Igman se izravnao s Veležom

U jedinoj utakmici današnjeg izdanja petog kola Premijer lige BiH u Vrapčićima kod Mostara domaći Velež i gostujući Igman iz Konjica su odigrali neriješeno – 1:1.

Poveli su domaći golom Mihaila Mlinarića u 34. minutu, a izjednačio je Bakir Nurković u 45+1. minutu.

Domaćin je očekivao prvu domaću pobjedu u tekućoj sezoni i nije došao do nje, dok je Igman uknjižio prvi bod na tabeli.

Velež – Igman          1:1 (1:1)

Stadion: „Rođeni“ u Vrapčićima kod Mostara. Gledalaca: 2.500. Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Mlinarić (34), 1:1 Nurković (45+1). Žuti kartoni: Milak, Lusio (Velež), K. Hebibović, Buturović, Nurković, Božić, Ramić, trener Musemić (Igman).

VELEŽ: Hadžikić, Oreč, Halilović (od 60. Haskić), Hrkač, Mlinarić, Lusio (od 76. Šikalo), Savić (od 67. Mehmedić), Šturm (od 46. Nasimento), Jevtović (od 46. Lauš), Vehabović, Milak.

IGMAN: Ćeman, Velić (od 82. Nikolić), Drljević, A. Hebibović, Herić, K. Hebibović (od 74. Mraković), Nurković, Posinković, Mešić (od 67. Božić), Buturović, Ramić.

Radnik 0 : 1 Igman
Sloboda 1 : 1 Velež
Sloga 1 : 0 Široki Brijeg
GOŠK 0 : 3 Željezničar
Zrinjski 1 : 1 Borac
Sarajevo 2 : 2 Posušje