Sloga na svom terenu poražena od Igmana

Sloga nije uspjela na svom terenu da zabilježi bodove protiv konkurenta u borbi za opstanak ekipe Igmana iz Konjica, poraženi su rezultatom 0:2.
U 19.minutu Anel Hebibović sa nekih je oprobao udarac sa nekih 20 metara, ali na sreću odlazi preko gola Pavlovića. Deset minuta kasnije. Preko gola glavom šutira Vidić, bils je to dobra prilika za Slogu. Nakon prvih 45 minuta mreže miruju.
Tekao je 54.minut odlično je po strani prošao Toni Jović uputio centaršut na drugu stranu, Milanović šutira iz dobre situacije preko gola. Nedugo zatim slijedi kazna, povratnu loptu u kaznenom prostoru prihvata Elvedin Herić i pogađa za vođstvo Igmana 1:0. U 60.minutu Toni Jović iz slobodnog udarca pogađa stativu. Igrao se 74.minut brza akcija Igmana, loptu prihvata Stefan Denković i udarcem po zemlji matira Pavlovića za povećanje vođstva tima iz Konjica 2:0. U 79.minutku Sloga ostaje sa igračem manje kada je drugi žuti karton zaradio Albin Omić.
U narednom kolu za vikend Sloga gostuje još jednom konkurentu Slobodi u Tuzli, dok Igman na svom terenu dočekuje ekipu GOŠK.

SLOGA MERIDIAN - IGMAN 0:2 (0:0)
Strijelci: 0:1 Herić u 56, 0:2 Denković u 74, . Stadion: "Luke". Gledalaca: 400. Sudija: Dragan Petrović (Banja Luka). Pomoćnici: Enes Đozić (Sarajevo) i Nebojša Žugić (Banja Luka). Posmatrač suđenja: Ermin Halilagić (Sarajevo). Delegat: Seadin Badić (Cazin). Žuti kartoni: Omić (Sloga Meridian), trener Musemić, Mešić, Herić, Đorićš (Igman). Crveni kartoni: Albin Omić (Sloga Meridian) u 79.minutu.
SLOGA MERIDIAN: Bojan Pavlović, Damir Sadiković (od 81. Mladen Veselinović), Albin Omić, Zoran Karać (od 45. Stefan Milosavljević), Dušan Ristić, Vasilije Perković (od 81. Minja Tatić), Milan Milanović, Josip Kvesić, Nemanja Đokić (od 67. Momčilo Mrkaić), Toni Jović, Dejan Vidić. Trener: Vlado Jagodić.
IGMAN: Aldin Ćeman, Amir Velić, Anel Hebibović (od 86. Miloš Aćimović), Elvedin Herić, Stefan Denković (od 78. Almir Bekić), Kenan Hebibović, Luka Posinković, Ivan Đorić, Aldin Mešić (od 64. Edin Šehić), Edis Buturović, Mirsad Ramić (od 86. Karmel Junior Celi Gađi Taljo). Trener: Husref Musemić.

Borac : Radnik
Željezničar : Posušje
Široki Brijeg : Sarajevo
Velež : Zrinjski