XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 234 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2020

Fudbal

14.11.2020 13:00 Borac 0 : 3 Tekstilac
14.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 4 Drina
14.11.2020 13:00 Ljubić 1 : 2 Modriča
14.11.2020 13:00 Podrinje 0 : 2 Zvijezda 09
14.11.2020 13:00 Kozara 3 : 1 Sutjeska
14.11.2020 13:00 Sloga 0 : 0 Željezničar
14.11.2020 13:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Sloboda
14.11.2020 13:00 Loznica 4 : 4 Borac 1926
14.11.2020 13:00 Železničar (P) 0 : 3 IMT
14.11.2020 13:00 GFK Dubočica 0 : 0 RFK Grafičar
14.11.2020 13:00 Jedinstvo 4 : 1 Proleter
14.11.2020 13:00 Mladost (Rogatica) 3 : 0 Stakorina
14.11.2020 13:00 Glasinac 2011 2 : 1 Vlasenica
14.11.2020 13:00 Milići 0 : 0 Drina HE
14.11.2020 13:00 Famos 0 : 1 Bratstvo
14.11.2020 13:00 Ilićka 01 2 : 0 Guber
14.11.2020 13:00 Velež 4 : 1 Romanija
14.11.2020 13:00 Budućnost 1 : 0 Mladost (Gacko)
14.11.2020 13:00 Vučijak 4 : 2 Sloga (Dugo Polje)
14.11.2020 13:00 Trebava 3 : 2 Željezničar
14.11.2020 13:00 Borac 3 : 1 Naša krila
14.11.2020 13:00 Sloga (Jakeš) 3 : 0 Hajduk (Batkuša)
14.11.2020 13:00 Zvijezda 7 : 0 Rudanka
14.11.2020 13:00 Ukrina 3 : 4 Vranjak
14.11.2020 13:00 Skugrić 6 : 1 Ozren
14.11.2020 13:00 Rudar 1925 1 : 2 Tabanci
14.11.2020 13:00 Lokanj 1 : 2 Podrinje
14.11.2020 13:00 Jedinstvo 5 : 3 Omladinac
14.11.2020 13:00 Sloboda 0 : 2 Sloga
14.11.2020 13:00 OFK Janja 2009 3 : 4 Čelopek
14.11.2020 13:00 Mladost 4 : 1 OFK Trnovica
14.11.2020 13:00 13 Skojevki 5 : 0 Kozara
14.11.2020 13:00 Biseri 3 : 3 Polet
14.11.2020 13:00 Torpedo 5 : 1 Omladinac
14.11.2020 13:00 Borac (Šibovska) 1 : 2 Laminci
14.11.2020 13:00 Kalemi 1 : 3 Sloboda
14.11.2020 13:00 Potkozarje 1 : 3 Sloga DIPO
14.11.2020 13:00 Župa 1 : 1 Borac (Mašići)
14.11.2020 13:00 Mladi Krajišnik 2 : 2 Obradovac
14.11.2020 13:00 Kladari Gornji 5 : 1 Bratstvo
14.11.2020 13:00 Budućnost 2 : 0 Dobor
14.11.2020 13:00 Partizan 2 : 1 Zadrugar
14.11.2020 13:00 Crkvina 0 : 2 Posavina
14.11.2020 13:00 Omladinac 1 : 6 Skugrić 1964
14.11.2020 13:00 Sloga 73 5 : 0 Trebavac
14.11.2020 13:00 Crvena zvijezda 2 : 1 Mladost
14.11.2020 13:30 Budućnost Red Star 1 : 1 Gredice
14.11.2020 13:30 Borac 3 : 0 Mladost (Lončari)
14.11.2020 13:30 Mladost (Sandići) 5 : 1 Jugović
14.11.2020 13:30 Mladost 2003 4 : 2 Zadrugar
14.11.2020 13:30 Strijelac 2 : 0 Slijepčevići
14.11.2020 13:30 Majevica 3 : 0 Grčica
14.11.2020 13:30 Crvena zvijezda 4 : 2 Jedinstvo
14.11.2020 13:30 OFK Brezik 4 : 0 Obilić
14.11.2020 13:00 Panteri 2 : 0 Jedinstvo
14.11.2020 13:00 Obarska : Semberija
14.11.2020 13:00 Miloš Obilić 1 : 1 Kolektiv
14.11.2020 13:00 OFK Magnojević 1 : 0 Balatun
14.11.2020 13:00 Novo doba 1 : 0 Proleter
14.11.2020 13:00 Drina (Batar) 3 : 0 Drina (Amajlije)
14.11.2020 13:00 Priboj 2 : 3 Mladost
14.11.2020 15:00 Velež (Mostar) 0 : 1 Široki Brijeg
14.11.2020 13:30 Rudar 1 : 0 GOŠK
14.11.2020 13:30 Čapljina 1 : 1 Travnik
14.11.2020 13:30 Radnik 3 : 1 Slaven
14.11.2020 13:30 Igman 1 : 2 TOŠK
14.11.2020 13:30 Posušje 7 : 0 Budućnost
14.11.2020 13:30 Vis Simm Bau 1 : 0 Bratstvo
14.11.2020 13:30 Goražde 1 : 2 Zvijezda
14.11.2020 13:30 Orašje 4 : 1 Jedinstvo
14.11.2020 13:30 Gornji Rahić 2 : 0 Bosna (Mionica)
14.11.2020 13:30 Mramor 2 : 4 Odžak 102
14.11.2020 13:30 Lokomotiva 0 : 5 Orahovica 74
14.11.2020 13:30 Bosna (Kalesija) 2 : 0 Dizdaruša
14.11.2020 13:30 Mladost 3 : 0 Seona
14.11.2020 13:30 Krivaja 0 : 3 Stupčanica
14.11.2020 13:30 Rudar 2 : 3 Usora
14.11.2020 13:30 Pobjeda 0 : 1 Famos
14.11.2020 13:30 UNIS 0 : 2 Natron
14.11.2020 13:30 Tomislav 4 : 0 Stolac
14.11.2020 13:30 Hajduk 4 : 1 Napredak
14.11.2020 13:30 Dragovoljac 1 : 0 Kostrč
14.11.2020 13:30 19 srpanj 4 : 1 Mladi zadrugar
14.11.2020 13:30 Sloga (P) 1 : 0 Mladost (S)
14.11.2020 13:30 Vitanovići 78 3 : 1 Bok
14.11.2020 13:30 Frankopan 2 : 3 Mladost (DS)
14.11.2020 13:30 Mladost (Velika Brijesnica) 4 : 0 Rijeka
14.11.2020 13:30 Doboj Istok 3 : 0 Mramor
14.11.2020 13:30 Sloga 2 : 1 Mladost (Gornje Živinice)
14.11.2020 13:30 Mladost (Kikači) 5 : 4 Omladinac 68
14.11.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Vražići 92
14.11.2020 13:30 Jedinstvo 1952 4 : 1 Polet
14.11.2020 13:30 Mladost 78 3 : 0 Ingram
14.11.2020 13:30 Trešnjevka : Čelić
14.11.2020 13:30 Krušik 3 : 0 Rudar
14.11.2020 13:30 Grivice 4 : 2 Srnica
14.11.2020 13:30 Omazići 1937 3 : 0 Napredak
14.11.2020 13:30 Mladost (Solina) 4 : 0 Budućnost
14.11.2020 13:30 Slatina 6 : 3 Partizan
14.11.2020 13:30 Mladost (Suha) 3 : 0 Vrana
14.11.2020 13:30 OFK Tuzla 2 : 1 Rainci
14.11.2020 13:30 TSC 1 : 3 Sloga
14.11.2020 13:30 Crvena zvezda : Vojvodina
14.11.2020 13:30 Zemun 1 : 2 Kolubara
14.11.2020 13:30 Spartak 5 : 0 Požarevac
14.11.2020 13:30 Mašinac Trejs 2 : 0 Radnički 1923
14.11.2020 13:00 Mladost 2015 2 : 3 Cvetex
14.11.2020 13:30 Novi Grad 0 : 2 Slavija
14.11.2020 13:30 Vlašić 1 : 4 Vitez
14.11.2020 13:30 Čelik 7 : 0 Borac
14.11.2020 13:30 Radnik 8 : 0 Natron
14.11.2020 13:30 Kiseljak 4 : 1 Žepče
14.11.2020 13:00 Zrinjski 3 : 1 Sloboda
14.11.2020 13:00 Sarajevo 9 : 0 Velež
14.11.2020 13:00 Široki Brijeg 2 : 3 Borac
14.11.2020 13:00 Krupa 0 : 2 Radnik
14.11.2020 13:00 Tuzla Siti 3 : 1 Olimpik
14.11.2020 13:00 Željezničar 6 : 1 Mladost
14.11.2020 11:00 Radnik (H) 0 : 3 Igman
14.11.2020 11:00 Ilijaš 2 : 0 Sutjeska
14.11.2020 10:00 Vlašić 1 : 4 NK Vitez
14.11.2020 10:00 Čelik 4 : 0 Borac
14.11.2020 10:00 Radnik 2 : 2 Natron
14.11.2020 10:00 Kiseljak 1 : 0 Žepče
14.11.2020 11:30 Laktaši 3 : 0 Omarska
14.11.2020 11:00 Željezničar 6 : 0 Mladost
14.11.2020 11:00 Zrinjski 2 : 2 Sloboda
14.11.2020 11:00 Široki Brijeg 4 : 0 Borac
14.11.2020 11:00 Krupa 1 : 2 Radnik
14.11.2020 11:00 Sarajevo 4 : 0 Velež
14.11.2020 12:00 Tuzla City 1 : 0 Olimpik
14.11.2020 10:00 Mineral 3 : 2 Borac
14.11.2020 10:00 Ljubić 3 : 3 Željezničar
14.11.2020 10:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Proleter
14.11.2020 10:00 OFK Spartak 2013 5 : 0 Borac
14.11.2020 10:00 Tekstilac Kort 0 : 2 Željezničar Sport team
14.11.2020 15:00 Laktaši 9 : 0 Omarska
14.11.2020 10:00 Lauš : Vrbas
14.11.2020 11:30 Kozara 6 : 1 Radnik
14.11.2020 11:30 Mineral/Sporting 11 : 0 Borac
14.11.2020 11:30 Ljubić 5 : 0 Željezničar
14.11.2020 11:30 OFK Spartak 2013 2 : 2 Borac
14.11.2020 11:30 Tekstilac Kort 0 : 6 Željezničar Sport team
14.11.2020 10:00 Međugorje : Bjelopoljac
14.11.2020 10:00 Lokomotiva : Višići
14.11.2020 10:00 Rama : Iskra
14.11.2020 10:00 Velež : Cim

Futsal

14.11.2020 20:00 GFC Sarajevo 5 : 5 Policajac
14.11.2020 17:00 Brotnjo 6 : 2 Sloga
14.11.2020 16:00 Bosna Kompred 4 : 2 Seljak
14.11.2020 17:30 Iskra Vrbas 7 : 2 Konjic
14.11.2020 20:00 Neimar 5 : 1 Žepče
14.11.2020 17:30 Konjodor 9 : 1 Rudnik
14.11.2020 19:00 Sparta 7 : 5 Hercegovina
14.11.2020 19:00 Bubamara 2 : 3 Sparta
14.11.2020 19:00 Čulin Mlin 4 : 4 Konjodor
14.11.2020 19:00 Bašigovci : MNK Lukavac
14.11.2020 19:00 FC Brčko : Klanac
14.11.2020 19:00 Lilium 1 : 6 Banovići
14.11.2020 18:00 Studentski dom 3 : 4 Ulcinj
14.11.2020 18:00 Onogošt 7 : 3 Gorštak
14.11.2020 18:00 Brskovo 10 : 1 Mirabile Moda
14.11.2020 15:30 Bajo Pivljanin 5 : 6 Nikšić

Košarka

14.11.2020 17:00 Cibona 75 : 82 Partizan NIS
14.11.2020 21:00 Mornar 87 : 66 Koper Primorska
14.11.2020 11:00 Sloboda 92 : 90 Spars Realway
14.11.2020 15:00 Rabotnički 82 : 77 Lovćen 1947 Bemax
14.11.2020 20:00 Promo : Široki
14.11.2020 20:00 Mladost : Spars
14.11.2020 20:00 Čapljina : Borac
14.11.2020 17:00 Bosna Royal 66 : 78 Čelik
14.11.2020 20:00 Bratunac : Zrinjski
14.11.2020 15:30 Radnik BN Basket 108 : 101 Sloboda 73
14.11.2020 19:30 Sokolac 63 : 86 Mladost Buldogs
14.11.2020 20:30 Slavija : HEO
14.11.2020 19:00 Sutjeska 77 : 71 Drina Princip
14.11.2020 18:00 Sutomore : KK Rudar
14.11.2020 18:30 Nikšić : Budućnost
14.11.2020 18:30 Primorje 55 : 74 Podgorica

Odbojka

14.11.2020 18:00 Gacko : Gradiška
14.11.2020 20:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Drina
14.11.2020 15:00 Jahorina 0 : 3 Tempo
14.11.2020 19:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Krivaja
14.11.2020 19:00 Galeb 3 : 0 Sloboda
14.11.2020 18:00 Smeč 1 : 3 Igman
14.11.2020 18:00 Sloboda Tuzlafarm : Mostar
14.11.2020 18:00 Gacko : BL Volley
14.11.2020 18:00 Jahorina 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
14.11.2020 18:00 Goražde : Kula Gradačac
14.11.2020 13:00 Maglić 0 : 3 Drina
14.11.2020 17:30 Crvena zvijezda 3 : 2 Inova
14.11.2020 16:00 Ljubinje 3 : 1 HE na Drini
14.11.2020 16:00 Glasinac 2 : 3 Radnik
14.11.2020 13:00 Slavija 1 : 3 Libero
14.11.2020 13:00 Hercegovac 3 : 1 ŽOK Leotar
14.11.2020 16:00 Prijedor 3 : 0 Balkana MP
14.11.2020 18:00 Panter 3 : 1 Ukrina
14.11.2020 16:00 Bratunac 3 : 0 Modriča
14.11.2020 18:30 Bosna 2 : 3 Orašje
14.11.2020 18:30 Kakanj : Bihać
14.11.2020 18:30 Gradina-Herceg 0 : 3 Napredak
14.11.2020 18:30 Ilijaš 0 : 3 Centar ORT
14.11.2020 17:00 Sloboda 2 0 : 3 Smeč DN
14.11.2020 17:00 Kula-Gradačac 2 1 : 3 Lami
14.11.2020 17:00 Smeč 2 0 : 3 Stars
14.11.2020 18:30 Mediteran Bemaks : Jedinstvo
14.11.2020 18:30 Luka Bar 3 : 1 Albatros

Rukomet

14.11.2020 18:00 Bosna : Konjuh
14.11.2020 18:00 Slavija 27 : 20 Iskra
14.11.2020 18:00 Derventa 32 : 42 Sloga (Do)
14.11.2020 18:00 Maglaj 27 : 40 Borac M:TEL
14.11.2020 18:00 Leotar : Sloga (GV - U)
14.11.2020 18:00 Lokomotiva 24 : 33 Izviđač
14.11.2020 Sloga 25 : 39 Srbac
14.11.2020 00:00 Teslić 33 : 35 Laktaši
14.11.2020 00:00 Čelinac 30 : 34 Srednjoškolac
14.11.2020 18:00 Krajina 25 : 43 Gradačac
14.11.2020 18:30 Goražde 27 : 40 Bosna
14.11.2020 18:00 Međugorje 25 : 22 Velež
14.11.2020 18:30 RK Respect 38 : 35 Izviđač CO 2
14.11.2020 18:30 Vogošča Poljine Hills 2 33 : 30 Radnički
14.11.2020 18:00 Partizan 1949 23 : 25 Lovćen
14.11.2020 18:00 Berane 1948 : Danilovgrad
14.11.2020 18:00 Komovi 29 : 22 Jedinstvo
14.11.2020 18:00 Rudar : Mornar 7
14.11.2020 16:00 Berane 1948 23 : 23 Danilovgrad
14.11.2020 16:00 Komovi 26 : 25 Jedinstvo
14.11.2020 16:00 Rudar : Mornar 7
14.11.2020 18:30 Katarina : Grude
14.11.2020 18:30 Knežopoljka 43 : 11 Hrasnica
14.11.2020 18:30 Jedinstvo 40 : 34 Mira
14.11.2020 18:30 Goražde 21 : 24 Hadžići
14.11.2020 17:00 Feniks 30 : 25 Nikšić
14.11.2020 19:30 Ulcinj 26 : 32 Mornar 7