XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
19/20.02.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
65 : 56
Student Igokea
Banja Luka
20.02.2022 17:00
Slavija 1996
65 : 56
Student Igokea
Rogatica
Rogatica
67 : 58
Varda HE
Višegrad
19.02.2022 18:00
Rogatica
67 : 58
Varda HE
Drina Princip
Zvornik
90 : 53
Kozara
Gradiška
20.02.2022 18:00
Drina Princip
90 : 53
Kozara
Prijedor Spartak
Prijedor
72 : 79
Budućnost BN
Bijeljina
20.02.2022 18:00
Prijedor Spartak
72 : 79
Budućnost BN
Sloboda 73
Novi Grad
57 : 70
Akademija Borac BL
Banja Luka
20.02.2022 18:00
Sloboda 73
57 : 70
Akademija Borac BL
Sutjeska
Foča
64 : 62
Sokolac
Sokolac
19.02.2022 19:30
Sutjeska
64 : 62
Sokolac
20.02.2022 19:51 (Administrator DC)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Budućnost BN 16 13 3 29
2 Slavija 1996 16 13 3 29
3 Rogatica 16 12 4 28
4 Drina Princip 16 11 5 27
5 Prijedor Spartak 16 10 6 26
6 Student Igokea 16 8 8 24
7 Sutjeska 16 8 8 24
8 Sokolac (-1) 16 8 8 23
9 Akademija Borac BL 16 6 10 22
10 Sloboda 73 16 4 12 20
11 Varda HE 16 3 13 19
12 Kozara 16 0 16 16

17.kolo
Sledeće kolo
26/27.02.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sutjeska
Foča
71 : 67
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
26.02.2022 19:00
Sutjeska
71 : 67
Slavija 1996
Sloboda 73
Novi Grad
71 : 74
Sokolac
Sokolac
26.02.2022 17:00
Sloboda 73
71 : 74
Sokolac
Akademija Borac BL
Banja Luka
66 : 78
Prijedor Spartak
Prijedor
27.02.2022 20:00
Akademija Borac BL
66 : 78
Prijedor Spartak
Budućnost BN
Bijeljina
88 : 56
Drina Princip
Zvornik
26.02.2022 19:00
Budućnost BN
88 : 56
Drina Princip
Kozara
Gradiška
54 : 58
Rogatica
Rogatica
26.02.2022 16:30
Kozara
54 : 58
Rogatica
Varda HE
Višegrad
93 : 89
Student Igokea
Banja Luka
26.02.2022 18:00
Varda HE
93 : 89
Student Igokea
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

qwert
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 4 korisnika