Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 279 utakmica za dan
Nedelja, 21 Mart 2021


Fudbal

Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Grbalj
Radanovići
21.03.2021 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Grbalj
Kom
Podgorica
0 : 0
Berane
Berane
21.03.2021 15:00
Kom
0 : 0
Berane
Arsenal
Tivat
0 : 0
Bokelj
Kotor
21.03.2021 15:00
Arsenal
0 : 0
Bokelj
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Mornar
Bar
21.03.2021 15:00
Igalo
1 : 0
Mornar
Proleter
Dvorovi
5 : 0
Romanija
Pale
21.03.2021 16:00
Proleter
5 : 0
Romanija
Mladost (Gacko)
Gacko
2 : 0
Guber
Srebrenica
21.03.2021 16:00
Mladost (Gacko)
2 : 0
Guber
Budućnost
Pilica
1 : 0
Bratstvo
Bratunac
21.03.2021 16:00
Budućnost
1 : 0
Bratstvo
Velež
Nevesinje
2 : 0
Drina HE
Višegrad
21.03.2021 16:00
Velež
2 : 0
Drina HE
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
21.03.2021 16:00
Ilićka 01
2 : 1
Vlasenica
Famos
Vojkovići
5 : 0
Stakorina
Čajniče
21.03.2021 16:00
Famos
5 : 0
Stakorina
Milići
Milići
1 : 0
Jedinstvo
Brodac
21.03.2021 16:00
Milići
1 : 0
Jedinstvo
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 0
Mladost (Rogatica)
Rogatica
21.03.2021 16:00
Glasinac 2011
0 : 0
Mladost (Rogatica)
Gorica
Šipovo
2 : 0
BSK
Banja Luka
21.03.2021 14:30
Gorica
2 : 0
BSK
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 4
Sloga
Saničani(Rakelići)
21.03.2021 14:30
Sloga Nektar
1 : 4
Sloga
Crni vrh
Jaružani
2 : 0
Krajina
Banja Luka
21.03.2021 14:30
Crni vrh
2 : 0
Krajina
Plamen
Donje Vodičevo
6 : 0
Svodna
Svodna
21.03.2021 14:30
Plamen
6 : 0
Svodna
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
5 : 4
Vranjak
Vranjak
21.03.2021 15:00
Sloga (Dugo Polje)
5 : 4
Vranjak
Ozren
Petrovo
2 : 1
Rudanka
Rudanka
21.03.2021 15:00
Ozren
2 : 1
Rudanka
Skugrić
Skugrić
1 : 2
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
21.03.2021 15:00
Skugrić
1 : 2
Hajduk (Batkuša)
Ukrina
Čečava
0 : 1
Naša krila
Kostajnica
21.03.2021 15:00
Ukrina
0 : 1
Naša krila
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
Željezničar
Doboj
21.03.2021 15:00
Zvijezda
3 : 1
Željezničar
Sloga (Jakeš)
Jakeš
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
21.03.2021 15:00
Sloga (Jakeš)
2 : 1
Crvena zvijezda
Borac
Lužani
1 : 2
Vučijak
Majevac
21.03.2021 15:00
Borac
1 : 2
Vučijak
Tabanci
Tabanci
1 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
21.03.2021 14:30
Tabanci
1 : 2
Zadrugar
OFK Trnovica
Trnovica
4 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
21.03.2021 14:30
OFK Trnovica
4 : 0
OFK Šekovići
Mladost
Bogutovo Selo
3 : 1
Čelopek
Čelopek
21.03.2021 14:30
Mladost
3 : 1
Čelopek
Lokomotiva
Brčko
0 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
21.03.2021 14:30
Lokomotiva
0 : 3
Sloga
Partizan
Donja Trnova
5 : 3
Omladinac
Potočari
21.03.2021 14:30
Partizan
5 : 3
Omladinac
OFK Janja 2009
Janja
3 : 2
Podrinje
Tršić
21.03.2021 14:30
OFK Janja 2009
3 : 2
Podrinje
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
21.03.2021 14:30
Sloboda
2 : 1
Rudar 1925
Jedinstvo
Roćević
0 : 1
Lokanj
Lokanj
21.03.2021 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Lokanj
Biseri
Čatrnja
2 : 0
Kozara
Turjak
21.03.2021 15:00
Biseri
2 : 0
Kozara
Omladinac
Brestovčina
1 : 0
Kalemi
Trebovljani
21.03.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
Kalemi
Laminci
Laminci
1 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
21.03.2021 15:00
Laminci
1 : 1
Potkozarje
Sloboda
Donji Podgradci
3 : 1
Župa
Milosavci
21.03.2021 15:00
Sloboda
3 : 1
Župa
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
21.03.2021 15:00
Sloga DIPO
0 : 1
Mladi Krajišnik
Borac (Mašići)
Mašići
1 : 3
Obradovac
Gradiška
21.03.2021 15:00
Borac (Mašići)
1 : 3
Obradovac
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
0 : 6
Budućnost
Banja Luka
21.03.2021 14:30
Polet Krajišnik
0 : 6
Budućnost
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
4 : 2
OFK Banja Luka
Banja Luka
21.03.2021 14:30
Šnjegotina
4 : 2
OFK Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
0 : 0
Rekreativo
Banja Luka
21.03.2021 14:30
Vrbas
0 : 0
Rekreativo
Omladinac
Banja Luka
2 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
21.03.2021 14:30
Omladinac
2 : 1
Gomionica
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 2
Mladost
Zalužani
21.03.2021 14:30
OFK Spartak 2013
4 : 2
Mladost
Karanovac
Karanovac
1 : 1
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
21.03.2021 14:30
Karanovac
1 : 1
Borac (istočni Drvar)
Polet
Podnovlje
5 : 1
Zadrugar
Sijekovac
21.03.2021 17:00
Polet
5 : 1
Zadrugar
Sloga
Kolibe Gornje
0 : 4
OFK Pridjel
Pridjel Donji
21.03.2021 17:00
Sloga
0 : 4
OFK Pridjel
Borac (K)
Kotorsko
4 : 0
Borac (O)
Osinja
21.03.2021 17:00
Borac (K)
4 : 0
Borac (O)
Ozrenski sokolovi
Boljanić
3 : 0
Zborište
Zborište
21.03.2021 17:00
Ozrenski sokolovi
3 : 0
Zborište
BSK
Bušletić
2 : 2
Rudar
Stanari
21.03.2021 17:00
BSK
2 : 2
Rudar
Liješće
Liješće
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
21.03.2021 17:00
Liješće
2 : 1
Mineral
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 5
Posavina
Miloševac
21.03.2021 14:30
Crvena zvijezda
1 : 5
Posavina
Sloga 73
Ždreban
4 : 0
Zadrugar
Tarevci
21.03.2021 14:30
Sloga 73
4 : 0
Zadrugar
Omladinac
Modriča
5 : 0
Dobor
Modriča
21.03.2021 14:30
Omladinac
5 : 0
Dobor
Crkvina
Crkvina
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
21.03.2021 14:30
Crkvina
2 : 1
Bratstvo
Partizan
Koprivna
3 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
21.03.2021 14:30
Partizan
3 : 0
Pelagićevo
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
21.03.2021 14:30
Budućnost
1 : 0
Kladari Gornji
Jedinstvo
Koretaši
1 : 2
Budućnost Red Star
Vučilovac
21.03.2021 14:30
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost Red Star
Obilić
Krepšić
3 : 1
Grčica
Brčko
21.03.2021 14:30
Obilić
3 : 1
Grčica
OFK Brezik
Gornji Brezik
6 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
21.03.2021 14:30
OFK Brezik
6 : 1
Slijepčevići
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 0
Zadrugar
Bukvik
21.03.2021 14:30
Crvena zvijezda
2 : 0
Zadrugar
Majevica
Lopare
1 : 2
Jugović
Gredice
21.03.2021 14:30
Majevica
1 : 2
Jugović
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Mladost (Lončari)
Lončari
21.03.2021 14:30
Strijelac
2 : 0
Mladost (Lončari)
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 1
Gredice
Gredice
21.03.2021 14:30
Mladost 2003
0 : 1
Gredice
Mladost (Sandići)
Sandići
1 : 3
Borac
Ražljevo
21.03.2021 14:30
Mladost (Sandići)
1 : 3
Borac
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 2
Mladost
Velika Obarska
21.03.2021 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Mladost
Priboj
Priboj
2 : 2
Drina (A)
Amajlije
21.03.2021 14:30
Priboj
2 : 2
Drina (A)
Drina (B)
Batar
5 : 3
Proleter
Johovac-Ruhotina
21.03.2021 14:30
Drina (B)
5 : 3
Proleter
Novo doba
Čardačine
1 : 4
Balatun
Balatun
21.03.2021 14:30
Novo doba
1 : 4
Balatun
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 1
Kolektiv
Međaši
21.03.2021 14:30
OFK Magnojević
2 : 1
Kolektiv
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 2
Semberija
Popovi
21.03.2021 14:30
Miloš Obilić
0 : 2
Semberija
Obarska
Velika Obarska
1 : 1
Panteri
Zagoni
21.03.2021 14:30
Obarska
1 : 1
Panteri
GOŠK
Gabela
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
21.03.2021 15:00
GOŠK
1 : 1
Zvijezda
Vis Simm Bau
Kosova
1 : 0
Slaven
Živinice
21.03.2021 15:00
Vis Simm Bau
1 : 0
Slaven
Posušje
Posušje
3 : 0
Travnik
Travnik
21.03.2021 15:00
Posušje
3 : 0
Travnik
Radnik
Hadžići
0 : 0
Čapljina
Čapljina
21.03.2021 15:00
Radnik
0 : 0
Čapljina
Rudar
Kamengrad
1 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
21.03.2021
Rudar
1 : 0
Sloga
Krajina
Cazin
0 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
21.03.2021
Krajina
0 : 1
Podgrmeč
Dinamo
Donja Mahala
2 : 1
Dizdaruša
Brčko
21.03.2021 15:00
Dinamo
2 : 1
Dizdaruša
Seona
Seona
1 : 0
Orahovica 74
Orahovica
21.03.2021 15:00
Seona
1 : 0
Orahovica 74
Svatovac
Poljice
1 : 0
Radnički
Lukavac
21.03.2021 15:00
Svatovac
1 : 0
Radnički
Gornji Rahić
Gornji Rahić
4 : 0
Prokosovići
Prokosovići
21.03.2021 15:00
Gornji Rahić
4 : 0
Prokosovići
Stupčanica
Olovo
1 : 1
Famos
Hrasnica
21.03.2021 15:00
Stupčanica
1 : 1
Famos
Natron
Maglaj
1 : 1
Kolina
Ustikolina
21.03.2021 15:00
Natron
1 : 1
Kolina
Pobjeda
Tešanjka
1 : 0
Bosna
Visoko
21.03.2021 15:00
Pobjeda
1 : 0
Bosna
SAŠK Napredak
Sarajevo
4 : 2
Usora
Žabljak-Usora
21.03.2021 15:00
SAŠK Napredak
4 : 2
Usora
Ilijaš
Ilijaš
1 : 2
Borac
Jelah
21.03.2021 15:00
Ilijaš
1 : 2
Borac
Azot
Vitkovići
2 : 3
Krivaja
Zavidovići
21.03.2021 15:00
Azot
2 : 3
Krivaja
Ljubuški
Ljubuški
1 : 1
Neum
Neum
21.03.2021 15:00
Ljubuški
1 : 1
Neum
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
21.03.2021 15:00
Klis
0 : 1
Tomislav
Troglav 1918
Livno
3 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
21.03.2021 15:00
Troglav 1918
3 : 1
Bjelopoljac
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 2
Rama
Prozor-Rama
21.03.2021 15:00
Sloga
3 : 2
Rama
Hajduk
Orašje
1 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
21.03.2021 14:00
Hajduk
1 : 1
Dragovoljac
Napredak
Matići
1 : 0
19 srpanj
Oštra Luka
21.03.2021 14:00
Napredak
1 : 0
19 srpanj
Kostrč
Kostrč
2 : 0
Sloga (P)
Prud
21.03.2021 14:00
Kostrč
2 : 0
Sloga (P)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
3 : 4
Vitanovići 78
Vitanovići
21.03.2021 14:00
Mladi zadrugar
3 : 4
Vitanovići 78
Mladost (S)
Sibovac
4 : 0
Frankopan
Špionica Srednja
21.03.2021 14:00
Mladost (S)
4 : 0
Frankopan
Mladost (DS)
Donji Svilaj
4 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
21.03.2021 14:00
Mladost (DS)
4 : 0
Mladost (D)
Butmir
Butmir-Ilidža
1 : 3
Saobraćajac
Sarajevo
21.03.2021 10:00
Butmir
1 : 3
Saobraćajac
Omadinac
Doglodi-Stup
1 : 3
Igman
Ilidža
21.03.2021 10:00
Omadinac
1 : 3
Igman
Baton
Sarajevo
4 : 0
Hrid
Sarajevo
21.03.2021 10:00
Baton
4 : 0
Hrid
Međugorje
Međugorje
1 : 2
Mostar
Mostar
21.03.2021 14:30
Međugorje
1 : 2
Mostar
Iskra
Stolac
0 : 1
Višići
Višići
21.03.2021 14:30
Iskra
0 : 1
Višići
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 1
Cim
Cim
21.03.2021 14:30
Branitelj
2 : 1
Cim
Buna
Buna
4 : 2
Kruševo
Kruševo
21.03.2021 14:30
Buna
4 : 2
Kruševo
Sport talent
Mostar
3 : 4
Blagaj
Blagaj
21.03.2021 14:30
Sport talent
3 : 4
Blagaj
Mladost (B)
Velika Brijesnica
3 : 0
Sloga
Tojšići
21.03.2021 15:00
Mladost (B)
3 : 0
Sloga
Doboj Istok
Doboj Istok
2 : 1
Mladost (K)
Kikači
21.03.2021 15:00
Doboj Istok
2 : 1
Mladost (K)
Rijeka
Šerići
1 : 2
Jedinstvo
Lukavica
21.03.2021 15:00
Rijeka
1 : 2
Jedinstvo
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
4 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
21.03.2021 15:00
Mladost (GŽ)
4 : 1
Mladost 78
Omladinac 68
Mionica
2 : 0
Trešnjevka
Maoča
21.03.2021 15:00
Omladinac 68
2 : 0
Trešnjevka
Vražići 92
Vražići
1 : 0
Čelić
Čelić
21.03.2021 15:00
Vražići 92
1 : 0
Čelić
Polet
Palanka
1 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
21.03.2021 15:00
Polet
1 : 0
Ingram
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 1
Podrinje
Mosorovac
21.03.2021 15:30
Bukovik
3 : 1
Podrinje
Špionica 1953
Špionica
0 : 3
25 maj
Uroža
21.03.2021 15:30
Špionica 1953
0 : 3
25 maj
Pribava
Pribava
1 : 8
Željezničar
Dobošnica
21.03.2021 15:30
Pribava
1 : 8
Željezničar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 1
Rudar
Zagorje
21.03.2021 15:30
Stjepan Polje
3 : 1
Rudar
Polet
Hrvati
1 : 4
Mladost (P)
Puračić
21.03.2021 15:30
Polet
1 : 4
Mladost (P)
DSK
Devetak
3 : 0
BSK
Bokavići
21.03.2021 15:30
DSK
3 : 0
BSK
Sloga
Bikodže
1 : 0
Mladost (D)
Doborovci
21.03.2021 15:30
Sloga
1 : 0
Mladost (D)
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Partizan
Kiseljak
21.03.2021 15:00
Rainci
3 : 0
Partizan
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 2
Budućnost
Donja Lukavica
21.03.2021 15:00
OFK Tuzla
2 : 2
Budućnost
Mladost (Suha)
Suha
2 : 0
Napredak
Tupkovići
21.03.2021 15:00
Mladost (Suha)
2 : 0
Napredak
Slatina
Bašigovci
5 : 0
Srnica
Treštenica
21.03.2021 15:00
Slatina
5 : 0
Srnica
Omazići 1937
Omazići
2 : 1
Grivice
Grivice
21.03.2021 15:00
Omazići 1937
2 : 1
Grivice
Trebava
Donja Zelinja
3 : 2
Izbor
Brčko
21.03.2021 15:00
Trebava
3 : 2
Izbor
Ograđenovac
Ograđenovac
1 : 2
Graničar
Brezovo Polje
21.03.2021 15:00
Ograđenovac
1 : 2
Graničar
Sloboda
Kerep
3 : 2
Mionica 85
Mionica
21.03.2021 15:00
Sloboda
3 : 2
Mionica 85
Voćar
Šatorovići
6 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
21.03.2021 15:00
Voćar
6 : 1
Željezničar
Napredak
Omerbegovača
4 : 3
Koraj
Koraj
21.03.2021 15:00
Napredak
4 : 3
Koraj
OFK Međiđa
Donja Međiđa
0 : 2
12 decembar
Rajska
21.03.2021 15:00
OFK Međiđa
0 : 2
12 decembar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
2 : 0
OFK Vida
Vida
21.03.2021 15:00
Biberovo Polje
2 : 0
OFK Vida
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Proleter
Novi Sad
21.03.2021 15:00
Novi Pazar
5 : 0
Proleter
Mačva
Šabac
1 : 2
Čukarički
Beograd
21.03.2021 15:00
Mačva
1 : 2
Čukarički
Rad
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
21.03.2021 15:00
Rad
2 : 0
Radnik
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
21.03.2021 15:00
Vojvodina
2 : 1
Inđija
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Zemun
Zemun
21.03.2021 15:00
GFK Dubočica
3 : 1
Zemun
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
21.03.2021 18:30
Atletico Madrid
1 : 0
Deportivo Alavés
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Elche
Elche
21.03.2021 14:00
Getafe
1 : 1
Elche
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 6
Barcelona
Barcelona
21.03.2021 21:00
Real Sociedad
1 : 6
Barcelona
Valencia
Valencia
2 : 1
Granada
Granada
21.03.2021 16:15
Valencia
2 : 1
Granada
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Cádiz
Cádiz
21.03.2021 16:15
Villarreal
2 : 1
Cádiz
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 2
Mainz 05
Mainz
21.03.2021 13:30
Hoffenheim
1 : 2
Mainz 05
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Augsburg
Augsburg
21.03.2021 18:00
Freiburg
2 : 0
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
3 : 0
Bayer 04
Leverkusen
21.03.2021 15:30
Hertha BSC
3 : 0
Bayer 04
Brest
Brest
0 : 0
Angers SCO
Angers
21.03.2021 15:00
Brest
0 : 0
Angers SCO
Dijon
Dijon
0 : 1
Reims
Reims
21.03.2021 15:00
Dijon
0 : 1
Reims
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 2
Nîmes
Nîmes
21.03.2021 17:05
Lille
1 : 2
Nîmes
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Bordeaux
Bordeaux
21.03.2021 15:00
Montpellier
3 : 1
Bordeaux
Nantes
Nantes
1 : 1
Lorient
Lorient
21.03.2021 15:00
Nantes
1 : 1
Lorient
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Lens
Lens
21.03.2021 13:00
Strasbourg
1 : 2
Lens
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 4
PSG
Paris
21.03.2021 21:00
Olympique Lyonnais
2 : 4
PSG
Hellas Verona
Verona
0 : 2
Atalanta
Bergamo
21.03.2021 12:30
Hellas Verona
0 : 2
Atalanta
Juventus
Torino
0 : 1
Benevento
Benevento
21.03.2021 15:00
Juventus
0 : 1
Benevento
Udinese
Udine
0 : 1
Lazio
Roma
21.03.2021 15:00
Udinese
0 : 1
Lazio
Fiorentina
Firenze
2 : 3
Milan
Milano
21.03.2021 18:00
Fiorentina
2 : 3
Milan
Roma
Roma
0 : 2
Napoli
Napoli
21.03.2021 20:45
Roma
0 : 2
Napoli
Sampdoria
Genova
1 : 0
Torino
Torino
21.03.2021 15:00
Sampdoria
1 : 0
Torino
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Olimpik
Sarajevo
21.03.2021 15:00
Široki Brijeg
3 : 0
Olimpik
Borac
Banja Luka
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
21.03.2021 15:00
Borac
1 : 0
Mladost
Željezničar Sport team
Banja Luka
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
21.03.2021 15:00
Željezničar Sport team
3 : 0
Rudar Prijedor
Borac
Banja Luka
3 : 2
Radnik (H)
Hadžići
21.03.2021 13:00
Borac
3 : 2
Radnik (H)
Zvijezda
Gradačac
4 : 2
Modriča
Modriča
21.03.2021 12:00
Zvijezda
4 : 2
Modriča
Sloga
Doboj
2 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
21.03.2021 12:00
Sloga
2 : 0
Tekstilac Kort
Bratstvo
Gračanica
7 : 2
Jedinstvo
Brčko
21.03.2021 12:00
Bratstvo
7 : 2
Jedinstvo
Mineral
Teslić
4 : 0
Orašje
Orašje
21.03.2021 12:00
Mineral
4 : 0
Orašje
Radnički
Lukavac
1 : 3
Sloga
Tojšići
21.03.2021 12:00
Radnički
1 : 3
Sloga
Bosna
Kalesija
1 : 2
Podrinje
Janja
21.03.2021 12:00
Bosna
1 : 2
Podrinje
Tuzla City
Simin Han
0 : 0
Budućnost
Banovići
21.03.2021 12:00
Tuzla City
0 : 0
Budućnost
Gradina
Srebrenik
1 : 4
Lokomotiva
Brčko
21.03.2021 12:00
Gradina
1 : 4
Lokomotiva
Radnik
Bijeljina
7 : 0
Slaven
Živinice
21.03.2021 12:00
Radnik
7 : 0
Slaven
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
Breza
21.03.2021 12:00
Slavija
3 : 0
Rudar (B)
Olimpik
Sarajevo
4 : 4
Rudar (K)
Kakanj
21.03.2021 12:00
Olimpik
4 : 4
Rudar (K)
Goražde
Goražde
3 : 0
Sutjeska
Foča
21.03.2021 12:00
Goražde
3 : 0
Sutjeska
Bosna
Visoko
2 : 1
Igman
Ilidža
21.03.2021 12:00
Bosna
2 : 1
Igman
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
UNIS
Vogošća
21.03.2021 12:00
Željezničar
5 : 0
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Olimp
Pale
21.03.2021 12:00
Ilijaš
3 : 1
Olimp
FK Vitez
Vitez
3 : 1
Iskra
Bugojno
21.03.2021 12:00
FK Vitez
3 : 1
Iskra
Vis Simm Bau
Kosova
2 : 1
Romari
Vitez
21.03.2021 12:00
Vis Simm Bau
2 : 1
Romari
OFK Spartak
Banja Luka
1 : 4
Omarska
Omarska
21.03.2021 12:00
OFK Spartak
1 : 4
Omarska
Krajina
Cazin
15 : 0
Borac
Kozarska Dubica
21.03.2021 12:00
Krajina
15 : 0
Borac
Podgrmeč
Sanski Most
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
21.03.2021 12:00
Podgrmeč
5 : 0
Ljubić
Jedinstvo
Bihać
0 : 1
Metalleghe BSI
Jajce
21.03.2021 12:00
Jedinstvo
0 : 1
Metalleghe BSI
Sloboda
Novi Grad
4 : 1
Brdo
Hambarina
21.03.2021 12:00
Sloboda
4 : 1
Brdo
Tuzla Siti
Simin Han
1 : 1
Budućnost
Banovići
21.03.2021 10:00
Tuzla Siti
1 : 1
Budućnost
Naša krila
Kostajnica
0 : 3
Ukrina
Čečava
21.03.2021 10:00
Naša krila
0 : 3
Ukrina
Borac
Bosanski Lužani
7 : 0
Rudanka
Rudanka
21.03.2021 10:00
Borac
7 : 0
Rudanka
Sloga
Doboj
2 : 2
Tekstilac Kort
Derventa
21.03.2021 10:00
Sloga
2 : 2
Tekstilac Kort
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Jedinstvo
Brčko
21.03.2021 10:00
Bratstvo
1 : 1
Jedinstvo
Mineral
Teslić
20 : 0
Orašje
Orašje
21.03.2021 10:00
Mineral
20 : 0
Orašje
Olimpik
Sarajevo
0 : 0
Rudar (K)
Kakanj
21.03.2021 10:00
Olimpik
0 : 0
Rudar (K)
Goražde
Goražde
3 : 4
Sutjeska
Foča
21.03.2021 10:00
Goražde
3 : 4
Sutjeska
Bosna
Visoko
1 : 3
Igman
Ilidža
21.03.2021 10:00
Bosna
1 : 3
Igman
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
UNIS
Vogošća
21.03.2021 10:00
Željezničar
7 : 0
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
4 : 0
Olimp
Pale
21.03.2021 10:00
Ilijaš
4 : 0
Olimp
FK Vitez
Vitez
1 : 1
Iskra
Bugojno
21.03.2021 10:00
FK Vitez
1 : 1
Iskra
Vis Simm Bau
Kosova
2 : 1
Romari
Vitez
21.03.2021 10:00
Vis Simm Bau
2 : 1
Romari
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
21.03.2021 12:00
Sloboda
1 : 3
Sarajevo
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Mostar
Mostar
21.03.2021 11:30
Brotnjo
1 : 0
Mostar
Kolibri
Husino
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
21.03.2021 11:00
Kolibri
2 : 1
Tuzla City
Gradina
Srebrenik
2 : 2
Slaven
Živinice
21.03.2021 11:00
Gradina
2 : 2
Slaven
Eurofudbal
Stjepan Polje
2 : 2
Bambi
Tuzla
21.03.2021 11:00
Eurofudbal
2 : 2
Bambi
Eurogol
Živinoce
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
21.03.2021 11:00
Eurogol
1 : 2
Zvijezda
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Budućnost
Banovići
21.03.2021 11:00
Sloboda
1 : 1
Budućnost
Unis
Vogošča
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
21.03.2021 12:00
Unis
0 : 3
Ilijaš
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Igman
ilidža
21.03.2021 10:00
Sarajevo
0 : 1
Igman
Kolibri
Husino
0 : 4
Tuzla City
Simin Han
21.03.2021 10:00
Kolibri
0 : 4
Tuzla City
Eurogol
Živinice
0 : 3
Zvijezda
Gradačac
21.03.2021 10:00
Eurogol
0 : 3
Zvijezda
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Famos
Vojkovići
21.03.2021 10:00
Novi Grad
0 : 3
Famos
Vojvodina
Novi Sad
0 : 4
Požarevac
Požarevac
21.03.2021 15:30
Vojvodina
0 : 4
Požarevac
Mačva
Šabac
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
21.03.2021 13:00
Mačva
3 : 0
Heroj Polet
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 1
Radnički 2012
Niš
21.03.2021 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
3 : 1
Radnički 2012
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
21.03.2021 14:00
Majdanpek
0 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Ekonomist
Nikšić
1 : 5
Breznica
Pljevlja
21.03.2021 15:00
Ekonomist
1 : 5
Breznica
Agram
Zagreb
7 : 1
Marjan
Split
21.03.2021 12:00
Agram
7 : 1
Marjan
Osijek
Osijek
8 : 0
Neretva
Metković
21.03.2021 11:00
Osijek
8 : 0
Neretva
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 11
Split
Split
21.03.2021 13:00
Viktorija
0 : 11
Split
Donat
Zadar
0 : 2
Dinamo
Zagreb
21.03.2021 13:00
Donat
0 : 2
Dinamo
Modriča
Modriča
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
21.03.2021 15:00
Modriča
0 : 6
SFK 2000
Banja Luka
Banja Luka
1 : 2
Emina
Mostar
21.03.2021 17:00
Banja Luka
1 : 2
Emina
FK Sloboda
Tuzla
2 : 0
Sana 2014
Sanski Most
21.03.2021
FK Sloboda
2 : 0
Sana 2014
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
5 : 2
Sloboda
Tuzla
21.03.2021
Željezničar 2011
5 : 2
Sloboda
Čelik
Zenica
0 : 7
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
21.03.2021 14:00
Čelik
0 : 7
Željezničar 2011
Sloboda
Tuzla
1 : 4
FK Sloboda
Tuzla
21.03.2021 15:00
Sloboda
1 : 4
FK Sloboda
Iskra
Bugojno
10 : 0
Fortuna
Živinice
21.03.2021 15:00
Iskra
10 : 0
Fortuna
Radnik Bumerang
Bijeljina
8 : 0
Lokomotiva
Brčko
21.03.2021 15:00
Radnik Bumerang
8 : 0
Lokomotiva

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
83 : 63
Crvena zvezda MTS
Beograd
21.03.2021 20:00
Budućnost VOLI
83 : 63
Crvena zvezda MTS
Slavija
Istočno Sarajevo
65 : 56
Rogatica
Rogatica
21.03.2021 19:00
Slavija
65 : 56
Rogatica
Sokolac
Sokolac
62 : 49
Student Igokea
Banja Luka
21.03.2021 19:00
Sokolac
62 : 49
Student Igokea
Rudar
Ugljevik
21.03.2021
19:00
Šamac
Šamac
21.03.2021 19:00
Rudar
:
Šamac
Gacko
Gacko
82 : 65
Igman
Istočna Ilidža
21.03.2021
Gacko
82 : 65
Igman
Romanija
Pale
73 : 59
Varda HE
Višegrad
21.03.2021
Romanija
73 : 59
Varda HE
All Stars
Podgorica
57 : 82
Podgorica
Podgorica
21.03.2021 20:00
All Stars
57 : 82
Podgorica
Danilovgrad
Danilovgrad
68 : 81
Lovćen 1947
Cetinje
21.03.2021 19:30
Danilovgrad
68 : 81
Lovćen 1947
Brčanka
Brčko
59 : 78
Play Off Ultra
Sarajevo
21.03.2021 12:00
Brčanka
59 : 78
Play Off Ultra
Rudar Sport
Ugljevik
54 : 77
Čelik
Zenica
21.03.2021 18:00
Rudar Sport
54 : 77
Čelik
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
50 : 69
Džamper
Zenica
21.03.2021 14:00
Jedinstvo Dženeks
50 : 69
Džamper

Odbojka

Breza 1934
Breza
1 : 3
Olovo
Olovo
21.03.2021 17:00
Breza 1934
1 : 3
Olovo
Bosna
Sarajevo
3 : 1
Block Out
Zenica
21.03.2021 15:00
Bosna
3 : 1
Block Out
Drina
Zvornik
3 : 2
Inova
Banja Luka
21.03.2021 18:00
Drina
3 : 2
Inova
Gradiška
Gradiška
3 : 1
Borac
Banja Luka
21.03.2021 19:30
Gradiška
3 : 1
Borac
Vožd
Prijedor
3 : 1
Kotor Varoš
Kotor Varoš
21.03.2021 16:30
Vožd
3 : 1
Kotor Varoš
Ukrina
Prnjavor
3 : 1
Panter
Doboj
21.03.2021 17:30
Ukrina
3 : 1
Panter
Modriča
Modriča
0 : 3
Bratunac
Bratunac
21.03.2021 17:30
Modriča
0 : 3
Bratunac
Crvena zvijezda 2
Obudovac
3 : 1
Derventa
Derventa
21.03.2021 17:30
Crvena zvijezda 2
3 : 1
Derventa
Velež
Nevesinje
3 : 0
OOK Leotar
Trebinje
21.03.2021 14:00
Velež
3 : 0
OOK Leotar
Volero
Pale
3 : 0
Mladost
Rogatica
21.03.2021 14:00
Volero
3 : 0
Mladost
Alipašino Polje
Sarajevo
1 : 3
Smeč
Široki Brijeg
21.03.2021 18:30
Alipašino Polje
1 : 3
Smeč
Volley
Sarajevo
0 : 3
Vogošća
Vogošća
21.03.2021 18:30
Volley
0 : 3
Vogošća
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Čapljina
Čapljina
21.03.2021 18:30
Novi Grad
3 : 0
Čapljina
Željezara
Zenica
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
21.03.2021 15:00
Željezara
3 : 0
Delminium
Student
Mostar
0 : 3
Breza 1934
Breza
21.03.2021 15:00
Student
0 : 3
Breza 1934
Turbina
Jablanica
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
21.03.2021 15:00
Turbina
1 : 3
Krivaja
Kozara
Gradiška
3 : 2
Vožd Prijedor
Prijedor
21.03.2021 15:30
Kozara
3 : 2
Vožd Prijedor
Inova
Banja Luka
1 : 3
Gradiška
Gradiška
21.03.2021 15:30
Inova
1 : 3
Gradiška
Derventa
Derventa
3 : 1
Bimal Jedinstvo
Brčko
21.03.2021 12:00
Derventa
3 : 1
Bimal Jedinstvo
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Sokolac
21.03.2021 12:00
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Volero
Pale
0 : 3
Libero
Bijeljina
21.03.2021 12:00
Volero
0 : 3
Libero
Stakorina
Čajniče
0 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
21.03.2021 12:00
Stakorina
0 : 3
ŽOK Leotar
Velež
Nevesinje
3 : 0
Maglić
Foča
21.03.2021 12:00
Velež
3 : 0
Maglić

Rukomet

Izviđač
Ljubuški
28 : 23
Gračanica
Gračanica
21.03.2021 18:00
Izviđač
28 : 23
Gračanica
Sloga 2
Doboj
33 : 34
Hercegovina
Nevesinje
21.03.2021 18:00
Sloga 2
33 : 34
Hercegovina
Mladost
Banja Luka
27 : 25
Kotor Varoš
Kotor Varoš
21.03.2021 16:00
Mladost
27 : 25
Kotor Varoš
Višegrad
Višegrad
30 : 29
Kozara (Gr)
Gradiška
21.03.2021 18:00
Višegrad
30 : 29
Kozara (Gr)
Prijedor 2
Prijedor
32 : 23
ORK Sava Brod 2019
Brod
21.03.2021 17:30
Prijedor 2
32 : 23
ORK Sava Brod 2019
Teslić
Teslić
25 : 33
Borac M:TEL 2
Banja Luka
21.03.2021 18:30
Teslić
25 : 33
Borac M:TEL 2
Gradačac
Gradačac
38 : 20
Bosna TS
Tešanj
21.03.2021 18:00
Gradačac
38 : 20
Bosna TS
Jajce
Jajce
27 : 26
Rudar
Banovići
21.03.2021 18:00
Jajce
27 : 26
Rudar
Žepče
Žepče
37 : 35
Sana 7
Sanski Most
21.03.2021 18:00
Žepče
37 : 35
Sana 7
Čelik Junior
Zenica
27 : 25
Čelik
Zenica
21.03.2021 18:00
Čelik Junior
27 : 25
Čelik
Travnik
Travnik
33 : 30
Krajina
Cazin
21.03.2021 18:00
Travnik
33 : 30
Krajina
Kakanj
Kakanj
30 : 26
Donji Vakuf
Donji Vakuf
21.03.2021 18:00
Kakanj
30 : 26
Donji Vakuf
Čapljina
Čapljina
18 : 32
Bosna
Sarajevo
21.03.2021 18:00
Čapljina
18 : 32
Bosna
Izviđač CO 2
Ljubuški
35 : 33
Briješće
Sarajevo
21.03.2021 18:00
Izviđač CO 2
35 : 33
Briješće
Radnički
Goražde
31 : 31
Goražde
Goražde
21.03.2021 18:00
Radnički
31 : 31
Goražde
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
23 : 30
Međugorje
Međugorje
21.03.2021 18:00
Vogošča Poljine Hills 2
23 : 30
Međugorje
Zrinjski
Mostar
30 : 24
Knežopoljka
Kozarska Dubica
21.03.2021
Zrinjski
30 : 24
Knežopoljka
Turbina
Jablanica
37 : 27
Bihać
Bihać
21.03.2021 18:00
Turbina
37 : 27
Bihać
Krajina
Cazin
24 : 31
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
21.03.2021 18:00
Krajina
24 : 31
Sloga 2013
Jedinstvo
Tuzla
42 : 15
Živinice
Živinice
21.03.2021 18:00
Jedinstvo
42 : 15
Živinice
Ilidža
Ilidža
44 : 24
Lokomotiva
Mostar
21.03.2021 18:00
Ilidža
44 : 24
Lokomotiva