XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 125 utakmica za dan
Nedelja, 23 Avgust 2020

Fudbal

23.08.2020 17:00 Široki Brijeg : Borac
23.08.2020 17:30 Sloga (T) : Mladost
23.08.2020 17:30 Jedinstvo : Borac
23.08.2020 17:30 OFK Brdo : Dubrave
23.08.2020 17:30 Laktaši : Polet 1926
23.08.2020 17:30 Guber : Mladost (G)
23.08.2020 17:30 Bratstvo : Budućnost
23.08.2020 17:30 Jedinstvo : Milići
23.08.2020 17:30 Mladost (R) : Glasinac 2011
23.08.2020 17:30 Mladost : FSA
23.08.2020 17:30 BSK : Gorica
23.08.2020 17:30 Naprijed : Bratstvo
23.08.2020 17:30 Sloga : Sloga Nektar
23.08.2020 17:30 Krajina : Crni vrh
23.08.2020 17:30 Lijevče : OFK Lauš
23.08.2020 17:30 Svodna : Plamen
23.08.2020 17:30 Vranjak : Sloga (DP)
23.08.2020 17:30 Rudanka : Ozren
23.08.2020 17:30 Hajduk (B) : Skugrić
23.08.2020 17:30 Naša krila : Ukrina
23.08.2020 17:30 Željezničar : Zvijezda
23.08.2020 17:30 Crvena zvijezda : Sloga (J)
23.08.2020 17:30 Vučijak : Borac
23.08.2020 17:30 Hajduk (K) : Trebava
23.08.2020 17:30 Zadrugar : Tabanci
23.08.2020 17:30 OFK Šekovići : OFK Trnovica
23.08.2020 17:30 Sloga : Lokomotiva
23.08.2020 17:30 Omladinac : Partizan
23.08.2020 17:30 Podrinje : OFK Janja 2009
23.08.2020 Borac : Kozara
23.08.2020 Sloboda : Mladi Krajišnik
23.08.2020 Laminci : Župa
23.08.2020 Omladinac : Potkozarje
23.08.2020 Polet : Kalemi
23.08.2020 13 Skojevki : Borac
23.08.2020 Biseri : Torpedo
23.08.2020 17:00 Budućnost : Polet Krajišnik
23.08.2020 17:00 OFK Banja Luka : Šnjegotina
23.08.2020 17:00 Rekreativo : Vrbas
23.08.2020 17:00 Gomionica : Omladinac
23.08.2020 17:00 Mladost : OFK Spartak 2013
23.08.2020 17:00 Borac : Karanovac
23.08.2020 OFK Pridjel : Polet
23.08.2020 Borac : Sloga
23.08.2020 Zborište : Borac
23.08.2020 Mineral : Ozrenski sokolovi
23.08.2020 Rudar : Liješće
23.08.2020 4. juli : BSK
23.08.2020 Zvijezda : Kladari Gornji
23.08.2020 Budućnost : Pelagićevo
23.08.2020 Partizan : Bratstvo
23.08.2020 Crkvina : Dobor
23.08.2020 Omladinac : Zadrugar
23.08.2020 Sloga 73 : Posavina
23.08.2020 Crvena zvijezda : Skugrić 1964
23.08.2020 17:30 Mladost : Trebavac
23.08.2020 17:00 Travnik : Posušje
23.08.2020 17:00 Rudar : Igman
23.08.2020 17:00 Čapljina : Radnik
23.08.2020 17:00 Famos : Stupčanica
23.08.2020 17:00 Kolina : Natron
23.08.2020 17:00 Mošćanica : UNIS
23.08.2020 17:00 Borac : Ilijaš
23.08.2020 17:00 Moševac : Rudar
23.08.2020 17:00 Turbina : Kamešnica
23.08.2020 17:00 Troglav 1918 : Tomislav
23.08.2020 17:00 Klis : Neum
23.08.2020 17:00 Bigeste : Grude
23.08.2020 20:00 Rudar : OFK Titograd
23.08.2020 20:00 OFK Petrovac : Podgorica
23.08.2020 20:00 Budućnost : Sutjeska
23.08.2020 20:00 Iskra : Dečić
23.08.2020 20:00 Jezero : Zeta
23.08.2020 17:00 Igalo : Jedinstvo
23.08.2020 17:00 Ibar : Arsenal
23.08.2020 17:00 Drezga : Kom
23.08.2020 17:00 Mornar : Grbalj
23.08.2020 17:00 Bokelj : Berane
23.08.2020 00:00 Bordeaux : Nantes
23.08.2020 00:00 Dijon : Angers SCO
23.08.2020 00:00 Lille : Rennes
23.08.2020 00:00 Lorient : Strasbourg
23.08.2020 00:00 Olympique Marseille : Saint-Etienne
23.08.2020 00:00 Monaco : Reims
23.08.2020 00:00 Montpellier : Olympique Lyonnais
23.08.2020 00:00 Nice : Lens
23.08.2020 00:00 Nîmes : Brest
23.08.2020 00:00 PSG : Metz
23.08.2020 21:00 Winner Semi-final 2 : Winner Semi-final 1
23.08.2020 Iskra : Banja Luka
23.08.2020 SFK 2000 : Emina
23.08.2020 12:30 Ilijaš : Famos
23.08.2020 12:30 Željezničar : Olimp
23.08.2020 12:30 Bosna : UNIS
23.08.2020 12:30 Goražde : Igman
23.08.2020 12:30 Olimpic : Sutjeska
23.08.2020 12:30 Famos : Rudar
23.08.2020 12:30 Branitelj : Troglav 1918
23.08.2020 12:30 GOŠK : Leotar
23.08.2020 12:30 Posušje : Stolac
23.08.2020 12:30 Neum : Grude
23.08.2020 12:30 Igman : Čapljina
23.08.2020 12:30 Tomislav : Brotnjo
23.08.2020 10:00 Ilijaš : Famos
23.08.2020 10:00 Željezničar : Olimp
23.08.2020 10:00 Bosna : UNIS
23.08.2020 10:00 Goražde : Igman
23.08.2020 10:00 Olimpik : Sutjeska
23.08.2020 10:00 Famos : Rudar
23.08.2020 10:00 Fortuna : Žepče
23.08.2020 10:00 Natron : Kiseljak
23.08.2020 10:00 Iskra : FK Vitez
23.08.2020 10:00 Borac : TOŠK
23.08.2020 10:00 Vitez : Radnik
23.08.2020 10:00 Romari : Vis
23.08.2020 10:00 Novi Travnik : Čelik
23.08.2020 10:00 Krivaja : Vlašić
23.08.2020 10:00 Branitelj : Troglav 1918
23.08.2020 10:00 Gošk : Leotar
23.08.2020 10:00 Posušje : Stolac
23.08.2020 10:00 Neum : Grude
23.08.2020 10:00 Igman : Čapljina
23.08.2020 10:00 Tomislav : Brotnjo
23.08.2020 SFK 2000 : Lokomotiva
23.08.2020 Iskra : Fortuna
2:2
87' Gol (Milići)
Finiš pripada gostima. Preko Kandića dolaze do drugog gola i sada su blizu osvajanju jednog boda.
2:2
82' Gol (Stakorina)
Jovica Dačević se najbolje snalazi pred golom OFK Glasinca i postiže gol. Sada je 2:2.
1:0
90' Zaustavno vreme
Teče zaustavno vreme.
4:1
80' Ostalo
Vučijak vodi 4:1
4:0
90' Gol (Ozren)
Tim Ozrena je postigao još jedan pogodak i na kraju trijumfovao sa 4:0.