Modričani dva puta vodili u Srpcu i izgubili

Prošlosezonski prvoligaš Republike Srpske ekipa Modriča Alfe doživio je drugi poraz na drugoligaškom zapadu, ovaj put u Srpcu od Sloge (na startu Modričani izgubili kod kuće od šamačkog Borca 0:4).

Iako su Modričani vodili dva puta na kraju su ipak poraženi i ostali bez plena. Nebojša Prljeta je u 15. minutu doveo goste u vođstvo, a u 35. minutu izjednačio je Slaven Karamehić i bio je to rezultat prvog poluvremena. Dražen Okolić je u 62. minutu ponovo doveo goste u vođstvo, da bi Nikola Zec u 78. minutu donio novo izjednačenje Srpčanima, a pobjednički pogodak postigao je rezervista Emir Grbić u 86. minutu.

Sloga (S) – Modriča Alfa   3:2 (1:1)

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Prljeta (15), 1:1 Karamehić (35), 1:2 Okolić (62), 2:2 Zec (78), 3:2 Grbić (86). Žuti kartoni: Nježić (Sloga), Maksimović (Modriča Alfa).

SLOGA (S): Grahovac, Zec, Radosavac, Dalić (od 64. Grbić), Subić (od 64. Vajukić), Šarić, Pralica, Karamehić, Jokanović, Nježić, Zukanović (od 80. Sarić).

MODRIČA ALFA: Vasić, Veselinović (od 84. Petković), Jolović, Stjepić, Kostadinović, Prljeta, Okolić, Limić, Vujanić, Maksimović (od 86. Makivić), Ilić.

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac