Stakorina uvjerljiva danas

Stakorina pregazila Guber /foto-video/

19.05.2019 Dragan Kovačević

Stadion u Čajniču

ČAJNIČE – Stakorina iz Čajniča grčevito se bori za opstanak u Drugoj ligi Republike Srpske grupa „Istok“. U toj borbi svaki bod je izuzetno važan. Danas je igran meč 27. kola. Mjesto igranja čajnički stadion „Rakovice“, akteri domaća Stakorina i Guber iz Srebrenice.

Atmosfera na tribinama nezapamćena, počev od navijanja do koreografija. I počelo je idealno. Brzi gol Dimitrija Marića za 1-0.

Fotografije sa meča:

Vođstvo nije zaustavilo atake domaće ekipe. I jedna bomba Jovice Dačevića sa preko 20 metara značila je da Stakorina vodi 2-0. Tribine su eruptirale.

Stakorina - Guber

Početak meča Druge lige, grupa Istok.

Posted by Sport DC on Sunday, May 19, 2019

To je bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku čajnički tim nastavio je da melje gostijući sastav. Tačku na i stavio je veteran Đorđe Blagojević za konačnih i fantastičnih 3-0.