Lider stao ispod Gor(ic)e

Fudbalski klub Omarska lider drugoligaškog zapadnog karavana Republike Srpske odigrao je samo 1:1 na domaćem terenu protiv Gorice iz Šipova.

Gosti su došli u vođstvo u 14. minutu golom Vladimira Mitrića, a izjednačio je Branko Rosić u 43. minutu. U drugom poluvremenu se mreže nisu tresle.

Omarska – Gorica   1:1 (1:1)

Fudbalski stadion u Omarskoj. Gledalaca: 500. Sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Mitrić (14), 1:1 Rosić (43). Žuti kartoni: Bataz (Omarska), Šobić, Peno, Jovičić (Gorica).

OMARSKA: Zgonjanin, Rosić, Panić, Grahovac, Anđić, Jaćimović, Lajić, L. Nišić, Đ. Nišić, Vračar, Stupar (od 67. Bataz).

GORICA: Ilić, Peno, Mitrić, Sakan, Jakšić, Pastir (od 73. Nerac), Šobić, Malinović (od 46. Jovičić), Jakešević, Grahovac, Mešić.

Modriča 0 : 0 Dubrave
Crni Vrh 2 : 2 Brdo
Omarska 1 : 1 Gorica
Polet 1926 3 : 3 Sloga (T)
OFK Lauš 1 : 2 Željezničar
FSA 1 : 0 Čelinac