4.set
25 : 12

Maglić iznad svih (snimak meča sa Inovom)

25.03.2018 Administrator DC

Odlična odbojkaška predstava u Foči. Domaće igračice su rezultatom 2:1 u setovima porazile Inovu iz Banja Luke i osvojile titulu šampiona Republike Srpske, ali i izborile plasman u Premijer ligu.

Utakmica je bila izuzetno neizvjesna i kvalitetna. Damaćem sastavu je trebala pobjeda od 3:0 ili 3:1 za titulu, a gošćama je odgovarao poraz od 3:2 i naravno trijumf.

Prvi set Maglić je dobio rezultatom 25:22, a u drugom je viđena prava drama. Inova ga dobija 32:34. Kada se očekivalo da na talasu trijumfa krenu ka drugom setu i tituli Inova je ipak stala,pa sledeća dva pripadaju Magliću. Bilo je 25:12,23:12.