XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 207 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2019


Fudbal

Radnik
Bijeljina
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
26.10.2019 14:30
Radnik
0 : 0
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
26.10.2019 14:30
Zrinjski
2 : 1
Željezničar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
26.10.2019 18:00
Vojvodina
2 : 2
Javor Matis
Mačva
Šabac
0 : 1
Mladost
Lučani
26.10.2019 18:00
Mačva
0 : 1
Mladost
Rad
Beograd
1 : 2
Radnički (N)
Niš
26.10.2019 18:00
Rad
1 : 2
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
26.10.2019 15:30
Radnik
0 : 5
Crvena zvezda
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Dinamo
Vranje
26.10.2019 13:30
Smederevo 1924
2 : 1
Dinamo
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
26.10.2019 13:30
Radnički (P)
1 : 0
Radnički 1923
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
26.10.2019 13:30
Budućnost
0 : 1
OFK Žarkovo
Kozara
Gradiška
0 : 0
Podrinje
Janja
26.10.2019 14:30
Kozara
0 : 0
Podrinje
Modriča Alfa
Modriča
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
26.10.2019 14:30
Modriča Alfa
0 : 0
Rudar Prijedor
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
26.10.2019 14:30
Slavija
0 : 0
Krupa
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 0
Tekstilac
Derventa
26.10.2019 14:30
Željezničar Sport Team
0 : 0
Tekstilac
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
6 : 2
Sloboda (NG)
Novi Grad
26.10.2019 14:30
Sloboda (MG)
6 : 2
Sloboda (NG)
Sloga (D)
Doboj
5 : 1
Sloga (S)
Srbac
26.10.2019 14:30
Sloga (D)
5 : 1
Sloga (S)
Ljubić
Prnjavor
1 : 1
Mladost
Donja Slatina
26.10.2019 14:30
Ljubić
1 : 1
Mladost
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 0
Jedinstvo
Žeravica
26.10.2019 14:30
Borac (KD)
1 : 0
Jedinstvo
Borac (Š)
Šamac
3 : 0
Omarska
Omarska
26.10.2019 14:30
Borac (Š)
3 : 0
Omarska
Leotar
Trebinje
4 : 0
Mladost (R)
Rogatica
26.10.2019 14:30
Leotar
4 : 0
Mladost (R)
Mladost (G)
Gacko
1 : 3
Ilićka 01
Brčko
26.10.2019 14:30
Mladost (G)
1 : 3
Ilićka 01
OFK Lauš
Banja Luka
1 : 2
Bratstvo
Kozarac
26.10.2019 14:30
OFK Lauš
1 : 2
Bratstvo
Guber
Srebrenica
2 : 4
OFK Janja 2009
Janja
26.10.2019 14:30
Guber
2 : 4
OFK Janja 2009
Rudo
Rudo
1 : 1
Željeznica
Trnovo
26.10.2019 14:30
Rudo
1 : 1
Željeznica
Biseri
Čatrnja
4 : 1
Župa
Milosavci
26.10.2019 15:00
Biseri
4 : 1
Župa
Naprijed
Banja Luka
1 : 0
Rekreativo
Banja Luka
26.10.2019 15:00
Naprijed
1 : 0
Rekreativo
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 4
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
26.10.2019 17:30
OFK Spartak 2013
0 : 4
Šnjegotina
Lokanj
Lokanj
5 : 2
Pecka
Roćević
26.10.2019 15:00
Lokanj
5 : 2
Pecka
Borac
Osmaci
2 : 0
Budućnost
Skelani
26.10.2019 15:00
Borac
2 : 0
Budućnost
Sloga 94
Bijeljina
2 : 4
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
26.10.2019 16:00
Sloga 94
2 : 4
Magnojević 2001
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 0
Ostojićevo
Ostojićevo
26.10.2019 15:00
Ljeskovac
3 : 0
Ostojićevo
Rudar
Kakanj
3 : 1
Olimpik
Sarajevo
26.10.2019 14:30
Rudar
3 : 1
Olimpik
Orašje
Orašje
3 : 0
TOŠK
Tešanj
26.10.2019 14:30
Orašje
3 : 0
TOŠK
Slaven
Živinice
1 : 1
Metalleghe BSI
Jajce
26.10.2019 14:30
Slaven
1 : 1
Metalleghe BSI
Travnik
Travnik
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
26.10.2019 14:30
Travnik
3 : 1
Zvijezda
Igman
Konjic
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
26.10.2019 14:30
Igman
1 : 1
Jedinstvo
Čapljina
Čapljina
0 : 0
Goražde
Goražde
26.10.2019 14:30
Čapljina
0 : 0
Goražde
NK Vitez
Vitez
10 : 0
Vitez
Bužim
26.10.2019 14:30
NK Vitez
10 : 0
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
2 : 3
Krajina
Cazin
26.10.2019 14:30
Brekovica 78
2 : 3
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 0
FK Vitez
Vitez
26.10.2019 14:30
Podgrmeč
1 : 0
FK Vitez
Mramor
Mramor
2 : 2
Bosna (K)
Kalesija
26.10.2019 14:30
Mramor
2 : 2
Bosna (K)
Radnički
Lukavac
1 : 0
Priluk
Priluk
26.10.2019 14:30
Radnički
1 : 0
Priluk
Sloga
Tojšići
4 : 1
Mladost
Malešići
26.10.2019 14:30
Sloga
4 : 1
Mladost
Bosna
Visoko
1 : 0
Igman
Ilidža
26.10.2019 14:30
Bosna
1 : 0
Igman
Borac
Jelah
4 : 0
Ilijaš
Ilijaš
26.10.2019 14:30
Borac
4 : 0
Ilijaš
Mošćanica
Sarajevo
0 : 0
Vis Simm Bau
Kosova
26.10.2019 14:30
Mošćanica
0 : 0
Vis Simm Bau
Famos
Hrasnica
3 : 0
Azot
Vitkovići
26.10.2019 14:30
Famos
3 : 0
Azot
Turbina
Jablanica
2 : 0
Kamešnica
Podhum
26.10.2019 13:30
Turbina
2 : 0
Kamešnica
Bajer 99
Velagići
1 : 3
Ključ
Ključ
26.10.2019 14:30
Bajer 99
1 : 3
Ključ
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 0
Borac
Izačić
26.10.2019 14:30
Bratstvo
3 : 0
Borac
Sloga (P)
Prud
0 : 5
Dizdaruša
Brčko
26.10.2019 14:30
Sloga (P)
0 : 5
Dizdaruša
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
0 : 0
Pribava
Pribava
26.10.2019 14:30
Ingram
0 : 0
Pribava
Jug
Sarajevo
1 : 4
Saobraćajac
Sarajevo
26.10.2019 14:00
Jug
1 : 4
Saobraćajac
Mladost
Solina
3 : 0
Napredak
Tupkovići
26.10.2019 14:30
Mladost
3 : 0
Napredak
Grivice
Grivice
2 : 3
Rudar
Bukinje
26.10.2019 14:30
Grivice
2 : 3
Rudar
Vrana
Banovići Selo
8 : 1
Srnica
Treštenica
26.10.2019 14:30
Vrana
8 : 1
Srnica
Zelinja 76
Donja Zelinja
3 : 2
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
26.10.2019 14:30
Zelinja 76
3 : 2
Rahićki ljiljani
Konjuh
Kladanj
1 : 1
Mladost
Suha
26.10.2019 14:30
Konjuh
1 : 1
Mladost
Memići
Memići
3 : 2
Spreča
Donji Rainci
26.10.2019 14:30
Memići
3 : 2
Spreča
Sapna
Sapna
5 : 0
Radnik 018
Lipnica
26.10.2019 14:30
Sapna
5 : 0
Radnik 018
Iskra
Danilovgrad
3 : 1
Zeta
Golubovci
26.10.2019 14:30
Iskra
3 : 1
Zeta
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
Podgorica
Podgorica
26.10.2019 17:00
OFK Titograd
1 : 2
Podgorica
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Kom
Podgorica
26.10.2019 13:30
Grbalj
1 : 1
Kom
Budućnost
Podgorica
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
26.10.2019 13:30
Budućnost
3 : 0
OFK Petrovac
Manchester City
Manchester
3 : 0
Aston Villa
Birmingem
26.10.2019 13:30
Manchester City
3 : 0
Aston Villa
Brighton
Brighton
3 : 2
Everton
Liverpool
26.10.2019 16:00
Brighton
3 : 2
Everton
Watford
Watford
0 : 0
Bournemouth
Bournemouth
26.10.2019 16:00
Watford
0 : 0
Bournemouth
West Ham
London
1 : 1
Sheffield United
Sheffield
26.10.2019 16:00
West Ham
1 : 1
Sheffield United
Burnley
Burnley
2 : 4
Chelsea
London
26.10.2019 18:30
Burnley
2 : 4
Chelsea
Atlético Madrid
Madrid
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
26.10.2019 21:00
Atlético Madrid
2 : 0
Athletic Club
Leganés
Leganés
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
26.10.2019 16:00
Leganés
1 : 0
Mallorca
Real Valladolid
Valladolid
2 : 0
Eibar
Eibar
26.10.2019 18:30
Real Valladolid
2 : 0
Eibar
Bayern München
München
2 : 1
Union Berlin
Berlin
26.10.2019 15:30
Bayern München
2 : 1
Union Berlin
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Werder Bremen
Bremen
26.10.2019 18:30
Bayer Leverkusen
2 : 2
Werder Bremen
Hertha BSC
Berlin
2 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
26.10.2019 15:30
Hertha BSC
2 : 3
Hoffenheim
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
RB Leipzig
Leipzig
26.10.2019 15:30
Freiburg
2 : 1
RB Leipzig
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
26.10.2019 15:30
Schalke 04
0 : 0
Borussia Dortmund
Paderborn
Paderborn
2 : 0
Fortuna
Düsseldorf
26.10.2019 15:30
Paderborn
2 : 0
Fortuna
Genoa
Genova
3 : 1
Brescia
Brescia
26.10.2019 20:45
Genoa
3 : 1
Brescia
Internazionale
Milano
2 : 2
Parma
Parma
26.10.2019 18:00
Internazionale
2 : 2
Parma
Lecce
Lecce
1 : 1
Juventus
Torino
26.10.2019 15:00
Lecce
1 : 1
Juventus
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Nice
Nice
26.10.2019 20:00
Strasbourg
1 : 0
Nice
Brest
Brest
2 : 0
Dijon
Dijon
26.10.2019 20:00
Brest
2 : 0
Dijon
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
26.10.2019 20:00
Olympique Lyonnais
2 : 0
Metz
Reims
Reims
0 : 0
Nîmes
Nîmes
26.10.2019 20:00
Reims
0 : 0
Nîmes
Montpellier
Montpellier
0 : 0
Angers
Angers
26.10.2019 20:00
Montpellier
0 : 0
Angers
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
26.10.2019 17:30
Lille
3 : 0
Bordeaux
Velež
Mostar
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
26.10.2019 15:00
Velež
2 : 3
Željezničar
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Borac
Banja Luka
26.10.2019 13:00
Mladost
2 : 0
Borac
Olimp
Pale
1 : 2
Radnik
Hadžići
26.10.2019 13:30
Olimp
1 : 2
Radnik
Radnik
Donji Vakuf
2 : 0
Vis Simm Bau
Kosova
26.10.2019 13:30
Radnik
2 : 0
Vis Simm Bau
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 0
Stolac
Stolac
26.10.2019 12:30
Tomislav
3 : 0
Stolac
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 0
Igman
Konjic
26.10.2019 13:30
Branitelj
0 : 0
Igman
Velež
Mostar
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
26.10.2019 12:00
Velež
1 : 2
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Čelik
Zenica
26.10.2019 15:00
Zvijezda 09
3 : 0
Čelik
Tuzla City
Simin Han
1 : 3
Zrinjski
Mostar
26.10.2019 14:30
Tuzla City
1 : 3
Zrinjski
Olimp
Pale
0 : 8
Radnik
Hadžići
26.10.2019 11:00
Olimp
0 : 8
Radnik
Radnik
Donji Vakuf
1 : 2
Vis Simm Bau
Kosova
26.10.2019 11:00
Radnik
1 : 2
Vis Simm Bau
Tomislav
Tomislavgrad
5 : 1
Stolac
Stolac
26.10.2019 10:00
Tomislav
5 : 1
Stolac
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 3
Igman
Konjic
26.10.2019 11:00
Branitelj
1 : 3
Igman
Laktaši
Laktaši
2 : 3
Borac
kozarska Dubica
26.10.2019 11:30
Laktaši
2 : 3
Borac
Dubrave
Dubrave
1 : 3
FSA Prijedor
Prijedor
26.10.2019 11:30
Dubrave
1 : 3
FSA Prijedor
Lijevče
Lijevče
4 : 3
Sloga (T)
Trn
26.10.2019 11:30
Lijevče
4 : 3
Sloga (T)
Velež
Mostar
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
26.10.2019 10:00
Velež
2 : 1
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Čelik
Zenica
26.10.2019 13:00
Zvijezda 09
3 : 0
Čelik
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 3
Zrinjski
Mostar
26.10.2019 13:00
Tuzla City
3 : 3
Zrinjski
Tekstilac
Derventa
2 : 4
OFK Spartak 2013
Banja Luka
26.10.2019 09:30
Tekstilac
2 : 4
OFK Spartak 2013
Proleter
Teslić
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
26.10.2019 10:00
Proleter
0 : 0
Krupa
Željezničar
Doboj
0 : 1
Mineral
Banja Vrućica
26.10.2019 10:00
Željezničar
0 : 1
Mineral
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 6
Kozara
Gradiška
26.10.2019 10:00
Rudar Prijedor
0 : 6
Kozara
Polet 1926
Brod
3 : 1
Borac
Banja Luka
26.10.2019 10:00
Polet 1926
3 : 1
Borac
Ilićka 01
Brčko
6 : 4
Zenit
Bijeljina
26.10.2019 10:00
Ilićka 01
6 : 4
Zenit
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
26.10.2019 14:00
Rudar 1925
3 : 0
Lokomotiva
Podrinje
Janja
2 : 3
Jedinstvo
Brčko
26.10.2019 10:00
Podrinje
2 : 3
Jedinstvo
Drina
Zvornik
6 : 0
Radnik
Bijeljina
26.10.2019 10:00
Drina
6 : 0
Radnik
Sutjeska
Foča
3 : 0
Mladost
Gacko
26.10.2019 10:00
Sutjeska
3 : 0
Mladost
Laktaši
Laktaši
0 : 2
Borac
kozarska Dubica
26.10.2019 10:00
Laktaši
0 : 2
Borac
Dubrave
Dubrave
0 : 3
FSA Prijedor
Prijedor
26.10.2019 10:00
Dubrave
0 : 3
FSA Prijedor
Lijevče
Lijevče
1 : 3
Sloga (T)
Trn
26.10.2019 10:00
Lijevče
1 : 3
Sloga (T)
Šator
Glamoč
2 : 0
Ljubuški
Ljubuški
26.10.2019 11:30
Šator
2 : 0
Ljubuški
Šujica
Šujica
0 : 2
Grude
Grude
26.10.2019 11:30
Šujica
0 : 2
Grude
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
26.10.2019 11:30
Tekstilac Kort
0 : 3
OFK Spartak 2013
Proleter
Teslić
0 : 0
Radnik Urije
Prijedor
26.10.2019 11:30
Proleter
0 : 0
Radnik Urije
Željezničar
Doboj
1 : 4
Mineral
Banja Vrućica
26.10.2019 11:30
Željezničar
1 : 4
Mineral
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 7
Kozara
Gradiška
26.10.2019 11:30
Rudar Prijedor
0 : 7
Kozara
Polet 1926
Brod
0 : 4
Borac
Banja Luka
26.10.2019 11:30
Polet 1926
0 : 4
Borac
Šator
Glamoč
4 : 3
Ljubuški
Ljubuški
26.10.2019 10:00
Šator
4 : 3
Ljubuški
Šujica
Šujica
1 : 2
Grude
Grude
26.10.2019 10:00
Šujica
1 : 2
Grude
Lokomotiva
Brčko
7 : 0
Drina
Zvornik
26.10.2019 14:30
Lokomotiva
7 : 0
Drina
Iskra
Bugojno
1 : 1
Emina
Mostar
26.10.2019 13:00
Iskra
1 : 1
Emina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
26.10.2019 13:30
Široki Brijeg
0 : 6
SFK 2000
Banja Luka
Banja Luka
9 : 1
Jedinstvo
Žeravica
26.10.2019 13:00
Banja Luka
9 : 1
Jedinstvo
Mladost
Rogatica
0 : 1
Čelik
Doboj
26.10.2019 15:00
Mladost
0 : 1
Čelik
Respekt
Sarajevo
4 : 2
ŽFK Sarajevo
Sarajevo
26.10.2019 16:30
Respekt
4 : 2
ŽFK Sarajevo
Libero
Goražde
4 : 0
Troglav 1918
Livno
26.10.2019 14:30
Libero
4 : 0
Troglav 1918
Požarevac
Požarevac
0 : 9
Spartak
Subotica
26.10.2019 13:00
Požarevac
0 : 9
Spartak
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Mašinac Trejs PZP
Niš
26.10.2019 15:30
Radnički 1923
1 : 2
Mašinac Trejs PZP
Obilić
Herceg Novi
0 : 3
Budućnost
Podgorica
26.10.2019 14:00
Obilić
0 : 3
Budućnost
Mladost 2015
Podgorica
1 : 4
Ekonomist
Nikšić
26.10.2019 14:30
Mladost 2015
1 : 4
Ekonomist
Agram
Zagreb
0 : 14
Osijek
Osijek
26.10.2019 15:00
Agram
0 : 14
Osijek

Košarka

Koper Primorska
Kopar
101 : 83
Mornar
Bar
26.10.2019 18:00
Koper Primorska
101 : 83
Mornar
Cedevita Olimpija
Ljubljana
85 : 69
Partizan NIS
Beograd
26.10.2019 18:00
Cedevita Olimpija
85 : 69
Partizan NIS
Budućnost VOLI
Podgorica
80 : 60
Krka
Novo Mesto
26.10.2019 20:00
Budućnost VOLI
80 : 60
Krka
Kakanj
Kakanj
81 : 79
Široki
Široki Brijeg
26.10.2019 17:30
Kakanj
81 : 79
Široki
Promo
Donji Vakuf
78 : 63
Čapljina
Čapljina
26.10.2019 18:00
Promo
78 : 63
Čapljina
Vogošća
Vogošća
72 : 78
Sloboda
Tuzla
26.10.2019 18:00
Vogošća
72 : 78
Sloboda
Leotar
Trebinje
88 : 81
Bratunac TRB
Bratunac
26.10.2019 18:00
Leotar
88 : 81
Bratunac TRB
HEO
Bileća
66 : 58
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
26.10.2019 19:00
HEO
66 : 58
Slavija 1996
Sutjeska
Foča
62 : 65
Student-Igokea
Banja Luka
26.10.2019 19:00
Sutjeska
62 : 65
Student-Igokea
Radnik BN
Bijeljina
62 : 64
Prijedor-Spartak
Prijedor
26.10.2019 19:00
Radnik BN
62 : 64
Prijedor-Spartak
Borac 1972
Drvar
69 : 77
Hunters
Prijedor
26.10.2019 18:30
Borac 1972
69 : 77
Hunters
Radnički
Goražde
112 : 105
Brčko
Brčko Distriht
26.10.2019
Radnički
112 : 105
Brčko
Bosna Royal
Sarajevo
86 : 87
Čelik
Zenica
26.10.2019
Bosna Royal
86 : 87
Čelik
Igman Burch
Ilidža
76 : 80
Bošnjak
Hadžići
26.10.2019
Igman Burch
76 : 80
Bošnjak
Konjic
Igman
77 : 82
Gen
Sarajevo
26.10.2019
Konjic
77 : 82
Gen
Turbina
Jablanica
91 : 83
Travnik
Travnik
26.10.2019
Turbina
91 : 83
Travnik
Jedinstvo BHT
Tuzla
82 : 57
Konjic
Konjic
26.10.2019 16:00
Jedinstvo BHT
82 : 57
Konjic
Rudar Sport
Ugljevik
58 : 55
Sloboda
Novi Grad
26.10.2019 17:00
Rudar Sport
58 : 55
Sloboda
Mladi Krajišnik
Banja Luka
81 : 41
Igman
Istočna Ilidža
26.10.2019 18:00
Mladi Krajišnik
81 : 41
Igman
Leotar 03
Trebinje
83 : 86
Orlovi
Banja Luka
26.10.2019 16:00
Leotar 03
83 : 86
Orlovi
Čelik
Zenica
57 : 76
RMU Banovići
Banovići
26.10.2019 18:00
Čelik
57 : 76
RMU Banovići

Odbojka

Bosna
Sarajevo
1 : 3
Domaljevac
Domaljevac
26.10.2019 19:30
Bosna
1 : 3
Domaljevac
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
Majevica
Lopare
26.10.2019 15:00
Ljubinje
3 : 1
Majevica
Bosna
Kalesija
3 : 0
7 Lukavac
Lukavac
26.10.2019 19:00
Bosna
3 : 0
7 Lukavac
Gradina-Herceg
Srebrenik
3 : 1
Napredak
Odžak
26.10.2019 18:00
Gradina-Herceg
3 : 1
Napredak
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
26.10.2019 19:00
Ilijaš
3 : 0
Krivaja
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Goražde
Goražde
26.10.2019 19:00
Sloboda
3 : 2
Goražde
HE na Drini
Višegrad
3 : 1
Mostar
Mostar
26.10.2019 18:00
HE na Drini
3 : 1
Mostar
Kula Gradačac
Gradačac
3 : 2
Smeč
Lukavac
26.10.2019 19:00
Kula Gradačac
3 : 2
Smeč
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Drina
Zvornik
26.10.2019 16:00
Hercegovac
0 : 3
Drina
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Modriča
Modriča
26.10.2019 18:00
Ljubinje
3 : 0
Modriča
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Jahorina
Pale
26.10.2019 18:00
Glasinac
0 : 3
Jahorina
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
26.10.2019 15:00
Radnik
0 : 3
Slavija
Prijedor
Prijedor
3 : 2
Pliva
Šipovo
26.10.2019 15:00
Prijedor
3 : 2
Pliva
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Borac
Banja Luka
26.10.2019 16:00
Balkana MP
0 : 3
Borac
Kozara
Gradiška
2 : 3
Panter
Doboj
26.10.2019 13:00
Kozara
2 : 3
Panter
Libero
Bijeljina
3 : 0
Han Pijesak
Han Pijesak
26.10.2019 15:00
Libero
3 : 0
Han Pijesak
ŽOK Leotar 2
Trebinje
3 : 0
OOK Leotar
Trebinje
26.10.2019 11:30
ŽOK Leotar 2
3 : 0
OOK Leotar
Gacko 2
Gacko
3 : 0
Velež
Nevesinje
26.10.2019 15:00
Gacko 2
3 : 0
Velež
Kakanj
Kakanj
3 : 1
Gračanica Fortex
Gračanica
26.10.2019 15:30
Kakanj
3 : 1
Gračanica Fortex
Orašje
Orašje
2 : 3
Gradina-Herceg
Srebrenik
26.10.2019 18:00
Orašje
2 : 3
Gradina-Herceg
Žepče
Žepče
1 : 3
Maglaj
Maglaj
26.10.2019 19:00
Žepče
1 : 3
Maglaj
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Čapljina
Čapljina
26.10.2019 13:00
Centar ORT
3 : 0
Čapljina
Igman
Ilidža
3 : 1
Ilidža
Ilidža
26.10.2019 15:30
Igman
3 : 1
Ilidža
Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Smeč
Široki Brijeg
26.10.2019 17:00
Ilijaš
3 : 1
Smeč
Kula-Gradačac 2
Gradačac
3 : 2
Tešanj
Tešanj
26.10.2019 16:00
Kula-Gradačac 2
3 : 2
Tešanj
Orašje 2
Orašje
3 : 2
Sloboda 2
Tuzla
26.10.2019 15:00
Orašje 2
3 : 2
Sloboda 2
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Lami
Brčko
26.10.2019 16:30
Lukavac
3 : 0
Lami

Rukomet

ORK Borac
Banja Luka
26 : 30
Kozara
Gradiška
26.10.2019 18:00
ORK Borac
26 : 30
Kozara
Teslić
Teslić
22 : 31
Sloga 2
Doboj
26.10.2019 18:00
Teslić
22 : 31
Sloga 2
Sava
Brod
26 : 33
Sloga
Prnjavor
26.10.2019 17:00
Sava
26 : 33
Sloga
Rudar
Banovići
25 : 29
Gradačac
Gradačac
26.10.2019 18:00
Rudar
25 : 29
Gradačac
Čelik
Zenica
48 : 34
Kakanj
Kakanj
26.10.2019 20:00
Čelik
48 : 34
Kakanj
Jajce
Jajce
22 : 22
Vogošča PH 2
Vogošća
26.10.2019 18:00
Jajce
22 : 22
Vogošča PH 2
Travnik
Travnik
37 : 36
Briješće
Sarajevo
26.10.2019 18:00
Travnik
37 : 36
Briješće
Međugorje
Međugorje
29 : 33
Izviđač CO 2
Ljubuški
26.10.2019 19:30
Međugorje
29 : 33
Izviđač CO 2
Zrinjski
Mostar
17 : 38
Borac
Banjaluka
26.10.2019 19:00
Zrinjski
17 : 38
Borac
Goražde
Goražde
18 : 29
Izviđač
Ljubuški
26.10.2019 20:00
Goražde
18 : 29
Izviđač
Hadžići
Hadžići
29 : 25
Jedinstvo (B)
Brčko
26.10.2019 18:00
Hadžići
29 : 25
Jedinstvo (B)
Dubica
Kozarska Dubica
14 : 29
Grude
Grude
26.10.2019 18:00
Dubica
14 : 29
Grude
Borac 2
Banja Luka
25 : 25
Doboj
Doboj
26.10.2019 13:30
Borac 2
25 : 25
Doboj
Brod
Brod
18 : 22
Knežopoljka
Kozarska Dubica
26.10.2019 19:00
Brod
18 : 22
Knežopoljka
Lokomotiva
Mostar
35 : 13
Goražde 2
Goražde
26.10.2019 17:30
Lokomotiva
35 : 13
Goražde 2
Bihać
Bihać
27 : 40
Krajina
Cazin
26.10.2019 16:00
Bihać
27 : 40
Krajina

Vaterpolo

Valis
Valjevo
11 : 7
Singidunum
Beograd
26.10.2019
Valis
11 : 7
Singidunum
TENT
Obrenovac
15 : 11
Dorćol
Beograd
26.10.2019
TENT
15 : 11
Dorćol
Mladost
Pancevo
16 : 10
Banja Luka
Banja Luka
26.10.2019
Mladost
16 : 10
Banja Luka
Rasina
Kruševac
10 : 8
Proleter
Zrenjanin
26.10.2019
Rasina
10 : 8
Proleter