Novi pogodak Milana Miladića. Ukrina ima plus dva.
Gosti su poveli pogotkom Milana Miladića.
Golman domaćih Žilić pogodio je sa bijele tačke.

Ukrina na bod od Druge lige

31.05.2021 Administrator DC

Ukrina, Čečava

Vikend iza nas ponudio nam je dosta neizvjesnosti i lijepog fudbala u utakmicama 5 kola Regionalne lige, Centar.

U ligi za prvaka vodeća na tabeli Ukrina iz Čečave je nakon jučerašnje veoma lijepe igre savladala na gostovanju u Kostajnici domaću ekipu Naša Krila 1-2. Golove za Ukrinu postigao je  Milan Miladić u 7. i 38. minutu, strijelac za domaćina bio je golman Mladen Žilić u 76. minuti.

Novom pobjedom Ukrina se učvrstila na vrhu tabele. Nakon poraza u Petrovu od Ozrena 3-1, Trebava sada za vodećom Ukrinom dva kola do kraja prvenstva zaostaje čak 6 bodova. Do ostvarenja najvećeg rezultata i plasmana u Drugu ligu Republike Srpske  Ukrini  će u naredna dva kola biti potreban još jedan bod. Prilika za slavlje nazire se već u narednom kolu kada sastav Ukrine na svom terenu čeka  Ozren iz Petrova.

Naša Krila – Ukrina  1-2 (0-2),

Kostajnica. Stadion u Kostajnici, gledalaca 70. Sudija Zoran Tepić (Derventa) , pomoćnici Ljubiša Lukić i Nenad Vujić obojica iz Modriče, delegat Stevo Stupar( Doboj).  Strijelci Žilić 76. penal (Nasa Krila),  Miladić 7. i 38. (Ukrina).  Žuti kartoni Mešić i Novaković (Naša Krila), Bijelac (Ukrina).

Igrač utakmice: Milan Miladić (Ukrina).

Naša Krila: Žilić, Nedić, Božić, Novaković, Mešić (od 73. D, Stjepanović), Prodić (od 31. M. Stjepanović), Savić, Z. Paravac, Sušić, M. Paravac.

Ukrina: Bjeličić, S. Kvržić, Nović,  Prodić, Kojić, Kulaga,  Đuričić, Gojić, Miladić, Prodanović, Bijelac ( od 67. Vučić).

Regionalne lige Regionalne lige Regionalna liga RS – Centar - Liga za prvaka Naša krila Ukrina