23.10.2022 Administrator DC

Kristina Vuca, trener Slavije

Odbojkašice Slavije nastavljaju sa porazima u šampionatu Republike Srpske.

Danas su gostovale timu Libera u Bijeljini i poražene su rezultatom 3:2.

Bila je to rezultatska klackalica. GošÄ‡e su prvi set odigrale kvalitetno i dobile ga rezultatom 16:25. a onda po starom dobrom obijčaju stale i omogućile domaćinu da dođe do 2:1 u setovima. Bila su to dva razočaravajuća seta igračica Kristine Vuce, izgubile su ih sa 25: 15 i 25:16.  Probudile su se u četvrtom i stigle do poravnanja. Bilo je 18:25, da bi u petom  setu ipak poklekle i dozvolile da Libero taj dio utakmice dobije sa 15:10 i uzme bodove.

Očito je da će Vuca imati težak zadatak da prije svega igračicama usadi dozu samopouzdanja i želje za pobjedom. Vidljivo je da u nekim trenucima ne vjeruju u svoje mogućnosti, a upitan im je i voljni momenat.