Polet prizemljen u Dubravama

U posljednjoj utakmici drugog kola drugoligaškog zapada Republike Srpske danas je u Dubravama istoimeni klub rezultatom 2:0 pobijedio polet 1926 iz Broda.

Domaćin je poveo u ranoj fazi susreta, tačnije u petom minutu kada je mrežu Brođana pogodio Srđan Beuk, a konačan rezultat postavio je Đorđe Sikimić u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Dubrave – Polet 1926       2:0 (1:0)

Fudbalski stadion u Dubravama. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Petrović (Prijedor). Strijelci: 1:0 Beuk (5), 2:0 Sikimić (90+4). Žuti kartoni: Demo, D. Kisin (Dubrave), S. Grozdanić, M. Grozdanić, Pejičić, Kampaz (Polet 1926).

DUBRAVE: Vuković, Đogić, D. Kisin, Hadžialagić, Kvrgić, Beuk, Demo (od 60. Matić), V. Kisin (od 86. Vučinić), Malbašić, Šikuljak (od 86. Bencuz), Nikić (od 75. Sikimić).

POLET 1926: Valensija, Pejičić, Petrić, M. Grozdanić (od 82. Duronja), Moskvera, Kušljić, S. Grozdanić, Kampaz, Lekić, Marinković (od 68. Savić), Jovičić.

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac