13.02.2017 prijedordanas.com

Remi Brda i Gomjenice

Regionalni ligaši Gomjenica i Brdo su u prvoj provjeri tokom zimskih priprema remizirali 2:2 u prijateljskom susretu sa poluvremenima od po 40 minuta. Prijedorčani su u otvorenoj igri oba rivala poveli golom Stefana Sojnića već u 2.minuti. Ekipa iz Hambarina je stvorila nekoliko povoljnih prilika, ali je golman domaćih Vojislav Vasiljević bio na visini zadatka, međutim, nije mogao da spreči izjednačenje u 30.minuti kada ga je savladao Damir Gredelj. U 39.minuti Dejan Đurkić je „dubinskom“ loptom sa oko 40 metara uposlio Đorđa Kreću, koji donosi novu prednost izabranicima novog trenera Gomjeničana Igora Mršića. U nastavku tim Amira Kaltaka je došao do poravnanja u 50.minuti, kada se Gredelj drugi put upisao u listu strijelaca. FK Gomjenica: OFK Brdo(Hambarine) 2:2(2:1) Prijedor. Stadion: „kod Celpaka“. Gledalaca. 40. Sudija: Nemanja Davidović (Prijedor).Strijelci: Stojnić u 2. i Kreća u 39. za Gomjenicu, a Gredelj u 30. i 55.minuti za OFK Brdo GOMJENICA:V.Vasiljević, Stipić, Čorokalo, Tadić, V.Dragić, Knežević, Đurkić, Torbica, Stojnić, Radanović, Kreća. Igrali su još: M.Dragić, Lazić, D.Vasiljević, Zorić, Kekić OFK BRDO:Čaušević, Kljajić, Borovac, Stegić, Mešić, D.Mujadžić, Selimović, Ibričić, Aleksić, Gredelj, Sarhatlić. Igrali su još: Musić, Miljević, A.Mujadžić, Grbić