Petarda Modriči

Fudbalerke Radnika su u okviru trećeg kola Premijer ženske lige BiH na domaćem terenu slavile protiv Modriče 5:2. Domaće je u vodstvo dovela već u osmoj minuti Ljubica Jović, a samo tri minute kasnije za 2:0 pogodila je Vesna Njeguš. U 23. minuti treći gol za Radnik postiže Anja Stević, a do kraja prvog poluvremena za konačnih 4:0 pogodila je u 32. minuti Valentina Šakotić.

U nastavku utakmice u prvoj minuti drugog poluvremena Adina Osmančević, kapitenka Modriče, smanjila je na 4:1. Svojim drugim golom na dva gola razlike smanjila je Osmančević nekoliko minuta kasnije, ali to nije dugo trajalo jer je za 5:2 i novo vodstvo od tri gola razlike gol postigla Sofija Krajšumović.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata pa je Radnik stigao do prvih bodova u novoj sezoni Premijer ženske lige BiH.