Borac Kozari spakovao šest komada

Poslije ”petarde” protiv Igmana u prošlom kolu, juniori Borca upisali su još jedan ubjedljiv trijumf.

Rezultatom 6:1 su savladali Kozaru, otklonivši sve dileme oko konačnog ishoda već poslije prvog poluvremena, tokom kojeg su postigli četiri pogotka. Goleada je počela pogotkom Marka Ćetkovića (6. minut), na 2:0 je iz jedanaesterca povisio Siniša Ristić (17.), dok su Aldin Mujić i Đorđe Burnjaković za samo šest minuta (30. i 36.) nanijeli nova dva udarca gostima iz Gradiške.

Zaostatak Kozare je smanjio Danilo Vujičić u 52. minutu, samo dva minuta kasnije Borcu prednost od četiri gola vratio Dragan Pejić, a konačnih 6:1 postavio Andrej Kragulj šest minuta prije kraja.

Poslije ove pobjede, treće u sezoni, Borac zauzima šesto mjesto na tabeli sa 11 bodova.

BORAC – KOZARA 6:1

strijelci: 1:0 Ćetković (6.), 2:0 Ristić (penal, 17.), 3:0 Mujić (30.), 4:0 Burnjaković (36.), 4:1 Vujičić (52.), 5:1 Pejić (54.), 6:1 Kragulj (84.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: , sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor), žuti kartoni: Golub (Kozara).

BORAC: Mladen Jurkas (od 62. minuta Marko Bojandić), Đorđe Burnjaković, Marko Ćetković, Aimar Balić, Kosta Đudurović, Dragan Pejić (od 70. minuta Danilo Adžić), Vuk Ćorić (od 42. minuta Srđan Mišić), Đorđe Botić (od 62. minuta Luka Prole), Ognjen Đerman (od 62. minuta Mihajlo Ševo), Siniša Ristić (od 70. minuta Luka Knežević), Ajdin Mujić (od 62. minuta Andrej Kragulj). Trener: Ranko Stanarević.

KOZARA: Aleksej Šobota, Hajro Omanović (od 31. minuta Danijel Golub), Danilo Vujičić (od 83. minuta Boris Šljivar), Aleksandar Divić, Vuk Marić, Marko Đurić, Dušan Malešević (od 72. minuta Elvis Turanović), Petar Kežić (od 31. minuta Stefan Ranisavić), Miloš Bandulaja (od 83. minuta Luka Savanović), Lazar Aleksić (od 83. minuta Aleksandar Perić), Danilo Pavković. Trener: Rade Drvenica.