Trebinjci su preko Zečevića poveli sa 1:0.
Novi gol Leotara. Vode protiv Rogatičana sa 2:0.

Novi trijumf Leotara

19.05.2019 Administrator DC

Leotar (arhiva)

U 27. kolu Druge lige Republike Srpske-grupa istok FK "Leotar" je u Bileći pobijedio FK "Mladost" iz Rogatice 3:0 (1:0).

I pored izostanka pet standardnih igrača zbog povreda ili žutih kartona, Trebinjci su prikazali jednu dobru igru i ostvarili važnu pobjedu.

Ovim mečom nastavili su niz od devet uzastopnih pobjeda.

Trebinjci su u prvih 45. minuta postigli samo jedan pogodak i to preko Zečevića u 22. minutu. Tokom drugih 45. minuta postignuta su još dva pogotka i oba je dao Nemanja Nikolić u 48. i 69. minutu.

Trener Oleg Ćurić bio je zadovoljan igrom svojih igrača.

"Čestitam momcima na dobrom pristupu, zalaganju i dobroj igri. Mislim da smo u svim segmentima bili bolji od ekipe iz Rogatice i zasluženo pobijedili", rekao je Ćurić.