27 : 27

Leu bod u Višegradu

20.03.2019 Administrator DC

Goražde i Leotar su podijelili bodove u 19. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, bilo je 27:27.

Trebinjski sastav je bio bolji u prvom dijelu, a u 27. minuti su stigli do tri gola prednosti, bilo je 11:8 da bi na poluvrijeme otišli sa četiri gola prednosti, bilo je 14:10.

Leotar je imao pet golova prednosti u 35. minuti susreta, bilo je 18:13, a šest minuta do kraja utakmice Trebinjci su vodili 25:22.

Ipak, rukometaši domaćeg sastava su se vratili do kraja susreta u meč i stigli do izjednačenja dvije sekunde prije kraja, bilo je 27:27.

Goražde sada ima 20 bodova iz 19 odigranih utakmica i nalazi se na 12. poziciji dok je Leotar šesti na tabeli sa 29 bodova iz također 19 susreta.

Goražde-Leotar 27:27 (10:14)