2:4 Zukanović 26, 2:5 Rastoka 28, 3:5 V. Nježić 30 (6m), 4:5 Bjelonić 31, 4:6 Bundalo 31, 4:7 Sarhatlić 33, 4:8 Stojnić 38, 5:8 Acić 39
Žuti kartoni: Cvijetić (Srbac), Nišić, Sarhatlić, Mršić (predstavnik) (Rudar Prijedor)

SRBAC: Dabić, Đogić, Zukanović, Cvijetić, Stojković, Zelenac, Bjelonić, V. Nježić, Savić, Acić, I. Nježić

RUDAR PRIJEDOR SITI: Zgonjanin, Antonić, Sarhatlić, Bundalo, Rastoka, Stupar, L. Nišić, Stojnić, Đ. Nišić, Mešić

KMF KOZARA - KMF OBILIĆ 3:2 (1:1)
Arena Gradiška
Gledalaca:50
Sudije: Nemanja Davidović i Nebojša Čiča (oba Prijedor)
Strijelci: 1:0 Kisin 4, 1:1 Remić 20, 1:2 N.Vajukić 23, 2:2 Ilić 32, 3:2 Kisin 34
Žuti kartoni: Ostojić, Krunić (Kozara), Remić (Obilić)

KOZARA: Đorđić, Krunić, Kisin, Ostojić, Savković, Ristić, Ostojić, Vujatović, Gavrilović, Ilić

OBILIĆ: Gavranić, Todorić, Remić, N.Vajukić, Kovač, Malešević, Milanović, Mihajlović, Lukanović, S. Vajukić, D. Vajukić, Jokić,

Šampion 10 : 9 Srbac
Prijedor 5 : 5 Ljubić
Rudar Prijedor City 0 : 3 Kozara
Dubica 0 : 3 Obilić