KK Igokea - KK Bosna (Uživo)
U Laktašima se večeras igra prva utakmica finalne serije između Igokee i Bosne Rojal. Na našem portalu možete pratiti tok ove utakmice. 1/4 (19:17) I jedni i drugi su dosta promašivali u prvoj dionici meča, te su na ispod 50% procenta šuta. Igokea je na 47%, dok je Bosna na 42% ubačenih šuteva. Upravo ta mala razlika u procentima napravila je i razliku u poenima, te Igokea odlazi na prvi odmor sa 2 poena prednosti, 19:17. Najefikasniji u domaćem timu je Milošević sa 8 poena, dok je kod Bosne Šturanović ubacio deset od sedamnaest poena. 2/4 ( 27:25) Poluvrijeme 44:44  Druga četvrtina u dvorani u Laktašima donijela je znatno efikasniju i za oko atraktivniju košarku. Ekipa iz Sarajeva igra odlično, veoma borbeno, predvođena izuzetno raspoloženim Maksimom Šturanovićem i njegovih četrnaest poena. Prati ga Vladimir Đorđević sa 11 ubačenih poena. Kod domaćih poeni su raspodijeljeni. Po osam imaju Milošević i Robinson, a po sedam Pašajlić i Vuk Radivojević. Izuzetno izjednačena utakmica u Laktašima, te je sigurno i da nas očekuje izuzetno uzbudljivo drugo poluvrijeme. 3/4 (25:7) U trećoj četvrtini Igokea je upotpunosti razbila goste iz Sarajeva. Ništa nije polazilo za rukom košarkašima Bosne, te je Igokea čini se i prelomila ovu utakmicu. U 4/4 Igokea ulazi sa 18 poena porednosti, 69:51. 4/4 (18:20) Kraj: 87:71 U posljednjoj četvrtini gosti su samo uspjeli za dva poena da ublaže poraz i izgube meč sa 16 razlike. Presudila je furiozna 3/4 domaćih košarkaša.