Drina preduboka Ljubinjcima

Odbojkaši Drine slavili su i u trećem kolu Prve lige Republike Srpske.Oni su bili bolji od ekipe Ljubinja i pobjedili sa maksimalnih 3:0.

Prvi set  je bio najizjednačeniji, jer se igralo na razliku. Drina je bila bolja tokom većeg djela utakmice, ali su gosti stizali rezultat pa je set odlučen sa 26:24 u korist Drine.

U drugom setu nije bilo dileme jer je Drina vodila tokm čitavog  seta i slavila sa 25:18. I u trećem seti su igrači domeće ekipe dominirali u svim elemenima igre i dobili ga sa 25:20.

Svi igrači domažih su pržili su  dobru igru.Najviše prolaza i osvojenih poena ponovo je imao Vladimir Petrović,a pomagali su mu Veselin Mitrović, Aleksandar Petrović, Zoran Grbić i veteran Drine Vasilije Bošković.

I u četvrtom kolu Drina je domaćin a igraće sa ekipom Jahorine sa Pala.

Drina -  Ljubinje 3:0 /26:24, 25:18, 25:20/

Drina 3 : 0 Ljubinje
Jahorina 2 : 3 Maglić
Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda