• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

Gosti uzeli bodove

19.09.2021 Administrator DC

Pioniri Pelagićeva

Gostujući igrači odnijeli su sva tri boda iz Janje. Pobjednik je bio riješen već u drugoj minuti kada je Makso Gajić matirao golmana Podrinja Elmira Ibrahimovića. Bilo je tada jasno da će gosti slaviti,a potvrda toga stigla je u 43. minuti kada je Aleksa Pudić povećao na 0:2.

Do kraja meča vidjeli smo još dva gola i oba su pala u 68. minuti. Prvo je Pelagićevo povelo sa 0:3, golom Milana Stanišića, a na drugoj strani iz penala je pogodio Elmedin Aljević.

Janja – Pelagićevo 1:3 (0:1)

Janja. Stadion: Podrinja.. Gledalaca: 40. Sudija: Ognjen Janković (Bijeljina). Strijelci: Elmedin Aljević (penal 68' (podrinje), Makso Gajić 4', Aleksa Pudić 43', Milan Stanišić 68' [FK Pelagićevo]. Žuti kartoni: Salih Pobrklić 12', Amar Pobrklić 14', [FK Podrinje (Janja)]; Jovan Zarić 5', Milan Stanišić 16', [FK Pelagićevo];

Podsrinje: Elmir Ibrahimović (G) , Amar Sadiković , Amer Hamzić , Tarik Alihodžić , Mustafa Hadžić , Anes Ćelahmetović , Mahir Cifrić , Elmedin Alijević (K) , Salih Pobrklić , Tarik Berbić , Amar Pobrklić

Pelagićevo: David Miličević (G) , Đorđe Nikolić , Anđelko Mitrović , Makso Gajić , Boris Trivundić , Aleksa Pudić , Milan Stanišić (K) , Jovan Zarić , Marko Jakšić , Vladan Mićanović , Jovica Aleksić

Omladinske lige Omladinske lige Pionirska liga RS - grupa Istok Podrinje Pelagićevo