Dobojski Željo protutnjao kroz Lauš

U sueretu 11. kola drugoligaškog zapada Republike Srpske dobojski Željezničar je kao gost u Banjaluci pobijedio OFK Lauš rezultatom 2:1.

Poveli su gosti u 22. minutu golom Harisa Kovačevića, a prednost je u 56. minutu udvostručio Amadeo Čapru-Tate, da bi konačan rezultat u 90. minutu postavio rezervista domaćina Milan Vrućinić.

OFK Lauš – Željezničar (D)            1:2 (0:1)

Stadion: OFK Lauša u Banjaluci. Gledalaca: 100. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Strijelci: 0:1 Kovačević (22), 0:2 Čapru-Tate (56), 1:2 Vrućinić (90). Žuti kartoni: Dujaković, Papić, Plavšić (OFK Lauš), Cvijanović, Ilić (Željezničar).

OFK LAUŠ: Vuleta, Babić, Kremenović (od 58. Papić), Plavšić, Lakić, Dobraš, Galić (od 77. Kremenović), Mizdrak, Dujaković (od 77. Janjetović), Jovanić (od 72. Vrućinić), Stojičić.

ŽELJEZNIČAR (D): Jovanović, N. Ilić, Kovačević, Cvijanović, Hadžimujić, Kurdić, Čapru-Tate, Popović, S. Ilić (od 80. Petrović), Drljić (od 72. Milačak), Gostić.

Modriča 0 : 0 Dubrave
Crni Vrh 2 : 2 Brdo
Omarska 1 : 1 Gorica
Polet 1926 3 : 3 Sloga (T)
OFK Lauš 1 : 2 Željezničar
FSA 1 : 0 Čelinac
Borac 3 : 1 Proleter
Sloga (S) 2 : 1 Tekstilac