XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 330 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2021


Fudbal

Laktaši
Laktaši
6 : 0
Sloga (S)
Srbac
16.10.2021 14:30
Laktaši
6 : 0
Sloga (S)
Polet 1926
Brod
2 : 1
Proleter
Teslić
16.10.2021 14:30
Polet 1926
2 : 1
Proleter
Čelinac
Čelinac
0 : 0
Jedinstvo
Žeravica
16.10.2021 14:30
Čelinac
0 : 0
Jedinstvo
BSK
Banja Luka
2 : 2
Sloga (T)
Trn
16.10.2021 15:00
BSK
2 : 2
Sloga (T)
Sloga
Gornje Crnjelovo
6 : 0
Mladost (G)
Gacko
16.10.2021 14:30
Sloga
6 : 0
Mladost (G)
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 0
Drina HE
Višegrad
16.10.2021 14:30
Rudar 1925
0 : 0
Drina HE
Trebava
Osječani
4 : 0
Sloga (J)
Jakeš
16.10.2021 14:30
Trebava
4 : 0
Sloga (J)
Borac (M)
Maglajani
0 : 4
Kozara
Turjak
16.10.2021 15:00
Borac (M)
0 : 4
Kozara
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 0
Novo doba
Čardačine
16.10.2021 15:00
Ljeskovac
1 : 0
Novo doba
Milan
Kosjerovo
3 : 4
Mladost
Bajinci
16.10.2021 15:30
Milan
3 : 4
Mladost
Polet
Čović Polje
1 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
16.10.2021 15:00
Polet
1 : 1
Sveti Jovan
Krbeti
Krbeti
6 : 4
Sava 04
Brezovo Polje Selo
16.10.2021 15:30
Krbeti
6 : 4
Sava 04
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Travnik
Travnik
16.10.2021 15:00
Zvijezda
1 : 1
Travnik
Bratstvo
Gračanica
1 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
16.10.2021 15:00
Bratstvo
1 : 3
Mladost
Budućnost
Banovići
3 : 2
Gradina
Srebrenik
16.10.2021 15:00
Budućnost
3 : 2
Gradina
Simm Bau
Kosova
1 : 3
TOŠK
Tešanj
16.10.2021 15:00
Simm Bau
1 : 3
TOŠK
Rudar
Kakanj
0 : 2
Radnik
Hadžići
16.10.2021 15:00
Rudar
0 : 2
Radnik
Igman
Konjic
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
16.10.2021 15:00
Igman
2 : 1
Tomislav
Orašje
Orašje
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
16.10.2021 15:00
Orašje
1 : 0
Jedinstvo
FK Vitez
Vitez
1 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
16.10.2021 15:00
FK Vitez
1 : 2
Podgrmeč
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 0
Vitez
Bužim
16.10.2021 15:00
Novi Travnik
1 : 0
Vitez
Iskra
Bugojno
2 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
16.10.2021 15:00
Iskra
2 : 0
Krajišnik
Mladost (M)
Malešići
3 : 0
Odžak 102
Odžak
16.10.2021 15:00
Mladost (M)
3 : 0
Odžak 102
Lokomotiva
Miričina
2 : 0
Slaven
Živinice
16.10.2021 15:00
Lokomotiva
2 : 0
Slaven
Krivaja
Zavidovići
12 : 2
Jahorina
Prača
16.10.2021 15:00
Krivaja
12 : 2
Jahorina
UNIS
Vogošća
0 : 1
Bosna
Visoko
16.10.2021 15:00
UNIS
0 : 1
Bosna
Borac
Jelah
3 : 0
Azot
Vitkovići
16.10.2021 15:00
Borac
3 : 0
Azot
Čapljina
Čapljina
4 : 1
Klis
Buturović Polje
16.10.2021 15:00
Čapljina
4 : 1
Klis
Mladost
Vrnograč
2 : 1
Borac
Izačić
16.10.2021 15:00
Mladost
2 : 1
Borac
Bratstvo
Bosanska Krupa
4 : 0
Omladinac
Sanica
16.10.2021 15:00
Bratstvo
4 : 0
Omladinac
Sloga (P)
Prud
0 : 0
Napredak
Matići
16.10.2021 14:30
Sloga (P)
0 : 0
Napredak
Jedinstvo 1952
Vučkovci
6 : 0
Mladost (B)
Velika Brijesnica
16.10.2021 15:00
Jedinstvo 1952
6 : 0
Mladost (B)
Sloga
Tojšići
1 : 0
Slatina
Bašigovci
16.10.2021 15:00
Sloga
1 : 0
Slatina
SAŠK Napredak
Sarajevo
11 : 0
El Tarik
Sarajevo
16.10.2021 15:00
SAŠK Napredak
11 : 0
El Tarik
Igman
Ilidža
3 : 1
Ozren
Semizovac
16.10.2021 12:00
Igman
3 : 1
Ozren
Iskra
Stolac
0 : 5
Kruševo
Kruševo
16.10.2021 15:00
Iskra
0 : 5
Kruševo
Turija
Turija
0 : 0
Jedinstvo
Lukavica
16.10.2021 15:00
Turija
0 : 0
Jedinstvo
Mladost (Sol.)
Solina
4 : 0
Srnica
Treštenica
16.10.2021 15:00
Mladost (Sol.)
4 : 0
Srnica
Sapna
Sapna
3 : 0
Radnik 018
Lipnica
16.10.2021 15:00
Sapna
3 : 0
Radnik 018
Proleter
Slavinovići
1 : 2
Bijeljevac
Miljanovci
16.10.2021 15:30
Proleter
1 : 2
Bijeljevac
Spreča
Donji Rainci
0 : 3
Mladost
Gornja Tuzla
16.10.2021 15:30
Spreča
0 : 3
Mladost
Čukarički
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
16.10.2021 18:00
Čukarički
1 : 1
Vojvodina
Kolubara
Lazarevac
1 : 7
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2021 15:55
Kolubara
1 : 7
Crvena zvezda
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Mačva
Šabac
16.10.2021 15:00
Timok 1919
0 : 1
Mačva
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
Inđija
Inđija
16.10.2021 15:00
Mladost GAT
2 : 3
Inđija
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
16.10.2021 15:00
Budućnost
0 : 0
Javor Matis
Železničar
Pančevo
2 : 1
Rad
Beograd
16.10.2021 15:00
Železničar
2 : 1
Rad
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Zeta
Golubovci
16.10.2021 16:00
Sutjeska
2 : 0
Zeta
Dečić
Tuzi
2 : 0
Jezero
Plav
16.10.2021 17:00
Dečić
2 : 0
Jezero
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 1
Blackpool
Blackpool
16.10.2021 16:00
Nottingham Forest
2 : 1
Blackpool
Millwall
London
0 : 2
Luton Town
Luton
16.10.2021 16:00
Millwall
0 : 2
Luton Town
Bristol City
Bristol
0 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
16.10.2021 16:00
Bristol City
0 : 2
AFC Bournemouth
Preston North End
Preston
0 : 0
Derby County
Derby
16.10.2021 16:00
Preston North End
0 : 0
Derby County
Fulham
London
4 : 1
Queens Park Rangers
London
16.10.2021 13:30
Fulham
4 : 1
Queens Park Rangers
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 0
Peterborough United
Peterborough
16.10.2021 16:00
Middlesbrough
2 : 0
Peterborough United
Reading
Reading
1 : 0
Barnsley
Barnsley
16.10.2021 16:00
Reading
1 : 0
Barnsley
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 2
Coventry City
Coventry
16.10.2021 16:00
Blackburn Rovers
2 : 2
Coventry City
Huddersfield Town
Huddersfield
2 : 0
Hull City
Hull
16.10.2021 16:00
Huddersfield Town
2 : 0
Hull City
Sheffield United
Sheffield
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
16.10.2021 16:00
Sheffield United
2 : 1
Stoke City
Levante
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
16.10.2021 18:30
Levante
0 : 0
Getafe
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
16.10.2021 21:00
Real Sociedad
1 : 0
Mallorca
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Mainz 05
Mainz
16.10.2021 15:30
Borussia Dortmund
3 : 1
Mainz 05
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Hertha BSC
Berlin
16.10.2021 15:30
Eintracht
1 : 2
Hertha BSC
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
16.10.2021 15:30
Union Berlin
2 : 0
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
16.10.2021 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Stuttgart
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
16.10.2021 15:30
Freiburg
1 : 1
RB Leipzig
Greuther Fürth
Fürth
0 : 1
Bochum
Bochum
16.10.2021 15:30
Greuther Fürth
0 : 1
Bochum
Lazio
Roma
3 : 1
Inter
Milano
16.10.2021 18:00
Lazio
3 : 1
Inter
Spezia
La Spezia
2 : 1
Salernitana
Salerno
16.10.2021 15:00
Spezia
2 : 1
Salernitana
Milan
Milano
3 : 2
Hellas Verona
Verona
16.10.2021 20:45
Milan
3 : 2
Hellas Verona
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
16.10.2021 17:00
Clermont
1 : 0
Lille
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 0
Monaco
Monaco
16.10.2021 21:00
Olympique Lyonnais
2 : 0
Monaco
Leotar
Trebinje
1 : 1
Borac
Banja Luka
16.10.2021 14:00
Leotar
1 : 1
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.10.2021 17:00
Željezničar
2 : 1
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
16.10.2021 17:00
Sloboda
3 : 0
Radnik
Drina
Zvornik
1 : 1
Sloboda
Novi Grad
16.10.2021 14:30
Drina
1 : 1
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Tekstilac
Derventa
16.10.2021 14:30
Zvijezda 09
2 : 0
Tekstilac
Sloga
Doboj
3 : 0
Kozara
Gradiška
16.10.2021 14:30
Sloga
3 : 0
Kozara
Sutjeska
Foča
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
16.10.2021 17:30
Sutjeska
4 : 0
Slavija
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Budućnost
Pilica
16.10.2021 14:30
Ljubić
3 : 2
Budućnost
Podrinje
Janja
1 : 1
Modriča Alfa
Modriča
16.10.2021 14:30
Podrinje
1 : 1
Modriča Alfa
Borac
Banja Luka
3 : 1
Radnik (B)
Bijeljina
16.10.2021 14:00
Borac
3 : 1
Radnik (B)
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
16.10.2021 14:00
Krupa
3 : 0
Željezničar
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 3
Krajina
Cazin
16.10.2021 15:00
Podgrmeč
1 : 3
Krajina
Stupčanica
Olovo
3 : 1
Bosna
Visoko
16.10.2021 13:30
Stupčanica
3 : 1
Bosna
Sarajevo
Sarajevo
1 : 2
Ilijaš
Ilijaš
16.10.2021 13:30
Sarajevo
1 : 2
Ilijaš
Čelik
Zenica
3 : 1
Iskra
Bugojno
16.10.2021 15:00
Čelik
3 : 1
Iskra
Kiseljak
Kiseljak
7 : 0
FK Vitez
Vitez
16.10.2021 13:30
Kiseljak
7 : 0
FK Vitez
Žepče
Žepče
0 : 5
Romari
Vitez
16.10.2021 13:30
Žepče
0 : 5
Romari
Troglav 1918
Livno
1 : 9
Velež
Mostar
16.10.2021 13:30
Troglav 1918
1 : 9
Velež
Klis
Buturović polje
0 : 4
Posušje
Posušje
16.10.2021 11:00
Klis
0 : 4
Posušje
Grude
Grude
0 : 1
Igman
Konjic
16.10.2021 15:00
Grude
0 : 1
Igman
Neum
Neum
5 : 0
Brotnjo
Čitluk
16.10.2021 12:30
Neum
5 : 0
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
1 : 1
GOŠK
Gabela
16.10.2021 13:30
Ljubuški
1 : 1
GOŠK
Bokelj
Kotor
0 : 3
Kom
Podgorica
16.10.2021 14:30
Bokelj
0 : 3
Kom
Mladost
Donja Gorica
2 : 1
Budućnost
Padgorica
16.10.2021 14:30
Mladost
2 : 1
Budućnost
Posušje
Posušje
1 : 4
Borac
Banja Luka
16.10.2021 12:00
Posušje
1 : 4
Borac
Zrinjski
Mostar
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
16.10.2021 14:00
Zrinjski
3 : 2
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2021 15:00
Rudar Prijedor
0 : 5
Sarajevo
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
Krajina
Cazin
16.10.2021 13:00
Podgrmeč
1 : 2
Krajina
Igman
Ilidža
1 : 1
Radnik
Hadžići
16.10.2021 11:00
Igman
1 : 1
Radnik
Stupčanica
Olovo
1 : 6
Bosna
Visoko
16.10.2021 11:00
Stupčanica
1 : 6
Bosna
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
16.10.2021 11:00
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 1
Famos
Hrasnica
16.10.2021 11:00
Mladost
0 : 1
Famos
Čelik
Zenica
5 : 0
Iskra
Bugojno
16.10.2021 12:30
Čelik
5 : 0
Iskra
Kiseljak
Kiseljak
0 : 2
FK Vitez
Vitez
16.10.2021 11:00
Kiseljak
0 : 2
FK Vitez
Romari
Vitez
2 : 2
Žepče
Žepče
16.10.2021 11:00
Romari
2 : 2
Žepče
Troglav 1918
Livno
0 : 0
Velež
Mostar
16.10.2021 11:00
Troglav 1918
0 : 0
Velež
Grude
Grude
0 : 4
Igman
Konjic
16.10.2021 13:00
Grude
0 : 4
Igman
Neum
Neum
1 : 0
Brotnjo
Čitluk
16.10.2021 10:00
Neum
1 : 0
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
2 : 2
GOŠK
Gabela
16.10.2021 11:00
Ljubuški
2 : 2
GOŠK
OFK Brdo
Hambarine
7 : 1
Partizan
Kostajnica
16.10.2021 11:00
OFK Brdo
7 : 1
Partizan
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 2
Radnik Urije
Prijedor
16.10.2021 11:00
Plamen
3 : 2
Radnik Urije
Dubrave
Dubrave
1 : 5
Jedinstvo
Žeravica
16.10.2021 11:30
Dubrave
1 : 5
Jedinstvo
Gorica
Šipovo
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
16.10.2021 11:30
Gorica
1 : 2
Sloboda
Mladost
Kotor Varoš
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
16.10.2021 10:30
Mladost
1 : 0
Omladinac
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 3
BSK
Banja Luka
16.10.2021 13:00
OFK Spartak
2 : 3
BSK
Hajduk
Kožuhe
1 : 2
Naša krila
Kostajnica
16.10.2021 10:00
Hajduk
1 : 2
Naša krila
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Guber
Srebrenica
16.10.2021 12:00
Branjevo
3 : 1
Guber
Jedinstvo
Roćević
3 : 5
Vlasenica
Vlasenica
16.10.2021 11:00
Jedinstvo
3 : 5
Vlasenica
Mladost
Rogatica
1 : 1
Famos
Vojkovići
16.10.2021 12:00
Mladost
1 : 1
Famos
Velež
Nevesinje
6 : 3
LeoStars
Trebinje
16.10.2021 13:00
Velež
6 : 3
LeoStars
Rama
Rama-Prozor
0 : 2
Mostar
Mostar
16.10.2021 11:00
Rama
0 : 2
Mostar
Mladost
Solina
0 : 0
Tuzla
Tuzla
16.10.2021 09:00
Mladost
0 : 0
Tuzla
Eurogol
Živinice
2 : 1
Memići
Memići
16.10.2021 10:00
Eurogol
2 : 1
Memići
FA Akademica
Sarajevo
3 : 0
Baton
Sarajevo
16.10.2021 09:00
FA Akademica
3 : 0
Baton
Igman
Ilidža
1 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
16.10.2021 15:00
Igman
1 : 1
Glasinac 1936
Jedinstvo
Ljubnići
1 : 9
Željezničar
Sarajevo
16.10.2021 15:00
Jedinstvo
1 : 9
Željezničar
Romanija
Pale
4 : 3
Mlade Nade
Sarajevo
16.10.2021 10:00
Romanija
4 : 3
Mlade Nade
Atletiko
Sarajevo
1 : 3
Miske - Akademija
Sarajevo
16.10.2021 10:00
Atletiko
1 : 3
Miske - Akademija
Young Boys
Sarajevo
2 : 1
Vratnik
Sarajevo
16.10.2021 10:00
Young Boys
2 : 1
Vratnik
Omladinac
Doglodi
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
16.10.2021 10:00
Omladinac
1 : 3
Željezničar
Budućnost
Podgorica
6 : 0
Polet Stars 2000
Nikšić
16.10.2021 14:30
Budućnost
6 : 0
Polet Stars 2000
Brskovo
Mojkovac
4 : 2
Igalo
Igalo
16.10.2021 14:30
Brskovo
4 : 2
Igalo
Podgorica
Podgorica
6 : 1
Mladost
Donja Gorica
16.10.2021 14:30
Podgorica
6 : 1
Mladost
Zeta
Podgorica
5 : 0
Rudar
Pljevlja
16.10.2021 14:30
Zeta
5 : 0
Rudar
Jezero
Plav
2 : 2
OFK Titograd
Podgorica
16.10.2021 14:30
Jezero
2 : 2
OFK Titograd
Iskra
Danilovgrad
5 : 3
Dečić
Tuzi
16.10.2021 14:30
Iskra
5 : 3
Dečić
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Arsenal
Tivat
16.10.2021 14:30
Sutjeska
0 : 2
Arsenal
Grbalj
Grbalj
1 : 1
Kom
Podgorica
16.10.2021 14:30
Grbalj
1 : 1
Kom
Mornar 1923
Bar
2 : 2
Berane
Berane
16.10.2021 14:30
Mornar 1923
2 : 2
Berane
Posušje
Posušje
1 : 7
Borac
Banja Luka
16.10.2021 10:00
Posušje
1 : 7
Borac
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
16.10.2021 12:00
Zrinjski
1 : 1
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2021 13:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Sarajevo
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Proleter
Teslić
16.10.2021 10:00
Tekstilac
3 : 1
Proleter
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
16.10.2021 10:00
Željezničar Sport Team
2 : 2
Krupa
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
16.10.2021 10:00
Modriča Alfa
0 : 3
OFK Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
8 : 0
Željezničar
Doboj
16.10.2021 10:00
Ljubić
8 : 0
Željezničar
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
Radnik Urije
Prijedor
16.10.2021 10:00
Mineral
5 : 0
Radnik Urije
Borac (Š)
Šamac
4 : 2
Polet 1926
Brod
16.10.2021 10:00
Borac (Š)
4 : 2
Polet 1926
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sloga
Doboj
16.10.2021 10:00
Kozara
1 : 0
Sloga
Radnik
Bijeljina
0 : 5
Zenit
Bijeljina
16.10.2021 10:00
Radnik
0 : 5
Zenit
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 0
Lokomotiva
Brčko
16.10.2021 10:00
Zvijezda 09
0 : 0
Lokomotiva
Mladost
Bogutovo selo
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
16.10.2021 10:00
Mladost
1 : 1
Sloboda
Jedinstvo
Brčko
1 : 4
Ilićka 01
Brčko
16.10.2021 10:00
Jedinstvo
1 : 4
Ilićka 01
Sloboda
Novi Grad
10 : 1
Gomjenica
Prijedor
16.10.2021 11:00
Sloboda
10 : 1
Gomjenica
Borac
Kozarska Dubica
2 : 0
Sloga
Saničani(Rakelići)
16.10.2021 11:00
Borac
2 : 0
Sloga
Svodna
Svodna
1 : 7
Omarska
Omarska
16.10.2021 11:00
Svodna
1 : 7
Omarska
Dubrave
Dubrave
2 : 2
Jedinstvo
Žeravica
16.10.2021 10:00
Dubrave
2 : 2
Jedinstvo
FSA Prijedor
Prijedor
7 : 0
Crni vrh
Jaružani
16.10.2021 10:00
FSA Prijedor
7 : 0
Crni vrh
Gorica
Šipovo
0 : 11
Sloboda
Mrkonjić Grad
16.10.2021 10:00
Gorica
0 : 11
Sloboda
Mladost Farmaprom
Zalužani
8 : 1
Vrbas
Banja Luka
16.10.2021 10:30
Mladost Farmaprom
8 : 1
Vrbas
Lauš
Lauš - Banja Luka
9 : 3
Džaja
Banja Luka
16.10.2021 10:30
Lauš
9 : 3
Džaja
Mladost
Kotor Varoš
0 : 1
Omladinac
Banja Luka
16.10.2021 09:00
Mladost
0 : 1
Omladinac
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 0
BSK
Banja Luka
16.10.2021 10:00
OFK Spartak 2013
3 : 0
BSK
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
16.10.2021 11:00
Sloga United
3 : 0
Zadrugar
Milići
Milići
8 : 0
Birač
Derventa
16.10.2021 10:00
Milići
8 : 0
Birač
Rudo
Rudo
0 : 5
Drina HE
Višegrad
16.10.2021 10:00
Rudo
0 : 5
Drina HE
Mladost
Rogatica
1 : 1
Famos
Vojkovići
16.10.2021 10:00
Mladost
1 : 1
Famos
Velež
Nevesinje
1 : 1
LeoStars
Trebinje
16.10.2021 11:30
Velež
1 : 1
LeoStars
Podgrmeč
Sanski Most
9 : 1
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
16.10.2021 11:00
Podgrmeč
9 : 1
Una Nacionalni park
Brekovica 78
Brekovica
0 : 5
OFK Bihać
Bihać
16.10.2021 11:00
Brekovica 78
0 : 5
OFK Bihać
Radnički
Ćoralić
2 : 1
Mladost (V)
Vrnograč
16.10.2021 11:00
Radnički
2 : 1
Mladost (V)
Don Bosco
Žepče
5 : 1
Moševac
Moševac
16.10.2021 11:30
Don Bosco
5 : 1
Moševac
Simm Bau
Kosova
4 : 0
Pobjeda
Tešanjka
16.10.2021 11:30
Simm Bau
4 : 0
Pobjeda
Krivaja
Zavidovići
0 : 4
Borac
Jelah
16.10.2021 11:30
Krivaja
0 : 4
Borac
Sarajevo
Sarajevo
5 : 3
Igman
ilidža
16.10.2021 11:30
Sarajevo
5 : 3
Igman
Baton
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Hadžići
16.10.2021 11:00
Baton
3 : 0
Radnik
Baton 2
Sarajevo
4 : 1
Novi Grad
Sarajevo
16.10.2021 13:00
Baton 2
4 : 1
Novi Grad
Una Premium
Sarajevo
1 : 2
Sokolac
Sokolac
16.10.2021 08:00
Una Premium
1 : 2
Sokolac
Sporting
Ilidža
0 : 6
UNIS
Vogošča
16.10.2021 10:00
Sporting
0 : 6
UNIS
AF Devetka
Sarajevo
3 : 3
FA Akademica
Sarajevo
16.10.2021 12:00
AF Devetka
3 : 3
FA Akademica
Soccer
Sarajevo
0 : 3
Famos (H)
Hrasnica
16.10.2021 14:00
Soccer
0 : 3
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
3 : 1
Romanija
Pale
16.10.2021 20:00
Novi Grad
3 : 1
Romanija
Ozren
Semizovac
3 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
16.10.2021 16:00
Ozren
3 : 0
SAŠK Napredak
Igman
ilidža
5 : 1
J Academy
Sarajevo
16.10.2021 08:30
Igman
5 : 1
J Academy
Neum
Neum
1 : 1
Branitelj
Rodoč/Jasenica
16.10.2021 11:00
Neum
1 : 1
Branitelj
Igman
Konjic
4 : 0
Velež
Mostar
16.10.2021 11:00
Igman
4 : 0
Velež
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Rama
Prozor /Rama
16.10.2021 11:00
Zrinjski
0 : 0
Rama
Blagaj
Blagaj
1 : 3
Stolac
Stolac
16.10.2021 11:00
Blagaj
1 : 3
Stolac
GOŠK
Gabela
0 : 4
Mostar
Mostar
16.10.2021 11:00
GOŠK
0 : 4
Mostar
Višići
Višići
1 : 2
Turbina
Jablanica
16.10.2021 11:30
Višići
1 : 2
Turbina
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
1 : 3
Iskra
Stolac
16.10.2021 11:30
Bjelopoljac
1 : 3
Iskra
Međugorje
Međugorje
1 : 4
Klis
Buturović polje
16.10.2021 11:30
Međugorje
1 : 4
Klis
Lokomotiva
Mostar
1 : 4
Cim
Mostar
16.10.2021 11:30
Lokomotiva
1 : 4
Cim
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 3
Sloboda
Tuzla
16.10.2021 11:00
Eurofudbal
0 : 3
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
3 : 0
Perfekt
Srebrenik
16.10.2021 11:00
Di - Five
3 : 0
Perfekt
Budućnost
Banovići
1 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
16.10.2021 09:00
Budućnost
1 : 0
Asscheim
Sloboda
Tuzla
0 : 4
Colibri
Husino
16.10.2021 11:00
Sloboda
0 : 4
Colibri
Bambi
Tuzla
0 : 3
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
16.10.2021 10:00
Bambi
0 : 3
Tuzla City
Slaven
Živinice
0 : 2
Proleter
Slavinovići
16.10.2021 11:00
Slaven
0 : 2
Proleter
Tekstilac
Derventa
4 : 0
Proleter
Teslić
16.10.2021 12:00
Tekstilac
4 : 0
Proleter
Modriča Alfa
Modriča
0 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
16.10.2021 12:00
Modriča Alfa
0 : 1
Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
1 : 3
Željezničar
Doboj
16.10.2021 12:00
Ljubić
1 : 3
Željezničar
Mineral ZTC
Banja Vrućica
4 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
16.10.2021 13:00
Mineral ZTC
4 : 1
Rudar Prijedor
Borac (Š)
Šamac
1 : 3
Polet 1926
Brod
16.10.2021 12:00
Borac (Š)
1 : 3
Polet 1926
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sloga
Doboj
16.10.2021 12:00
Kozara
3 : 1
Sloga
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Omarska
Omarska
16.10.2021 11:00
Borac
1 : 1
Omarska
Velež
Nevesinje
1 : 7
LeoStars
Trebinje
16.10.2021 10:00
Velež
1 : 7
LeoStars
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
16.10.2021 09:30
Podgrmeč
1 : 0
Mladost 1938
Radnički
Ćoralići
10 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
16.10.2021 09:30
Radnički
10 : 0
Mladost (V)
Fortuna
Zenica
9 : 0
Borac - Tetovo
Zenica
16.10.2021 09:30
Fortuna
9 : 0
Borac - Tetovo
Don Bosco
Žepče
6 : 0
Moševac
Moševac
16.10.2021 10:00
Don Bosco
6 : 0
Moševac
Simm Bau
Kosova
4 : 0
Pobjeda
Tepanjka
16.10.2021 10:00
Simm Bau
4 : 0
Pobjeda
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Borac
Jelah
16.10.2021 10:00
Krivaja
1 : 1
Borac
Sarajevo 2
Sarajevo
2 : 4
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2021 10:00
Sarajevo 2
2 : 4
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
16.10.2021 10:00
Željezničar
5 : 0
Slavija
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Miske - Akademija
Sarajevo
16.10.2021 12:00
Željezničar
0 : 3
Miske - Akademija
Novi Grad
Sarajevo
4 : 1
Igman
Ilidža
16.10.2021 18:00
Novi Grad
4 : 1
Igman
Sparta
Sarajevo
2 : 0
F.A. Academica
Sarajevo
16.10.2021 17:00
Sparta
2 : 0
F.A. Academica
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Famos
Vojkovići
16.10.2021 08:30
Željezničar
2 : 1
Famos
Sparta
Sarajevo
0 : 1
Bambinosi
Sarajevo
16.10.2021 18:30
Sparta
0 : 1
Bambinosi
Eurofudbal
Stjepan Polje
2 : 4
Sloboda
Tuzla
16.10.2021 10:00
Eurofudbal
2 : 4
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 4
Perfekt
Srebrenik
16.10.2021 10:00
Di - Five
1 : 4
Perfekt
Budućnost
Banovići
7 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
16.10.2021 10:00
Budućnost
7 : 0
Asscheim
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Colibri
Husino
16.10.2021 10:00
Sloboda
0 : 3
Colibri
Bambi
Tuzla
1 : 1
Tuzla City
Simin Han
16.10.2021 09:00
Bambi
1 : 1
Tuzla City
Slaven
Živinice
0 : 9
Proleter
Slavinovići
16.10.2021 10:00
Slaven
0 : 9
Proleter
Emina
Mostar
12 : 0
Drina
Zvornik
16.10.2021 15:00
Emina
12 : 0
Drina
Radnik Bumerang
Bijeljina
8 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
16.10.2021 15:00
Radnik Bumerang
8 : 1
Široki Brijeg
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 5
SFK 2000
Sarajevo
16.10.2021 15:00
Lokomotiva
0 : 5
SFK 2000
Fortuna
Živinice
0 : 0
Iskra
Bugojno
16.10.2021 13:00
Fortuna
0 : 0
Iskra
Prijedor
Prijedor
2 : 0
Borac (Š)
Šamac
16.10.2021 12:00
Prijedor
2 : 0
Borac (Š)
Mladost
Rogatica
1 : 3
Ljubić
Prnjavor
16.10.2021 14:00
Mladost
1 : 3
Ljubić
Modriča Ducla
Modriča
3 : 2
Sloga (S)
Srbac
16.10.2021 14:00
Modriča Ducla
3 : 2
Sloga (S)
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Libero
Goražde
16.10.2021 15:45
Brotnjo
0 : 2
Libero
Respekt
Sarajevo
1 : 2
ŽNK Sloboda
Tuzla
16.10.2021 12:00
Respekt
1 : 2
ŽNK Sloboda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
TSC
Kanjiža
16.10.2021 14:30
Vojvodina
2 : 3
TSC
Mašinac
Niš
13 : 0
Požarevac
Požarevac
16.10.2021 15:00
Mašinac
13 : 0
Požarevac
Sloga
Zemun
1 : 2
Spartak
Subotica
16.10.2021 14:00
Sloga
1 : 2
Spartak

Futsal

Brotnjo
Čitluk
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2021 20:00
Brotnjo
0 : 3
Sarajevo
Doboj
Doboj
2 : 1
Bosna Kompred
Tuzla
16.10.2021 21:00
Doboj
2 : 1
Bosna Kompred
Policajac
Banja Luka
3 : 3
Salines
Tuzla
16.10.2021 17:30
Policajac
3 : 3
Salines
Hercegovina
Široki Brijeg
2 : 3
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.10.2021 18:00
Hercegovina
2 : 3
Sloga
Bajo Pivljanin
Plužine
5 : 3
Dolcinium
Ulcinj
16.10.2021 15:00
Bajo Pivljanin
5 : 3
Dolcinium
Gorštak
Kolašin
8 : 2
Mirabile Moda
Podgorica
16.10.2021 18:00
Gorštak
8 : 2
Mirabile Moda

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
81 : 68
Igokea
Aleksandrovac
16.10.2021 19:00
Budućnost VOLI
81 : 68
Igokea
Sloboda
Tuzla
68 : 77
Široki
Široki Brijeg
16.10.2021 18:30
Sloboda
68 : 77
Široki
Posušje
Posušje
82 : 75
Bosna Royal
Sarajevo
16.10.2021 20:30
Posušje
82 : 75
Bosna Royal
Rogatica
Rogatica
81 : 75
Prijedor Spartak
Prijedor
16.10.2021 18:00
Rogatica
81 : 75
Prijedor Spartak
Student Igokea
Banja Luka
73 : 61
Sloboda 73
Novi Grad
16.10.2021 18:00
Student Igokea
73 : 61
Sloboda 73
Budućnost BN
Bijeljina
82 : 77
Akademija Borac BL
Banja Luka
16.10.2021 18:00
Budućnost BN
82 : 77
Akademija Borac BL
Una
Kozarska Dubica
33 : 98
Basket 2000
Banja Luka
16.10.2021
Una
33 : 98
Basket 2000
Hunters
Prijedor
85 : 76
Lijevče
Nova Topola
16.10.2021
Hunters
85 : 76
Lijevče
Mladost Buldogs
Prnjavor
75 : 62
Mladost (MG) 2
Mrkonjić Grad
16.10.2021
Mladost Buldogs
75 : 62
Mladost (MG) 2
Mladost (KV)
Kotor Varoš
50 : 82
Pliva
Šipovo
16.10.2021
Mladost (KV)
50 : 82
Pliva
RMU Banovići
Banovići
99 : 73
Lavovi
Brčko
16.10.2021 19:00
RMU Banovići
99 : 73
Lavovi
Feniks
Banja Luka
52 : 83
Orlovi
Banja Luka
16.10.2021 19:00
Feniks
52 : 83
Orlovi
Čelik
Zenica
85 : 66
Leotar 03
Trebinje
16.10.2021 19:00
Čelik
85 : 66
Leotar 03
Mladi Krajišnik
Banja Luka
84 : 48
Igman
Istočna Ilidža
16.10.2021 19:00
Mladi Krajišnik
84 : 48
Igman

Odbojka

Borac m:tel
Banja Luka
3 : 1
Domaljevac
Domaljevac
16.10.2021 20:00
Borac m:tel
3 : 1
Domaljevac
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Kakanj 78
Kakanj
16.10.2021 16:00
Radnik
2 : 3
Kakanj 78
Gradina-Herceg
Srebrenik
3 : 1
Bosna (K)
Kalesija
16.10.2021 17:00
Gradina-Herceg
3 : 1
Bosna (K)
Bosna (S)
Sarajevo
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
16.10.2021 18:00
Bosna (S)
1 : 3
Ljubinje
Maglić
Foča
16.10.2021
15:00
Radnik 2
Bijeljina
16.10.2021 15:00
Maglić
:
Radnik 2
Gacko
Gacko
3 : 0
Gradiška
Gradiška
16.10.2021 18:00
Gacko
3 : 0
Gradiška
Galeb
Brčko
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
16.10.2021 18:00
Galeb
0 : 3
Ilijaš
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Olovo
Olovo
16.10.2021 19:00
Ilidža
3 : 0
Olovo
Breza 1934
Breza
1 : 3
Block Out
Zenica
16.10.2021 19:00
Breza 1934
1 : 3
Block Out
Mediteran Bemaks
Budva
0 : 3
Budva
Budva
16.10.2021 16:30
Mediteran Bemaks
0 : 3
Budva
Galeb
Bar
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo polje
16.10.2021 19:00
Galeb
3 : 1
Jedinstvo
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Goražde
Goražde
16.10.2021 18:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Goražde
Mostar
Mostar
3 : 1
Igman
Ilidža
16.10.2021 17:00
Mostar
3 : 1
Igman
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Gacko
Gacko
16.10.2021 19:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Gacko
Orašje
Orašje
1 : 3
Sloboda
Tuzla
16.10.2021 18:00
Orašje
1 : 3
Sloboda
Velež
Nevesinje
2 : 3
Hercegovac
Bileća
16.10.2021 15:00
Velež
2 : 3
Hercegovac
Maglić
Foča
0 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
16.10.2021 18:00
Maglić
0 : 3
ŽOK Leotar
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Libero
Bijeljina
16.10.2021 15:30
Slavija
3 : 0
Libero
Borac
Banja Luka
3 : 1
Glasinac
Sokolac
16.10.2021 17:00
Borac
3 : 1
Glasinac
Inova
Banja Luka
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
16.10.2021 14:00
Inova
3 : 0
Ljubinje Bankom
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Drina
Zvornik
16.10.2021 15:00
Radnik
1 : 3
Drina
Rudar
Ugljevik
16.10.2021
Crvena zvijezda 2
Obudovac
16.10.2021
Rudar
:
Crvena zvijezda 2
Derventa
Derventa
1 : 3
Sloga
Doboj
16.10.2021
Derventa
1 : 3
Sloga
Rudo
Rudo
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
16.10.2021
Rudo
0 : 3
HE na Drini
Srebrenik
Srebrenik
3 : 1
Bosna
Kalesija
16.10.2021 14:30
Srebrenik
3 : 1
Bosna
Mikasa
Tuzla
0 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
16.10.2021 18:00
Mikasa
0 : 3
Kula Gradačac
Čelik-R
Zenica
1 : 3
Napredak
Odžak
16.10.2021 17:30
Čelik-R
1 : 3
Napredak
Breza 1934
Breza
3 : 0
Student
Mostar
16.10.2021 17:00
Breza 1934
3 : 0
Student
Delminium
Tomislavgrad
0 : 3
Ilidža
Ilidža
16.10.2021 15:00
Delminium
0 : 3
Ilidža
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 2
Gimnazijalac
Kotor
16.10.2021 18:30
Jedinstvo
3 : 2
Gimnazijalac
Galeb
Bar
3 : 2
Rudar
Pljevlja
16.10.2021 18:30
Galeb
3 : 2
Rudar
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Morača
Podgorca
16.10.2021 18:30
Budućnost
0 : 3
Morača
Mediteran Bemaks
Budva
0 : 3
Akademija
Herceg Novi
16.10.2021 18:30
Mediteran Bemaks
0 : 3
Akademija

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
35 : 34
Konjuh
Živinice
16.10.2021 19:00
Krivaja
35 : 34
Konjuh
Sloboda
Tuzla
30 : 27
Gračanica
Gračanica
16.10.2021 19:30
Sloboda
30 : 27
Gračanica
Gradačac
Gradačac
23 : 16
Maglaj
Maglaj
16.10.2021 19:00
Gradačac
23 : 16
Maglaj
Iskra
Bugojna
32 : 29
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.10.2021 18:00
Iskra
32 : 29
Sloga (GV/U)
Drina
Zvornik
28 : 32
Kotor Varoš
Kotor Varoš
16.10.2021 17:00
Drina
28 : 32
Kotor Varoš
Slavija
Istočno Sarajevo
34 : 27
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
16.10.2021 18:30
Slavija
34 : 27
Kozara (KD)
Hercegovac
Bileća
21 : 24
Glasinac
Sokolac
16.10.2021
Hercegovac
21 : 24
Glasinac
Međugorje
Međugorje
32 : 25
Respect
Sarajevo
16.10.2021 16:00
Međugorje
32 : 25
Respect
Vogošća 2
Vogošća
23 : 24
Radnički
Goražde
16.10.2021 17:00
Vogošća 2
23 : 24
Radnički
Briješće
Sarajevo
37 : 27
Čapljina
Čapljina
16.10.2021 17:30
Briješće
37 : 27
Čapljina
Rvacka
Livno
33 : 21
Bosna 2
Visoko
16.10.2021 19:00
Rvacka
33 : 21
Bosna 2
Žepče
Žepče
30 : 22
Bosna TS
Tešanj
16.10.2021 17:00
Žepče
30 : 22
Bosna TS
Sana 7
Sanski Most
23 : 30
Čelik
Zenica
16.10.2021 19:00
Sana 7
23 : 30
Čelik
Krivaja
Zavidovići
25 : 32
Hadžići
Hadžići
16.10.2021 18:00
Krivaja
25 : 32
Hadžići
Mira
Prijedor
31 : 22
Ilidža
Ilidža
16.10.2021 18:00
Mira
31 : 22
Ilidža
Izviđač CO
Ljubuški
44 : 19
Leotar
Trebinje
16.10.2021 18:00
Izviđač CO
44 : 19
Leotar
Jedinstvo
Brčko
29 : 41
Grude
Grude
16.10.2021 18:00
Jedinstvo
29 : 41
Grude
Zrinjski
Mostar
21 : 33
Knežopoljka
Kozarska Dubica
16.10.2021 18:00
Zrinjski
21 : 33
Knežopoljka
Derventa
Derventa
17 : 26
Rogatica
Rogatica
16.10.2021 18:30
Derventa
17 : 26
Rogatica
Živinice
Živinice
37 : 25
Bihać
Bihać
16.10.2021 14:00
Živinice
37 : 25
Bihać
Krajina
Cazin
30 : 36
Lokomotiva
Mostar
16.10.2021 14:00
Krajina
30 : 36
Lokomotiva
Levalea 2010
Nikšić
27 : 23
Zeta
Podgorica
16.10.2021 20:00
Levalea 2010
27 : 23
Zeta
Trebjesa
Nikšić
20 : 31
Rudar
Pljevlja
16.10.2021 20:00
Trebjesa
20 : 31
Rudar
Brskovo
Mojkovac
40 : 27
Danilovgrad
Danilovgrad
16.10.2021 19:00
Brskovo
40 : 27
Danilovgrad
Komovi
Andrijevica
22 : 32
Budvanska rivijera
Budva
16.10.2021 18:00
Komovi
22 : 32
Budvanska rivijera
Rudar
Pljevlja
23 : 23
Budućnost
Podgorica
16.10.2021 19:00
Rudar
23 : 23
Budućnost
Lovćen
Cetinje
36 : 23
Mornar 7
Bar
16.10.2021
Lovćen
36 : 23
Mornar 7
Brskovo
Mojkovac
18 : 31
Danilovgrad
Danilovgrad
16.10.2021
Brskovo
18 : 31
Danilovgrad

Vaterpolo

Novi Beograd
Beograd
18 : 14
KVK Radnički
Kragujevac
16.10.2021 19:45
Novi Beograd
18 : 14
KVK Radnički
Partizan
Beograd
19 : 4
Nais
Niš
16.10.2021 19:00
Partizan
19 : 4
Nais
Valis
Valjevo
11 : 11
Vojvodina
Novi Sad
16.10.2021 21:00
Valis
11 : 11
Vojvodina
Proleter
Zrenjanin
9 : 10
Šabac
Šabac
16.10.2021 20:00
Proleter
9 : 10
Šabac
Taš
Beograd
18 : 16
Beograd
Beograd
16.10.2021 21:30
Taš
18 : 16
Beograd
Valjevo
Valjevo
12 : 6
Mladost
Pančevo
16.10.2021 20:00
Valjevo
12 : 6
Mladost
Palilula
Beograd
1 : 22
NBG Vukovi
Novi Beograd
16.10.2021 20:00
Palilula
1 : 22
NBG Vukovi
TENT
Obrenovac
6 : 13
Singidunum
Beograd
16.10.2021 21:00
TENT
6 : 13
Singidunum
Sava
Šabac
12 : 10
Spartak Prozivka
Subotica
16.10.2021 18:00
Sava
12 : 10
Spartak Prozivka
53' Šut na gol (Sutjeska)
Ponovo Ateljevic glavom, za malo neprecizan
80' Gol (Branjevo)
Ostalo
Nastavljena je utakmica u Modriči. Kiša i dalje pada, a mreže miruju.
47' Gol (Slavija)
Stefan Arbinja
Arbinja sa penala.
60' Gol (Jasenica)