1 : 0

Juniori Krupe bolji od Veleža

05.11.2017 Administrator DC

Juniori Krupe odigrali su danas u Krupi na Vrbasu utakmicu protiv vršnjaka iz FK Velež iz Mostara. U utakmici 12. kola Premijer omladinske lige BiH U-19 fudbaleri Krupe savladali su Velež rezultatom 1:0.

Juniori Veleža u 5. minuti bili su znatno oslabljeni nakon što je iz igre isključen golman Rahimić, zbog igranja rukom van kaznenog prostora. Domaći igrači došli su do pogotka u samom finišu utakmice u 86. minuti susreta, strijelac je bio Avdić Vahidin.

Juniori Krupe trenutno zauzimaju 2. mjesto na tabeli Premijer omladinske lige BiH sa 25. osvojenih bodova.

FK Krupa: Ratković, Čivčić, Gvozdenović, Šipovac, Avdić, Domuzin, Guskić, Ševarika, Jusić, Tomaš, Nikolić

FK Velež: Rahimić, Pranjga, Mrgan, Tojaga, Barjektarević, Agović, Puce, Halilović, Hebibović, Seferović, Kozić