Trnjani bolji od Lauša u neizvjesnoj utakmici

Ekipa Sloge iz Trna FOTO: sportdc

Fudbaleri Sloge su u Trnu rezultatom 3:2 pobijedili OFK Lauš u zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici.

Dorian Kuruzović je u 27. minutu donio prednost Trnjanima i to je bio rezultat prvog dijela susreta. Uvodni minuti nastavka donijeli su prava uzbuđenja i tri gola za tri minuta. Prvo su gosti izjednačili u 58. minutu pogotkom Radenka Žutić, već u 59. je ponovo Kuruzović zatresao mrežu OFK Lauša, da bi u 60. minutu Luka Mizdrak opet donio novi rezultatski egal. Pero Miladinović je u 78. minutu pogotkom obezbijedio pobjedu Trnjanima.

Sloga (T) – OFK Lauš          3:2 (1:0)

Stadion: Sloge u Trnu. Gledalaca: 30. Sudija: Nemanja Stupar (Doboj). Strijelci: 1:0 Kuruzović (27), 1:1 Žutić (58), 2:1 Kuruzović (59), 2:2 Mizdrak (60), 3:2 Miladinović (78). Žuti kartoni: Savatić, Pilipović (Sloga), Lakić, Žutić (OFK Lauš).

SLOGA (T): Gašić, Pilipović, Đukanović (od 82. Grozdanić), Koprivica, Javorac, Vuković (od 67. Miladinović), Grujić (od 67. Golić), Tomičić, Kuruzović, Stanković (od 75. Savatić), Gavrić (od 75. Milinović).

OFK LAUŠ: Šajić, Dujaković, Lakić, Dobraš, Mizdrak, Žutić (od 63. Tamburić), Jovanić, Stojičić, Petrović, Vrućinić, Kovljenić (od 46. Savić).

Dubrave 3 : 1 Tekstilac
Proleter 2 : 0 Sloga (S)
Čelinac 1 : 3 Borac
Željezničar 4 : 0 FSA
Sloga (T) 3 : 2 OFK Lauš
Naprijed 5 : 0 Polet 1926