Brdo jednako s Vrhom u Jaružanima uz dva penala

Dva „masiva“ su u Jaružanima odigrala neriješeno, Crni Vrh je vodio dva gola razlike u prvom, a Brdo je to stiglo u drugom poluvremenu.

Bojan Radić u 30. i Miloš Kukić iz penala u 37. minutu doveli su domaćina u vođstvo, a izjednačili su Zoran Miodragović u 51. minutu, takođe iz penala i Danilo Marmat 70. minutu.

Crni Vrh – OFK Brdo          2:2 (2:0)

Fudbalski stadion u Jaružanima. Gledalaca: 140. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Strijelci: 1:0 Radić (30), 2:0 Kukić (37 – penal), 2:1 Miodragović (51 – penal), 2:2 Marmat (70). Žuti kartoni: Račić (Crni Vrh), Dedić, Isaković (OFK Brdo).

CRNI VRH: Račić, Šavija, Savičić, Vukosavljević (od 76. Brdan), Vatanabe, Grujić, Radić (od 89. Cvijetić), Kukić, Jovandić (od 46. Kuma), Ćetojević, Grabovac (od 76. Amidžić).

OFK BRDO: Vidović, M. Trkulja, Karupović, Miodragović, Marmat, Vojniković (od 55. Karagić), Bundalo, Miljević (od 46. Okori), Dedić (od 46. Mijić), Santana (od 45. Isaković), Alveš.

Modriča 0 : 0 Dubrave
Crni Vrh 2 : 2 Brdo
Omarska 1 : 1 Gorica
Polet 1926 3 : 3 Sloga (T)
OFK Lauš 1 : 2 Željezničar
FSA 1 : 0 Čelinac
Borac 3 : 1 Proleter
Sloga (S) 2 : 1 Tekstilac