2 : 1
1 : 0

Pobjede Njukasla i Aston Vile

12.12.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Njukasla upisali su petu pobjedu u ovoj sezoni. Oni su na svom terenu savladali Vest Brom sa 1-0.

''Svrake'' su povele već u 20. sekundi a strijelac je bio Almiron. Do kraja prvog poluvremena su imali Å”anse da i povećaju prednost ali nisu ih iskoristili. Gosti su bolje uÅ”li u nastavak te su spektakularnim golom Fulronga doÅ”li do 1-1. Ipak, pogotkom Dvajta Gejla, Njukasl je doÅ”ao do pobjede.

U prvom meču dana, Aston Vila je slavila kod Vulverhemptona. U trećoj minuti nadoknade, Semedo je skrivio jedanesterac a El Gazi je pogodio za pobjedu Vile.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Newcastle United West Bromwich Albion