XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 120 utakmica za dan
Subota, 12 Decembar 2020


Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
12.12.2020 14:00
Novi Pazar
1 : 0
Metalac
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
12.12.2020 14:00
Radnički (N)
2 : 1
Zlatibor
Mačva
Šabac
0 : 1
Rad
Beograd
12.12.2020 14:00
Mačva
0 : 1
Rad
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
12.12.2020 14:00
Spartak ŽK
0 : 1
Vojvodina
Voždovac
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
12.12.2020 17:00
Voždovac
0 : 2
Partizan
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 1
Aston Villa
Birmingem
12.12.2020 13:30
Wolverhampton
0 : 1
Aston Villa
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
12.12.2020 16:00
Newcastle United
2 : 1
West Bromwich Albion
Manchester United
Manchester
0 : 0
Manchester City
Manchester
12.12.2020 18:30
Manchester United
0 : 0
Manchester City
Everton
Liverpool
1 : 0
Chelsea
London
12.12.2020 21:00
Everton
1 : 0
Chelsea
Cardiff City
Cardiff
0 : 2
Swansea City
Swansea
12.12.2020 13:30
Cardiff City
0 : 2
Swansea City
AFC Bournemouth
Bournemouth
5 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
12.12.2020 16:00
AFC Bournemouth
5 : 0
Huddersfield Town
Birmingham City
Birmingham
0 : 1
Watford
Watford
12.12.2020 16:00
Birmingham City
0 : 1
Watford
Blackburn Rovers
Blackburn
1 : 2
Norwich City
Norwich
12.12.2020 16:00
Blackburn Rovers
1 : 2
Norwich City
Derby County
Derby
0 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
12.12.2020 16:00
Derby County
0 : 0
Stoke City
Luton Town
Luton
3 : 0
Preston North End
Preston
12.12.2020 16:00
Luton Town
3 : 0
Preston North End
Middlesbrough
Middlesbrough
3 : 0
Millwall
London
12.12.2020 16:00
Middlesbrough
3 : 0
Millwall
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 3
Brentford
Brentford
12.12.2020 16:00
Nottingham Forest
1 : 3
Brentford
Queens Park Rangers
London
0 : 1
Reading
Reading
12.12.2020 16:00
Queens Park Rangers
0 : 1
Reading
Rotherham United
Rotherham
2 : 0
Bristol City
Bristol
12.12.2020 16:00
Rotherham United
2 : 0
Bristol City
Sheffield Wednesday
Sheffield
1 : 2
Barnsley
Barnsley
12.12.2020 16:00
Sheffield Wednesday
1 : 2
Barnsley
Wycombe Wanderers
High Wycombe
1 : 2
Coventry City
Coventry
12.12.2020 16:00
Wycombe Wanderers
1 : 2
Coventry City
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Sevilla
Sevilla
12.12.2020 16:15
Getafe
0 : 1
Sevilla
Huesca
Huesca
1 : 0
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
12.12.2020 18:30
Huesca
1 : 0
Deportivo Alavés
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Atletico Madrid
Madrid
12.12.2020 21:00
Real Madrid
2 : 0
Atletico Madrid
Valencia
Valencia
2 : 2
Athletic Club
Bilbao
12.12.2020 14:00
Valencia
2 : 2
Athletic Club
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 5
Stuttgart
Stuttgart
12.12.2020 15:30
Borussia Dortmund
1 : 5
Stuttgart
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Werder
Bremen
12.12.2020 15:30
RB Leipzig
2 : 0
Werder
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
12.12.2020 15:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Hertha BSC
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Arminia
Bielefeld
12.12.2020 15:30
Freiburg
2 : 0
Arminia
Union Berlin
Berlin
1 : 1
Bayern
München
12.12.2020 18:30
Union Berlin
1 : 1
Bayern
Mainz 05
Mainz
0 : 1
Köln
Köln
12.12.2020 15:30
Mainz 05
0 : 1
Köln
Lens
Lens
2 : 3
Montpellier
Montpellier
12.12.2020 21:00
Lens
2 : 3
Montpellier
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Monaco
Monaco
12.12.2020 17:00
Olympique Marseille
2 : 1
Monaco
Crotone
Crotone
4 : 1
Spezia
La Spezia
12.12.2020 15:00
Crotone
4 : 1
Spezia
Lazio
Roma
1 : 2
Hellas Verona
Verona
12.12.2020 20:45
Lazio
1 : 2
Hellas Verona
Torino
Torino
2 : 3
Udinese
Udine
12.12.2020 18:00
Torino
2 : 3
Udinese
Velež
Mostar
4 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
12.12.2020 13:30
Velež
4 : 0
Mladost
Olimpik
Sarajevo
1 : 0
Radnik
Bijeljina
12.12.2020 13:30
Olimpik
1 : 0
Radnik
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 0
Borac
Banja Luka
12.12.2020 13:30
Tuzla City
2 : 0
Borac
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Sloboda
Tuzla
12.12.2020 13:30
Sarajevo
2 : 1
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
12.12.2020 13:30
Krupa
2 : 1
Željezničar

Futsal

Salines
Tuzla
9 : 3
Brotnjo
Čitluk
12.12.2020 18:00
Salines
9 : 3
Brotnjo
Mostar SG
Mostar
6 : 3
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.12.2020 18:00
Mostar SG
6 : 3
Sloga
Beli anđeo
Distrikt Brčko
6 : 3
Jahorina
Pale
12.12.2020 18:00
Beli anđeo
6 : 3
Jahorina
Glasinac
Sokolac
7 : 0
Ljubinje
Ljubinje
12.12.2020 17:00
Glasinac
7 : 0
Ljubinje
Student
Banja Luka
3 : 8
Sokrates
Banja Luka
12.12.2020 17:00
Student
3 : 8
Sokrates
Kneževo
Kneževo
5 : 4
Kozara
Gradiška
12.12.2020 17:00
Kneževo
5 : 4
Kozara
Čelinac
Čelinac
12 : 5
Dubica
Kozarska Dubica
12.12.2020 17:00
Čelinac
12 : 5
Dubica
Viktorija
Ribnik
9 : 3
Starčevica
Banja Luka
12.12.2020 19:00
Viktorija
9 : 3
Starčevica
Teslić
Teslić
3 : 3
Radnik Siti
Bijeljina
12.12.2020 18:00
Teslić
3 : 3
Radnik Siti
Obilić
Prnjavor
4 : 11
Ljubić
Prnjavor
12.12.2020 16:00
Obilić
4 : 11
Ljubić
Konjodor
Bužim
7 : 1
Hercegovina
Široki brijeg
12.12.2020 15:00
Konjodor
7 : 1
Hercegovina
Mostarske Kiše
Mostar
3 : 4
Sparta
Sanski Most
12.12.2020 19:30
Mostarske Kiše
3 : 4
Sparta

Košarka

Partizan NIS
Beograd
79 : 77
Mega Soccerbet
Beograd
12.12.2020 19:00
Partizan NIS
79 : 77
Mega Soccerbet
FMP
Železnik
75 : 111
Crvena zvezda MTS
Beograd
12.12.2020 12:00
FMP
75 : 111
Crvena zvezda MTS
Sloboda
Tuzla
61 : 67
Čelik
Zenica
12.12.2020 20:00
Sloboda
61 : 67
Čelik
Leotar
Trebinje
94 : 77
Zrinjski
Mostar
12.12.2020 20:00
Leotar
94 : 77
Zrinjski
Borac
Banja Luka
85 : 78
Bratunac
Bratunac
12.12.2020 20:00
Borac
85 : 78
Bratunac
Spars
Sarajevo
82 : 75
Bosna Royal
Sarajevo
12.12.2020 20:00
Spars
82 : 75
Bosna Royal
Široki
Široki Brijeg
88 : 56
Kakanj
Kakanj
12.12.2020 20:00
Široki
88 : 56
Kakanj
Promo
Donji Vakuf
66 : 73
Mladost
Mrkonjić Grad
12.12.2020 20:00
Promo
66 : 73
Mladost
Sokolac
Sokolac
75 : 69
Prijedor Spartak
Prijedor
12.12.2020 19:00
Sokolac
75 : 69
Prijedor Spartak
Slavija
Istočno Sarajevo
75 : 69
Student Igokea
Banja Luka
12.12.2020 19:00
Slavija
75 : 69
Student Igokea
Sutjeska
Foča
58 : 63
Rogatica
Rogatica
12.12.2020 19:00
Sutjeska
58 : 63
Rogatica
Drina Princip
Zvornik
80 : 68
Sloboda 73
Novi Grad
12.12.2020 19:00
Drina Princip
80 : 68
Sloboda 73
Podgorica
Podgorica
74 : 70
Primorje 1945
Herceg Novi
12.12.2020 20:00
Podgorica
74 : 70
Primorje 1945
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
80 : 74
All Stars
Podgorica
12.12.2020 20:00
Jedinstvo 1950
80 : 74
All Stars
Sutjeska
Nikšić
83 : 77
Ibar
Rožaje
12.12.2020 20:00
Sutjeska
83 : 77
Ibar
Danilovgrad
Danilovgrad
94 : 85
Zeta
Golubovci
12.12.2020 19:30
Danilovgrad
94 : 85
Zeta
Mornar 2
Bar
109 : 46
Šušanj
Bar
12.12.2020 18:00
Mornar 2
109 : 46
Šušanj
Akademik
Podgorica
81 : 74
Rudar
Pljevlja
12.12.2020 18:00
Akademik
81 : 74
Rudar
Montana 2003
Montana
91 : 79
Beroe
Stara Zagora
12.12.2020 17:00
Montana 2003
91 : 79
Beroe
Play Off Ultra
Sarajevo
102 : 78
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
12.12.2020 20:00
Play Off Ultra
102 : 78
Jedinstvo Dženeks
Konjic
Konjic
51 : 83
Džamper
Zenica
12.12.2020 18:00
Konjic
51 : 83
Džamper
RMU Banovići
Banovići
87 : 69
Leotar 03
Trebinje
12.12.2020 18:00
RMU Banovići
87 : 69
Leotar 03
Feniks
Banja Luka
100 : 74
Igman
Istočna Ilidža
12.12.2020 17:00
Feniks
100 : 74
Igman
Rudar Sport
Ugljevik
48 : 73
Orlovi
Banja Luka
12.12.2020 18:00
Rudar Sport
48 : 73
Orlovi
Lavovi
Brčko
38 : 51
Budućnost
Bijeljina
12.12.2020 15:00
Lavovi
38 : 51
Budućnost
Kozara
Gradiška
45 : 46
Mladost Basket Una
Prijedor
12.12.2020 16:30
Kozara
45 : 46
Mladost Basket Una
Podgorica
Podgorica
60 : 96
Budućnost
Podgorica
12.12.2020 18:30
Podgorica
60 : 96
Budućnost

Odbojka

Bosna (Ka)
Kalesija
3 : 1
Maglić
Foča
12.12.2020 18:00
Bosna (Ka)
3 : 1
Maglić
Ljubinje
Ljubinje
2 : 3
Kakanj 78
Kakanj
12.12.2020 18:00
Ljubinje
2 : 3
Kakanj 78
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Modriča
Modriča
12.12.2020 16:00
Domaljevac
3 : 0
Modriča
Bosna (Sa)
Sarajevo
3 : 0
Borac m:tel
Banjaluka
12.12.2020 17:00
Bosna (Sa)
3 : 0
Borac m:tel
Mladost
Brčko
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
12.12.2020 18:30
Mladost
3 : 0
Jedinstvo
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Tempo
Ražljevo
12.12.2020 16:00
Gradiška
0 : 3
Tempo
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Drina
Zvornik
12.12.2020 17:00
Radnik
3 : 0
Drina
Jahorina
Pale
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
12.12.2020 16:00
Jahorina
0 : 3
Crvena zvijezda
Kula Gradačac
Gradačac
0 : 3
BL Volley
Banjaluka
12.12.2020 17:00
Kula Gradačac
0 : 3
BL Volley
Goražde
Goražde
1 : 3
Mostar
Mostar
12.12.2020 19:00
Goražde
1 : 3
Mostar
Jahorina
Pale
3 : 1
Igman
Ilidža
12.12.2020 19:00
Jahorina
3 : 1
Igman
Gacko
Gacko
3 : 1
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
12.12.2020 18:00
Gacko
3 : 1
Sloboda Tuzlafarm
Radnik
Bijeljina
3 : 2
ŽOK Leotar
Trebinje
12.12.2020 18:00
Radnik
3 : 2
ŽOK Leotar
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Hercegovac
Bileća
12.12.2020 18:00
HE na Drini
1 : 3
Hercegovac
Inova
Banja Luka
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
12.12.2020 18:00
Inova
3 : 1
Slavija
ŽOK Žepče
Žepče
3 : 0
Maglaj
Maglaj
12.12.2020 18:30
ŽOK Žepče
3 : 0
Maglaj
Orašje
Orašje
3 : 0
Gradina-Herceg
Srebrenik
12.12.2020 18:30
Orašje
3 : 0
Gradina-Herceg
Bihać
Bihać
3 : 0
Čelik-R
Zenica
12.12.2020 18:30
Bihać
3 : 0
Čelik-R

Rukomet

Gračanica
Gračanica
31 : 15
Slavija
Istočno Sarajevo
12.12.2020 18:00
Gračanica
31 : 15
Slavija
Derventa
Derventa
25 : 36
Bosna
Visoko
12.12.2020 18:00
Derventa
25 : 36
Bosna
Maglaj
Maglaj
36 : 31
Iskra
Bugojno
12.12.2020 18:00
Maglaj
36 : 31
Iskra
Leotar
Trebinje
36 : 33
Krivaja
Zavidovići
12.12.2020 18:00
Leotar
36 : 33
Krivaja
Lokomotiva
Brčko
24 : 34
Sloboda
Tuzla
12.12.2020 18:00
Lokomotiva
24 : 34
Sloboda
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
24 : 19
Borac M:TEL
Banja Luka
12.12.2020 18:00
Sloga (GV - U)
24 : 19
Borac M:TEL
Prijedor
Prijedor
30 : 23
Bijeljina
Bijeljina
12.12.2020 18:00
Prijedor
30 : 23
Bijeljina
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
45 : 29
Sloga 2
Doboj
12.12.2020 20:00
Kozara (KD)
45 : 29
Sloga 2
Hercegovina
Nevesinje
26 : 25
Mladost
Banja Luka
12.12.2020 17:00
Hercegovina
26 : 25
Mladost
Kotor Varoš
Kotor Varoš
35 : 25
Kozara (Gr)
Gradiška
12.12.2020 19:00
Kotor Varoš
35 : 25
Kozara (Gr)
Kaluđer
Banja Luka
33 : 25
Kozara 2
Gradiška
12.12.2020 00:00
Kaluđer
33 : 25
Kozara 2
Grude
Grude
41 : 19
Zrinjski
Mostar
12.12.2020 18:30
Grude
41 : 19
Zrinjski
Mira
Prijedor
31 : 34
Hadžići
Hadžići
12.12.2020 18:30
Mira
31 : 34
Hadžići
Katarina
Mostar
30 : 39
Jedinstvo
Brčko
12.12.2020 18:30
Katarina
30 : 39
Jedinstvo
Dubica
Kozarska Dubica
44 : 11
Nestro grupa Brod
Brod
12.12.2020 18:00
Dubica
44 : 11
Nestro grupa Brod
Derventa
Derventa
30 : 26
Borja
Teslić
12.12.2020 18:00
Derventa
30 : 26
Borja
Rudar
Pljevlja
26 : 25
Feniks
Podgorica
12.12.2020 17:00
Rudar
26 : 25
Feniks
Trebjesa
Nikšić
21 : 20
Nikšić
Nikšić
12.12.2020 17:00
Trebjesa
21 : 20
Nikšić
Budućnost 2
Podgorica
26 : 20
Tivat
Tivat
12.12.2020 17:00
Budućnost 2
26 : 20
Tivat
Zeta
Podgorica
21 : 30
Mornar 7
Bar
12.12.2020
Zeta
21 : 30
Mornar 7
Berane 2002
Berane
31 : 47
Komovi
Andrijevica
12.12.2020
Berane 2002
31 : 47
Komovi
Ulcinj
Ulcinj
32 : 31
Podgorica 2013
Podgorica
12.12.2020
Ulcinj
32 : 31
Podgorica 2013