Watford Watford
2 : 1

PL: Srećni Junajted i pogodak Milivojevića

30.03.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Votford sa 2-1 u 32. kolu Premijer Lige.

Votford je igrao jako dobro od starta susreta. Gosti su napadali, stvarali Å”anse ali su uvijek loÅ”e reagovali u zavrÅ”nici akcija. Ipak, prvi pogodak postiže Junajted a strijelac je bio RaÅ”ford. U drugom poluvremenu nastavila se sjajna igra Votforda. Stvarali su ogroman pritisak, imali Å”anse ali Junajted je pratila sreća. A onda su uz veliku dozu sreće povećali prednost preko Antonija Marsijala.Votford je do kraja susreta ublažio poraz preko Dukurea ali to je bilo sve.

Pobjedu je ostvario i tim Kristal Palasa. Oni su sa 2-0 savladali ekipu Hadersfilda. Dugo su lomili otpor od danas i zvaničnog drugoligaÅ”a ali su ga slomili sa dva gola u poslednjih 20 minuta. Prvi je iz penala dao naÅ” Luka Milivojević dok je strijelac drugog gola bio Van Anholt.

Pobjedu je ostvario i Barnli koji je sa 2-0 savladao Vulverhempton, istim rezultatom Lesrer je savladao Bormut dok je Sautempton savladao u gostima ekipu Brajtona sa 1-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Watford