XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 319 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2018

Fudbal

28.10.2018 18:00 Mladost 2 : 1 Spartak ŽK
28.10.2018 16:30 Mačva 0 : 2 Crvena zvezda
28.10.2018 13:30 Metalac 2 : 1 Budućnost
28.10.2018 15:30 Željezničar 0 : 1 Zvijezda 09
28.10.2018 14:30 GOŠK 1 : 0 Sarajevo
28.10.2018 14:30 Dubrave 2 : 0 Sloboda
28.10.2018 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga(D)
28.10.2018 14:30 Vranjak 3 : 0 Sloga(T)
28.10.2018 14:30 Ozren 0 : 0 Sloga(S)
28.10.2018 14:30 Velež 1 : 0 Jedinstvo(Br)
28.10.2018 14:30 Mladost(R) 0 : 2 Leotar
28.10.2018 14:30 Budućnost 0 : 0 Famos
28.10.2018 14:30 Proleter 2 : 2 Jedinstvo(Bč)
28.10.2018 11:00 Krajina 1 : 0 Progres
28.10.2018 14:30 Gorica 2 : 4 FSA
28.10.2018 14:30 Naprijed 1 : 0 Čelinac
28.10.2018 14:30 Partizan 4 : 1 OFK Brdo
28.10.2018 14:30 Sloga 2 : 6 Rudanka
28.10.2018 14:30 Crvena zvijezda 6 : 2 Sloga
28.10.2018 14:30 Skugrić 3 : 2 OFK Pridjel
28.10.2018 14:30 Željezničar 2 : 1 Zvijezda
28.10.2018 14:30 Mineral 2 : 1 Vučijak
28.10.2018 14:30 Sloboda 3 : 1 Jedinstvo
28.10.2018 14:30 Birač 1 : 2 Rudar 1925
28.10.2018 14:30 Omladinac 3 : 3 BSK Ledinci
28.10.2018 14:30 Čelopek 1 : 0 Podrinje
28.10.2018 14:30 OFK Šekovići 8 : 0 Majevica
28.10.2018 14:30 Milići 0 : 0 Vlasenica
28.10.2018 14:30 Lokomotiva 0 : 6 OFK Trnovica
28.10.2018 14:30 Partizan 2 : 1 Mladost
28.10.2018 11:00 Gomjenica 2 : 3 Podgrmeč
28.10.2018 14:30 Radnik 1 : 1 Brzi
28.10.2018 14:30 Plamen 2 : 1 Svodna
28.10.2018 14:30 Ljubija 3 : 1 Slaven
28.10.2018 14:30 Mrakovica 0 : 1 OFK Ravan
28.10.2018 14:30 Župa 3 : 2 Mladi Krajišnik
28.10.2018 14:30 Biseri 4 : 1 Borac
28.10.2018 14:30 Sloboda 2 : 1 13 Skojevki
28.10.2018 14:30 Kozara 3 : 0 Kalemi
28.10.2018 14:30 Tamaris 1 : 2 Torpedo
28.10.2018 14:30 Omladinac 2 : 3 Sloga DIPO
28.10.2018 14:30 Sloga Nektar 2 : 4 Budućnost
28.10.2018 14:30 Polet Krajišnik 0 : 2 Džaja
28.10.2018 14:30 Vrbas 0 : 0 Omladinac
28.10.2018 14:30 Borac 5 : 0 Mladost Farmaprom
28.10.2018 14:30 OFK Banja Luka 2017 3 : 1 Gomionica
28.10.2018 14:30 Bratstvo 4 : 2 Sloga 73
28.10.2018 14:30 Trebavac 3 : 0 Pelagićevo
28.10.2018 14:30 Rudar 3 : 2 Borac(K)
28.10.2018 14:30 Kladari Gornji 1 : 2 Ukrina
28.10.2018 14:30 Borac(BL) 1 : 2 Borac(O)
28.10.2018 14:30 Hajduk 2 : 1 Budućnost
28.10.2018 14:30 Skugrić 1964 1 : 5 BSK
28.10.2018 17:30 Obilić 3 : 1 Jugović
28.10.2018 14:00 Gredice 3 : 1 Zadrugar
28.10.2018 14:00 Mladost 2003 6 : 4 Sava 04
28.10.2018 14:00 Mladost(L) 3 : 3 Slijepčevići
28.10.2018 14:00 Mladost(S) 1 : 1 Crvena zvijezda
28.10.2018 14:00 Jedinstvo 4 : 1 OFK Brezik
28.10.2018 14:00 Borac 1 : 1 Grčica
28.10.2018 14:00 Stević Jovan 0 : 2 Zadrugar
28.10.2018 14:00 Obarska 3 : 0 Miloš Obilić
28.10.2018 14:00 OFK Janja 2009 4 : 0 Balatun
28.10.2018 14:00 Drina 1 : 1 Proleter
28.10.2018 14:00 OFK Magnojević 1 : 3 Novo doba
28.10.2018 14:00 Priboj 1 : 1 Jedinstvo
28.10.2018 14:00 Semberija 2 : 1 Kolektiv
28.10.2018 13:00 Jasenica 1 : 1 Pecka
28.10.2018 13:00 Jadar 2 : 1 Jardan
28.10.2018 13:00 Polet 2 : 2 Tabanci
28.10.2018 13:00 Branjevo 6 : 2 Budućnost
28.10.2018 13:00 Borac 0 : 2 Lokanj
28.10.2018 14:30 Moštanica 7 : 2 Berek 1975
28.10.2018 14:30 Rudar 2 : 3 Kozara
28.10.2018 14:30 Rasavci 4 : 1 Kiseljak
28.10.2018 14:30 Bratstvo(O) 1 : 1 Borac
28.10.2018 14:30 Polet 1 : 0 Bratstvo(K)
28.10.2018 14:30 Romanovci 1 : 3 Ratar
28.10.2018 12:00 Obradovac 5 : 0 Vilusi
28.10.2018 13:30 Vrbas 3 : 3 Polet
28.10.2018 13:30 Milan 1 : 7 Crni vrh
28.10.2018 14:30 Ozrenski sokolovi 1 : 2 Polet
28.10.2018 14:30 Zadrugar 2 : 1 Liješće
28.10.2018 14:30 Zborište 2 : 0 Željezničar
28.10.2018 14:30 Crvena zvijezda 0 : 4 Posavina
28.10.2018 14:30 Jedinstvo 1 : 4 Crkvina
28.10.2018 14:30 Sloga 1 : 2 Dobor
28.10.2018 14:30 Mladost(ST) 1 : 2 Zvijezda
28.10.2018 14:30 Partizan 3 : 2 Omladinac
28.10.2018 11:00 Sloboda 4 : 0 Polet
28.10.2018 11:00 Sveti Jovan 2 : 5 Strijelac
28.10.2018 11:00 Bobetino Brdo 2 : 1 Čelik
28.10.2018 14:00 Magnojević 2001 3 : 1 Jedinstvo
28.10.2018 14:00 Panteri 5 : 2 Proleter
28.10.2018 14:00 Koridor 2011 3 : 1 Sloga 94
28.10.2018 14:00 Ljeljenča 0 : 3 Kovačići 08
28.10.2018 14:00 Polet 2 : 2 Građanski
28.10.2018 14:00 Međaši 0 : 0 Ostojićevo
28.10.2018 14:00 VSK 4 : 4 Borac
28.10.2018 14:00 Pobjeda 0 : 2 Tavna
28.10.2018 14:00 Glogovac 0 : 6 OFK Batković
28.10.2018 14:00 Drina 1 : 2 Sloga 2
28.10.2018 10:30 OFK Buk 0 : 5 Piperci
28.10.2018 10:30 Budućnost 3 : 1 Lazarevica
28.10.2018 10:30 Sloga 6 : 0 Mladen Perić
28.10.2018 13:30 TOŠK 0 : 0 Olimpik
28.10.2018 13:30 Krajišnik 3 : 0 Podgrmeč
28.10.2018 13:30 Kiseljak 2 : 0 Busovača
28.10.2018 13:30 Brekovica 78 1 : 0 Rudar
28.10.2018 13:30 Dinamo 2 : 1 Čelić
28.10.2018 13:30 Lokomotiva 1 : 0 Sloga
28.10.2018 13:30 Seona 3 : 1 Priluk
28.10.2018 14:30 Svatovac 1 : 1 Gradina
28.10.2018 13:30 Vis 2 : 1 Žepče
28.10.2018 13:30 Usora 3 : 2 Krivaja
28.10.2018 13:30 Natron 0 : 5 Borac
28.10.2018 13:30 SAŠK Napredak 3 : 4 Pobjeda
28.10.2018 13:30 Radnik 2 : 1 Azot
28.10.2018 13:30 Branitelj 1 : 2 Rama
28.10.2018 13:30 Klis 6 : 1 Sloga
28.10.2018 13:30 Troglav 1918 5 : 0 Turbina
28.10.2018 13:30 Posušje 4 : 1 Bjelopoljac
28.10.2018 13:30 Grude 0 : 0 Kamešnica
28.10.2018 13:30 Neum 3 : 1 Brotnjo
28.10.2018 13:30 Tomislav 7 : 0 Stolac
28.10.2018 13:30 Kaćuni 4 : 1 Mladost
28.10.2018 13:30 Dnoluka 2 : 1 Gorica
28.10.2018 13:30 Radnik 5 : 0 Elektrobosna
28.10.2018 13:30 Hajduk 2 : 1 Sloga(P)
28.10.2018 13:30 Vitanovići 78 3 : 2 Mladost(DS)
28.10.2018 13:30 Kostrč 3 : 0 Mladost(S)
28.10.2018 13:30 Mladost (D) 2 : 0 Dubrave
28.10.2018 13:30 Dragovoljac 3 : 1 Napredak
28.10.2018 13:30 19 srpanj 1 : 1 Sloga(T)
28.10.2018 13:30 DSK 3 : 0 Mladost(K)
28.10.2018 13:30 Orahovica 74 2 : 1 Polet
28.10.2018 13:30 Željezničar 3 : 5 Doboj Istok
28.10.2018 13:30 Vražići 92 1 : 0 Ingram
28.10.2018 13:30 Mladost(T) 0 : 2 Jedinstvo
28.10.2018 13:30 Mladost(B) 1 : 0 Proleter
28.10.2018 13:30 Trešnjevka 3 : 0 Omazići 1937
28.10.2018 13:30 Gornji Rahić 4 : 0 Rijeka
28.10.2018 13:30 Nemila 4 : 1 Novi Šeher
28.10.2018 13:30 Napredak 1 : 4 Stupčanica
28.10.2018 13:30 Proleter 3 : 1 Vareš
28.10.2018 13:30 Zmaj 3 : 0 Fortuna
28.10.2018 10:00 Omadinac 0 : 3 Mladost
28.10.2018 15:15 Pofalićki 6 : 0 Ozren
28.10.2018 11:30 Bojnik 3 : 0 Jug
28.10.2018 11:00 Butmir 3 : 1 Igman
28.10.2018 14:00 Vrbanjuša 3 : 1 UNIS
28.10.2018 BKB 4 : 2 Radnički
28.10.2018 Drina 2 : 4 Kolina
28.10.2018 13:30 Šujica 3 : 0 Drinovci
28.10.2018 13:30 Kupres 1 : 1 Rakitno
28.10.2018 13:30 Šator 5 : 3 Ljubuški
28.10.2018 14:30 Buna 2 : 3 Kruševo
28.10.2018 14:30 Blagaj 10 : 1 Mostar
28.10.2018 14:30 Višići 5 : 1 Međugorje
28.10.2018 13:00 Karaula 1 : 2 Bilalovac
28.10.2018 13:30 Nova Bila 0 : 2 Brnjaci
28.10.2018 13:30 Šantići 3 : 0 Katarina
28.10.2018 13:30 Biberovo Polje 5 : 0 Voćar
28.10.2018 13:30 Koraj 2 : 4 Željezničar
28.10.2018 13:30 OFK Vida 2 : 0 12 decembar
28.10.2018 13:30 Omladinac 68 1 : 0 Jedinstvo
28.10.2018 13:30 Graničar 1 : 1 Trebava
28.10.2018 10:30 Ograđenovac 0 : 1 Sloboda
28.10.2018 13:30 Izbor 1 : 0 OFK Međiđa
28.10.2018 13:30 Sloga 3 : 1 Špionica 1953
28.10.2018 13:30 Bukovik 1 : 1 Stjepan Polje
28.10.2018 13:30 Mladost(P) 1 : 1 Mramor
28.10.2018 13:30 Rudar 7 : 1 Mladost(D)
28.10.2018 13:30 Polet 2 : 0 Orahovica 77
28.10.2018 13:30 BSK 3 : 1 Turija
28.10.2018 13:30 Pribava 2 : 1 25 maj
28.10.2018 13:30 OFK Tuzla 2 : 0 Napredak
28.10.2018 13:30 Metalac 4 : 1 Rudar
28.10.2018 13:30 Mladost(GŽ) 2 : 0 Srnica
28.10.2018 13:30 Slatina 3 : 0 Mladost(S)
28.10.2018 13:30 Rainci 3 : 1 Vrana
28.10.2018 13:30 Mladost 78 3 : 1 Partizan
28.10.2018 12:00 Uskok 2 : 0 Monjare
28.10.2018 14:30 Dijamant 3 : 0 Moštre
28.10.2018 14:30 Kralupi 5 : 0 Omladinac
28.10.2018 12:00 Ljiljan 2 : 3 Bratstvo
28.10.2018 12:00 Poriječani 3 : 2 Liješeva
28.10.2018 13:30 Mladost 5 : 1 Radnik 018
28.10.2018 13:30 Memići 2 : 2 Pasci 78
28.10.2018 13:30 Spreča 1 : 2 Bijeljevac
28.10.2018 13:30 Budućnost 2 : 0 Borac
28.10.2018 13:30 Gornje Dubrave 0 : 0 Mladost
28.10.2018 13:30 Berane 0 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
28.10.2018 13:30 Bokelj 1 : 0 Jedinstvo
28.10.2018 13:30 Igalo 0 : 0 Dečić
28.10.2018 13:30 Jezero 1 : 2 Otrant-Olympic
28.10.2018 13:30 Kom 3 : 2 Arsenal
28.10.2018 14:30 Burnley 0 : 4 Chelsea
28.10.2018 14:30 Crystal Palace 2 : 2 Arsenal
28.10.2018 17:00 Manchester United 2 : 1 Everton
28.10.2018 16:15 Barcelona 5 : 1 Real Madrid
28.10.2018 18:30 Deportivo Alavés 2 : 1 Villarreal
28.10.2018 12:00 Getafe 2 : 0 Real Betis
28.10.2018 20:45 Sevilla 2 : 1 Huesca
28.10.2018 15:30 RB Leipzig 0 : 0 Schalke 04
28.10.2018 18:00 Werder 2 : 6 Bayer Leverkusen
28.10.2018 13:30 Nürnberg 1 : 1 Eintracht
28.10.2018 15:00 Cagliari 2 : 1 Chievo
28.10.2018 15:00 Genoa 2 : 2 Udinese
28.10.2018 18:00 Milan 3 : 2 Sampdoria
28.10.2018 12:30 Sassuolo 2 : 2 Bologna
28.10.2018 15:00 SPAL 0 : 3 Frosinone
28.10.2018 20:30 Napoli 1 : 1 Roma
28.10.2018 17:00 Bordeaux 0 : 1 Nice
28.10.2018 15:00 Rennes 0 : 2 Reims
28.10.2018 21:00 Olympique Marseille 0 : 2 PSG
28.10.2018 14:00 Radnik Bumerang 2 : 3 Lokomotiva
28.10.2018 12:00 Fortuna 0 : 6 Mladost
28.10.2018 15:00 Čelik 1 : 0 Sloboda
28.10.2018 15:00 Željezničar 2011 1 : 1 Brotnjo
28.10.2018 13:30 Široki Brijeg 2 : 0 Krupa
28.10.2018 14:00 Slavija 2 : 2 Travnik
28.10.2018 14:30 Sloboda 3 : 2 Velež
28.10.2018 12:00 Sloboda 0 : 7 Željezničar Sport Team
28.10.2018 12:00 Sloga 0 : 4 Rudar Prijedor
28.10.2018 12:00 Podgrmeč 0 : 1 Metalleghe BSI
28.10.2018 12:00 Jedinstvo 0 : 2 Kozara
28.10.2018 12:00 Bratstvo 0 : 2 Sloga
28.10.2018 12:00 Jedinstvo 3 : 3 Proleter
28.10.2018 12:00 Orašje 0 : 1 Tekstilac
28.10.2018 12:00 Zvijezda 7 : 0 Borac
28.10.2018 12:00 Podrinje 3 : 4 Drina
28.10.2018 12:00 Radnički 2 : 1 Sloga(T)
28.10.2018 12:00 Tuzla City 3 : 1 Budućnost
28.10.2018 12:00 Gradina 0 : 0 Sloga(GC)
28.10.2018 13:00 Goražde 1 : 5 Ilijaš
28.10.2018 13:00 Željezničar 0 : 2 Rudar
28.10.2018 13:00 Sutjeska 6 : 1 Bosna Union
28.10.2018 13:00 NK Vitez 1 : 0 Borac
28.10.2018 13:00 Novi Travnik 3 : 0 Žepče
28.10.2018 10:00 Zvijezda : Trebava
28.10.2018 10:00 Naša krila 3 : 0 OFK Pridjel
28.10.2018 10:00 Vučijak 2 : 4 Rudanka
28.10.2018 15:00 Radnik 2 : 2 Krupa
28.10.2018 12:00 Sloboda 2 : 3 Sarajevo
28.10.2018 10:00 Sloboda 0 : 5 Željezničar Sport Team
28.10.2018 10:00 Borac 13 : 0 Krajina
28.10.2018 10:00 Sloga 0 : 1 Rudar Prijedor
28.10.2018 10:00 Podgrmeč 3 : 1 Metalleghe BSI
28.10.2018 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Kozara
28.10.2018 10:00 Bratstvo 0 : 3 Sloga
28.10.2018 10:00 Jedinstvo 4 : 2 Proleter
28.10.2018 10:00 Orašje 1 : 0 Tekstilac
28.10.2018 10:00 Zvijezda 2 : 0 Borac
28.10.2018 10:00 Podrinje 0 : 4 Drina
28.10.2018 10:00 Radnički 3 : 0 Sloga(T)
28.10.2018 10:00 Tuzla City 1 : 3 Budućnost
28.10.2018 10:00 Gradina 1 : 0 Sloga(GC)
28.10.2018 11:00 Goražde 4 : 0 Ilijaš
28.10.2018 11:00 Željezničar 5 : 0 Rudar
28.10.2018 11:00 Sutjeska 4 : 0 Bosna Union
28.10.2018 11:00 Slavija 6 : 2 Bosna
28.10.2018 11:00 NK Vitez 2 : 0 Borac
28.10.2018 11:00 Novi Travnik 2 : 2 Žepče
28.10.2018 11:00 Travnik 1 : 1 Radnik
28.10.2018 14:30 Gradina 0 : 21 SFK 2000
28.10.2018 13:00 Iskra 3 : 1 Emina
28.10.2018 11:00 Alfa Modiča 2 : 6 Banja Luka
28.10.2018 13:00 Radnik 3 : 1 Krupa
28.10.2018 10:30 Sloboda 0 : 1 Sarajevo
28.10.2018 10:00 Proleter 1 : 1 Polet 1926
28.10.2018 12:00 Stakorina 0 : 7 Mladost
28.10.2018 10:30 Hercegovac 6 : 0 Velež
28.10.2018 11:30 Proleter 1 : 0 Polet 1926
28.10.2018 09:30 Hercegovac 1 : 2 Velež

Košarka

28.10.2018 19:00 Cedevita 63 : 58 Budućnost VOLI
28.10.2018 21:00 Mornar 80 : 84 Mega Bemax
28.10.2018 Sloboda 97 : 70 Student
28.10.2018 Sokolac 63 : 57 Drina-Princip
28.10.2018 Student-Igokea 84 : 71 Varda HE
28.10.2018 Prijedor 77 : 61 Budućnost BN Basket
28.10.2018 OKK Borac Mako Print 72 : 69 Mladost
28.10.2018 Una 85 : 69 Ušće

Odbojka

28.10.2018 15:00 Gradiška 1 : 3 Drina
28.10.2018 Sloboda 3 : 0 Bihać
28.10.2018 Galeb 0 : 3 7 Lukavac
28.10.2018 Ilidža 1 : 3 Olovo
28.10.2018 Mladost 0 : 3 Ilijaš
28.10.2018 Breza 1934 0 : 3 Bosna
28.10.2018 16:00 Borac 0 : 3 Gradiška
28.10.2018 13:00 Smeč DN 3 : 0 Ukrina
28.10.2018 14:00 Panter 0 : 3 Kotor Varoš
28.10.2018 13:00 Mladost 3 : 1 Bratunac
28.10.2018 14:00 Rudo 0 : 3 ŽOK Leotar
28.10.2018 18:00 Gradina-Herceg 3 : 1 Bosna
28.10.2018 18:00 Gračanica Fortex 3 : 1 Vitez
28.10.2018 18:30 Kakanj 3 : 0 Lukavac
28.10.2018 Igman 1 : 3 Mostar
28.10.2018 Vogošća 1 : 3 Troglav
28.10.2018 11:30 Sloboda 2 3 : 0 Zavidovići
28.10.2018 11:30 Željezara 2 : 3 Napredak
28.10.2018 18:00 Sa Volley 3 : 0 Delminium
28.10.2018 18:00 Breza 1934 0 : 3 Ljubuški

Rukomet

28.10.2018 17:30 Čelinac 20 : 22 Hercegovina
28.10.2018 20:00 Hercegovac 24 : 31 Drina
28.10.2018 18:00 Bijeljina 31 : 30 Kotor Varoš
28.10.2018 18:00 Teslić 39 : 26 Sloga
28.10.2018 16:00 Srednjoškolac 21 : 30 Kaluđer
28.10.2018 16:00 Kozara Mlijekoprodukt 2 32 : 28 Prijedor 2
28.10.2018 Žepče 33 : 39 Krivaja
28.10.2018 BosnaTS 28 : 31 Kakanj
28.10.2018 Izviđač CO 2 32 : 25 Velež
28.10.2018 Briješće 20 : 26 Iskra
28.10.2018 00:00 Donji Vakuf 31 : 25 Vogošča Poljine Hills 2
28.10.2018 Grude 57 : 29 Jedinstvo(T)
28.10.2018 16:00 Radnik 29 : 27 Borac
28.10.2018 Dubica 2 50 : 16 Derventa
28.10.2018 Srbac 37 : 29 Borac 3
28.10.2018 Zrinjski 40 : 29 Iskra(B)
1:0
3.minut Gol (Modriča)
Svoj prvi gol u novoj sezoni Modriča je postigla već u 3.minutu. Dugo je lopta boravila na polovini gostiju, pa je stigla do Joce Stokića koji šutira sa oko 16 metara i pogađa donji levi ugao gola Podrinja. Dakle,, Modriča vodi sa 1:0
1:0
(Podrinje)
Bodiroga Boriša, Jovanović Stevan, Mulamustafić Bakir, Klasanović Jovica, Molerović Vladimir, Došlo Dragan, Đokić Aco, Vujić Filip, Vučić Dejan, Janjić Stefan, Živković Nemanja, Bećirović Sead, Mehanović Abid, Arnautović Adin, Iljić Stefan, Ćelahmetović Aljo, Đukić Stefan, Čobić Slobodan, Trener: Zumbul Mahalbašić.
1:0
(Modriča)
Maslić Marijan , Blagojević Zoran, Lukić Goran , Tadić Marko, Perić Ozren, Prljeta Nebojša, Stepančev Igor, Trifković Mitar, Stokić Joco, Kojić Momko, Pljevaljčić Stefan. Na klupi: Tripić Bojan, Duspara Zlatko, Nikić Jovan, Karamanović Danijel, Lazareski Nenad, Bašović Eldar, Todorović Srđan, Trener: Branko Savić.
2:1
Gol (Sutjeska)
Domaći dolaze do preokreta. Promašili su i penal.
10:0
Gol (Željezničar Sport Team)
Katastrofa tima sloge. Željo je postigao deset golova.