Pet medalja iz Plovdiva

ZVORNIK - Takmičari Tekvondo kluba "Srpski soko" iz Zvornika, učestvovali su ovog vikenda na Otvorenom prvenstvu Bugarska "Bulgarija openu" u Plovdivu.Na turniru je učestvovalo više od 600 takmičara iz 11 zemaqa. - Osvojili smo ukupno pet medalja, a dvoje naših takmičara su osvojili medalje za tim Slovenije za koji su nastupili. Prvo mesto osvojio je Dario Kostić, drugo Srdjan Draškić, dok su Đorđe Zelenović,Katarina Kusmuk i Boris Kusmuk, osvojili bronzane medalje.Nastupajući za tim Slovenije Daniela Batić je ostvarila tri pobede i osvojila prvo mesto. Dario Kostić i Đorđe Zelenović su za Sloveniju osvojili treće mjesto a Ivan Šakotič nije imao sreće jer se susreo sa aktuelnim prvakom Evrope u svojoj kategoriji i izgubio u prvom kolu, rekao nam je Miljan Josić trener u TK "Srpski soko" i međunarodni sudija