XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 259 utakmica za dan
Nedelja, 5 Novembar 2017

Fudbal

05.11.2017 13:30 GOŠK 0 : 2 Sarajevo
05.11.2017 14:00 Vranjak 4 : 1 Sloga(S)
05.11.2017 14:00 Mladost 3 : 1 Ljubić
05.11.2017 14:00 Željezničar 0 : 4 Jedinstvo
05.11.2017 14:00 Budućnost 2 : 2 Ilićka 01
05.11.2017 14:00 Sloga Junajted 2 : 0 Guber
05.11.2017 14:00 Proleter 4 : 1 Mladost(R)
05.11.2017 14:00 Zadrugar 2 : 0 OFK Šekovići
05.11.2017 14:00 Partizan 4 : 0 BSK Ledinci
05.11.2017 14:00 Majevica 1 : 1 OFK Trnovica
05.11.2017 14:00 Čelopek 0 : 0 Radnički
05.11.2017 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Podrinje
05.11.2017 14:00 Milići 0 : 1 Lokomotiva
05.11.2017 14:00 Vlasenica 1 : 2 Lokanj
05.11.2017 14:00 Naša krila 5 : 0 Mineral
05.11.2017 14:00 Budućnost 1 : 1 Zvijezda
05.11.2017 14:00 Sloga(DP) 2 : 1 OFK Pridjel
05.11.2017 14:00 Skugrić 4 : 2 Crvena zvijezda
05.11.2017 14:00 Sloga(J) 2 : 1 Hajduk
05.11.2017 14:00 OFK Ravan 0 : 3 Sloga
05.11.2017 14:00 Gorica 2 : 0 Čelinac
05.11.2017 14:00 Kalemi 2 : 1 Mladi Krajišnik
05.11.2017 14:00 Biseri 1 : 3 13 Skojevki
05.11.2017 14:00 Sloboda 6 : 1 Kozara
05.11.2017 14:00 Potkozarje 2 : 1 Sloga DIPO
05.11.2017 14:00 Ratar 0 : 5 Torpedo
05.11.2017 14:00 Borac(M) 0 : 0 Tamaris
05.11.2017 14:00 Obilić 3 : 0 OFK Brezik
05.11.2017 14:00 Gredice 0 : 3 Mladost(S)
05.11.2017 14:00 Sava 04 3 : 1 Jugović
05.11.2017 14:00 Zadrugar 1 : 2 Slijepčevići
05.11.2017 14:00 Mladost(T) 0 : 6 Grčica
05.11.2017 14:00 Jedinstvo 5 : 2 Čelik
05.11.2017 14:00 Rudar 1925 2 : 1 Crvena zvijezda
05.11.2017 14:00 Plamen 13 : 4 Ljubija
05.11.2017 14:00 Podgrmeč 2 : 0 Slaven
05.11.2017 14:00 Bratstvo 6 : 2 Radnik
05.11.2017 14:00 Brzi 3 : 0 Mrakovica
05.11.2017 14:00 Kladari Gornji 3 : 2 Borac(0)
05.11.2017 14:00 Vučijak 3 : 1 Rudar
05.11.2017 14:00 Liješće 2 : 1 Crkvina
05.11.2017 14:00 Mladost 2 : 1 Borac(BL)
05.11.2017 14:00 Ukrina 2 : 1 Trebavac
05.11.2017 14:00 Hajduk 9 : 1 Bratstvo
05.11.2017 14:00 Pelagićevo 1 : 4 Skugrić 1964
05.11.2017 14:00 Džaja 1 : 1 Vrbas
05.11.2017 14:00 Budućnost 1 : 0 Rekreativo
05.11.2017 11:00 Krajina 2 : 0 Borac
05.11.2017 14:00 Omladinac 2 : 1 Šnjegotina
05.11.2017 14:00 Gomionica 0 : 3 Polet Krajišnik
05.11.2017 14:00 Miloš Obilić 4 : 0 Novo doba
05.11.2017 14:00 Drina 3 : 1 Semberija
05.11.2017 14:00 Stević Jovan 1 : 1 Jedinstvo
05.11.2017 14:00 Brodac : OFK Janja 2009
05.11.2017 14:00 Balatun 0 : 3 Sloboda
05.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Jasenica
05.11.2017 14:00 Sloga 73 2 : 1 Partizan
05.11.2017 14:00 Posavina 4 : 3 Mladost(B)
05.11.2017 14:00 Sloga 11 : 1 Dobor
05.11.2017 14:00 Omladinac 3 : 1 Zvijezda
05.11.2017 14:00 Jedinstvo 1 : 4 Crvena zvijezda
05.11.2017 13:30 Borac 3 : 0 Tavna
05.11.2017 13:30 OFK Batković 7 : 0 Modran
05.11.2017 13:30 Kolektiv 4 : 1 Drina
05.11.2017 13:30 Glogovac 3 : 1 Pobjeda
05.11.2017 13:30 VSK 3 : 0 Bjeloševac
05.11.2017 13:30 Koridor 2011 0 : 1 Magnojević 2001
05.11.2017 13:30 Polet 0 : 2 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Kovačići 08 0 : 3 Sava
05.11.2017 13:30 Ljeljenča 2 : 2 Sloga 94
05.11.2017 13:30 Građanski 0 : 3 OFK Magnojević
05.11.2017 13:30 Omladinac 0 : 3 Panteri
05.11.2017 14:00 Moštanica 5 : 1 Radnik Urije
05.11.2017 14:00 Crni vrh 5 : 0 Biseri
05.11.2017 14:00 Budućnost 5 : 2 OFK Nožičko
05.11.2017 14:00 Bratstvo 1 : 1 Vrbas
05.11.2017 14:00 Crvena zemlja 1 : 0 Polet
05.11.2017 14:00 Radnički 2 : 3 Željezničar
05.11.2017 13:00 Mačva 1 : 3 Partizan
05.11.2017 17:00 Radnički (N) 0 : 4 Crvena zvezda
05.11.2017 13:00 Zemun 0 : 0 Mladost
05.11.2017 13:30 TSC 0 : 2 Metalac
05.11.2017 13:30 ČSK Pivara 2 : 2 Budućnost
05.11.2017 13:30 Novi Pazar 1 : 1 Proleter
05.11.2017 17:30 Everton 3 : 2 Watford
05.11.2017 13:00 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
05.11.2017 15:15 Manchester City 3 : 1 Arsenal
05.11.2017 17:30 Chelsea 1 : 0 Manchester Utd
05.11.2017 18:30 Real Sociedad 3 : 1 Eibar
05.11.2017 16:15 Celta Vigo 3 : 1 Athletic Club
05.11.2017 12:00 Levante 1 : 2 Girona
05.11.2017 18:30 Villarreal 2 : 0 Málaga
05.11.2017 20:45 Real Madrid 3 : 0 Las Palmas
05.11.2017 15:30 Köln 0 : 3 Hoffenheim
05.11.2017 18:00 Wolfsburg 3 : 3 Hertha BSC
05.11.2017 18:00 Atalanta 1 : 1 SPAL
05.11.2017 15:00 Cagliari 2 : 1 Verona
05.11.2017 15:00 Chievo 0 : 0 Napoli
05.11.2017 15:00 Fiorentina 2 : 4 Roma
05.11.2017 12:30 Internazionale 1 : 1 Torino
05.11.2017 15:00 Juventus 2 : 1 Benevento
05.11.2017 20:45 Sassuolo 0 : 2 Milan
05.11.2017 17:00 Marseille 5 : 0 Caen
05.11.2017 17:00 Metz 0 : 3 Lille
05.11.2017 15:00 Nice 1 : 0 Dijon
05.11.2017 21:00 Saint-Étienne 0 : 5 Lyon
05.11.2017 16:00 Rudar 1 : 0 Vitez
05.11.2017 16:00 Kiseljak 1 : 0 FK Vitez
05.11.2017 16:00 Krajišnik 3 : 2 Bratstvo
05.11.2017 16:00 Novi Travnik 1 : 0 Podgrmeč
05.11.2017 16:00 Moševac 3 : 0 Žepče
05.11.2017 16:00 Usora 1 : 2 Jedinstvo
05.11.2017 16:00 Rudar 1 : 2 Famos
05.11.2017 13:30 Seona 1 : 0 Ingram
05.11.2017 13:30 Bosna(K) 3 : 1 Prokosovići
05.11.2017 13:30 Bosna(M) 3 : 2 Mladost
05.11.2017 13:30 Radnički 2 : 0 Priluk
05.11.2017 13:30 Budućnost 2 : 0 Mramor
05.11.2017 13:30 Dizdaruša 4 : 1 Lokomotiva
05.11.2017 13:30 Svatovac 3 : 1 Sloga
05.11.2017 13:30 Gradina 4 : 1 Dinamo
05.11.2017 13:30 Stolac 3 : 0 Troglav 1918
05.11.2017 13:30 Tomislav 4 : 0 Branitelj
05.11.2017 13:30 Klis 5 : 0 Neum
05.11.2017 13:30 Rama 0 : 1 Grude
05.11.2017 13:30 Sloga(Lj) 0 : 6 Brotnjo
05.11.2017 13:30 Cim 1 : 4 Sloga(U-DV)
05.11.2017 13:30 Kamešnica 2 : 0 Turbina
05.11.2017 13:30 Koraj 2 : 3 Gornji Rahić
05.11.2017 13:30 Željezničar 2 : 1 Vražići 92
05.11.2017 13:30 Rijeka 6 : 1 Mladost(P)
05.11.2017 13:30 Proleter 5 : 1 Trešnjevka
05.11.2017 13:30 Mladost(K) 5 : 3 Orahovica 74
05.11.2017 13:30 Mladost(T) 5 : 0 Biberovo Polje
05.11.2017 13:30 Čelić 2 : 1 Doboj Istok
05.11.2017 13:30 DSK 2 : 1 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Dubrave 4 : 1 Mladost(S)
05.11.2017 13:30 Sloga(P) 2 : 2 Mladost(DS)
05.11.2017 13:30 Napredak 4 : 5 19 srpanj
05.11.2017 13:30 Vitanovići 78 2 : 1 HAŠK Napredak
05.11.2017 13:30 Bok 5 : 1 Sloga(T)
05.11.2017 13:30 Dragovoljac 2 : 0 Odžak 102
05.11.2017 13:30 Hajduk 5 : 1 Tramošnica
05.11.2017 13:30 Sloboda 3 : 1 Voćar
05.11.2017 13:30 Ograđenovac 2 : 2 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Omladinac 68 2 : 0 12 decembar
05.11.2017 13:30 OFK Međiđa 4 : 1 Trebava
05.11.2017 13:30 Posavina 9 : 0 Napredak
05.11.2017 13:30 OFK Vida 5 : 0 Graničar
05.11.2017 13:30 Polet 5 : 0 Željezničar
05.11.2017 Turija 3 : 1 Jedinstvo
05.11.2017 BSK 0 : 2 Polet
05.11.2017 Mladost(VB) 1 : 0 Borac
05.11.2017 Bukovik 3 : 0 Rudar
05.11.2017 Stjepan Polje 3 : 1 Sloga
05.11.2017 Orahovica 77 5 : 1 Mladost(D)
05.11.2017 Mramor 1 : 0 Pribava
05.11.2017 Omazići 1937 5 : 1 Rudar
05.11.2017 Mladost 78 6 : 3 Srnica
05.11.2017 OFK Tuzla 2 : 0 Gornji Rainci
05.11.2017 Slatina 3 : 1 Napredak
05.11.2017 Vrana 2 : 0 Grivice
05.11.2017 Mladost(GŽ) 1 : 0 Mladost(S)
05.11.2017 Dijamant 3 : 1 Porječani
05.11.2017 Bratstvo 0 : 0 Kralupi
05.11.2017 Moštre 4 : 1 Omladinac
05.11.2017 Monjare 2 : 1 Ljiljan
05.11.2017 11:00 Fortuna 2 : 0 Radnik Bumerang
05.11.2017 14:00 Iskra 6 : 0 Sloga
05.11.2017 13:30 Gradina 2 : 8 Lokomotiva
05.11.2017 14:30 Drina 0 : 11 Radnik Bumerang
05.11.2017 10:00 Sokolac 0 : 0 Mladost
05.11.2017 13:30 Mladost 4 : 6 Čelik
05.11.2017 14:00 Sloboda 2 : 0 Željezničar 2011
05.11.2017 12:00 Radnik 0 : 5 Zvijezda 09
05.11.2017 14:30 GOŠK 1 : 0 Borac
05.11.2017 13:00 Krupa 1 : 0 Velež
05.11.2017 12:00 Kozara 5 : 0 Sloga
05.11.2017 12:00 Sloboda (NG) 1 : 2 Rudar Prijedor
05.11.2017 12:00 Krajina 1 : 1 Željezničar Sport Team
05.11.2017 12:00 Slavija 0 : 0 Rudar
05.11.2017 13:00 Bosna Union 1 : 0 Goražde
05.11.2017 13:00 Bosna 0 : 0 Sutjeska
05.11.2017 14:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Radnik
05.11.2017 13:00 Travnik 6 : 1 Rudar
05.11.2017 13:00 FK Vitez 0 : 6 Kiseljak
05.11.2017 13:00 Borac 4 : 2 Žepče
05.11.2017 13:00 Čapljina 2 : 4 Troglav 1918
05.11.2017 13:00 Igman 0 : 0 Velež
05.11.2017 13:00 Branitelj 2 : 1 Posušje
05.11.2017 13:00 Tomislav 2 : 1 Grude
05.11.2017 12:00 Drina 3 : 1 Budućnost
05.11.2017 12:00 Napredak 2 : 3 Podrinje
05.11.2017 12:00 Sloga(SH) 3 : 0 Slaven
05.11.2017 12:00 Borac 0 : 4 Orašje
05.11.2017 12:00 Sloga 4 : 0 Alfa
05.11.2017 12:00 Tekstilac Kort 2 : 3 Jedinstvo
05.11.2017 12:00 Zvijezda 5 : 1 Bratstvo
05.11.2017 14:00 Vitez 0 : 1 Sloboda
05.11.2017 15:00 Zrinjski 0 : 0 Krupa
05.11.2017 14:00 Čelik 0 : 0 Radnik
05.11.2017 10:00 GOŠK 0 : 7 Široki Brijeg
05.11.2017 12:30 Mladost 0 : 3 Sarajevo
05.11.2017 10:00 Kozara 3 : 0 Sloga
05.11.2017 10:00 Sloboda (NG) 0 : 3 Rudar Prijedor
05.11.2017 10:00 Krajina 3 : 1 Željezničar Sport Team
05.11.2017 10:00 Slavija 3 : 1 Rudar
05.11.2017 11:00 Bosna Union 1 : 3 Goražde
05.11.2017 11:00 Bosna 1 : 0 Sutjeska
05.11.2017 11:00 Metalleghe BSI 0 : 2 Radnik
05.11.2017 11:00 Travnik 6 : 1 Rudar
05.11.2017 11:00 FK Vitez 0 : 3 Kiseljak
05.11.2017 11:00 Borac 2 : 0 Žepče
05.11.2017 11:00 Čapljina 0 : 5 Troglav 1918
05.11.2017 11:00 Igman 1 : 1 Velež
05.11.2017 11:00 Branitelj 0 : 6 Posušje
05.11.2017 11:00 Tomislav 3 : 0 Grude
05.11.2017 10:00 Drina 1 : 0 Budućnost
05.11.2017 10:00 Napredak 0 : 5 Podrinje
05.11.2017 10:00 Zvijezda 09 5 : 0 Gradina
05.11.2017 10:00 Sloga(SH) 3 : 0 Slaven
05.11.2017 10:00 Borac 2 : 2 Orašje
05.11.2017 10:00 Sloga 5 : 1 Alfa
05.11.2017 10:00 Tekstilac Kort 0 : 0 Jedinstvo
05.11.2017 10:00 Zvijezda 4 : 1 Bratstvo
05.11.2017 14:00 SFK 2000 0 : 0 Banja Luka
05.11.2017 12:00 Vitez 1 : 5 Sloboda
05.11.2017 13:30 Zrinjski 0 : 4 Krupa
05.11.2017 12:00 Čelik 0 : 0 Radnik
05.11.2017 12:00 GOŠK 0 : 5 Široki Brijeg
05.11.2017 11:00 Mladost 0 : 4 Sarajevo
05.11.2017 10:00 Proleter 0 : 2 Sloboda
05.11.2017 09:30 Željezničar 1 : 1 Tekstilac Kort
05.11.2017 11:30 Velež 0 : 3 Leotar
05.11.2017 11:30 Mladost 1 : 2 Hercegovac
05.11.2017 12:00 Proleter 2 : 3 Sloboda
05.11.2017 12:00 Željezničar 0 : 1 Tekstilac Kort
05.11.2017 10:00 Velež 0 : 0 Leotar
05.11.2017 10:00 Mladost 4 : 1 Hercegovac

Futsal

05.11.2017 16:00 Salines 6 : 2 Tango
05.11.2017 17:00 Nevesinje 0 : 2 Mostar SG Staklorad
05.11.2017 20:00 Ugljevik 12 : 4 Jahorina

Košarka

05.11.2017 17:00 Budućnost VOLI 79 : 70 Mornar
05.11.2017 19:00 MZT Skopje Aerodrom 76 : 92 Mega Bemax
05.11.2017 Vogošća 57 : 81 Kakanj
05.11.2017 Una 81 : 74 Ušće

Rukomet

05.11.2017 Zrinjski 21 : 23 Vogošća Poljine Hills
05.11.2017 Drina 21 : 18 Leotar
05.11.2017 Mladost 24 : 29 Kozara Mlijekoprodukt
05.11.2017 Lokomotiva 32 : 25 ORK Borac
05.11.2017 Hercegovina 26 : 22 Bijeljina
05.11.2017 Prijedor 2 16 : 40 Laktaši
05.11.2017 Srbac 28 : 24 Srednjoškolac
05.11.2017 Krivaja 21 : 33 Grude
05.11.2017 Katarina 39 : 32 Mira
05.11.2017 Dubica 33 : 31 Izviđač
05.11.2017 Rogatica 25 : 26 Nestro grupa Brod
05.11.2017 Borac 21 : 18 Radnik
05.11.2017 Srbac 22 : 23 Lokomotiva