XS
SM
MD
LG

Dva Leotara na Ljubinje

- Termini i raspored utakmica prvog  kruga opdbojkaškog  šampionata Republike Srpske za  juniorki .-

GRUPA 1.

Trebinje, 09. 12. 2018. godine (nedelja) početak u 10.00 časova. Dvorana JU OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

OK „LjUBINjE BANKOM“, Ljubinje

OOK „LEOTAR“, Trebinje

ŽOK „LEOTAR“, Trebinje

Službena lica

                              1. Slobodan Antunović          iz Gacka

                              2. Jelena Tabaković                iz Bileće

                             3. Dijana Ćorović                  iz Ljubinja

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                  Prvo kolo

                    OOK „LEOTAR“  -  ŽOK „LEOTAR“ 

                                  Drugo kolo

                     OK „LjUBINjE BANKOM“ – OOK „LEOTAR“

                                  Treće kolo

                      ŽOK „LEOTAR“- OK „LjUBINjE BANKOM“

 

 

GRUPA 2.

               Gacko, 16. decembar 2018. godine (nedelja) . Dvorana KSC.

 

1.  OK „MAGLIĆ“, Foča

2.  OK „HERCEGOVAC“, Bileća

3.  ŽOK „GACKO“, Gacko

 

Službena lica

                                    1. Dragan Pešut               iz Ljubinja

                                    2. Nebojša Kulidžan         iz Bileće

                                    3. Petar Koprivica iz Gacka

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

                                  Prvo kolo

                  OK „HERCEGOVAC“- ŽOK „GACKO“

                                  Drugo kolo

                  OK „MAGLIĆ“ – OK „HERCEGOVAC“

                                  Treće kolo

                 ŽOK „GACKO“ – OK „MAGLIĆ“

 

 

GRUPA 3.

Višegrad, 16. decembar 2018. godine (nedelja). Gradska dvorana.

 

OK „HE NA DRINI“, Višegrad

OK „JAHORINA“, Pale

OK „RUDO“, Rudo

 

Službena lica

                   1. Milena Čančar           iz Pala

                   2. Jovana Ćuzulan           iz Rogatice

                   3. Milan Janjić                      iz Rudog

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                 Prvo kolo                   

                   ŽOK „JAHORINA“ –OK „RUDO“ 

                                  Drugo kolo

                             OK „HE NA DRINI“ – ŽOK „JAHORINA“

                                  Treće kolo

                             OK „RUDO“- OK „HE NA DRINI“

    

 

    GRUPA 4.

Istočno Sarajevo, 08. decembar 2018. godine (subota) početak u 11.00. Dvorana „Slavija“.

 

OK „GLASINAC“, Sokolac

OK „ZELENGORA“, Kalinovik

OK „SLAVIJA“, Istočno Sarajevo

 

Službena lica

                   1. Gorica Rudić                     iz Pala

                   2. Jovana Stanišić               iz Istočnog Sarajeva

                   3. Snježana Višnjić              iz Sokoca

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                          OK „ZELENGORA“ - OK „SLAVIJA“

                                             Drugo kolo

                             OK „GLASINAC“ - OK „ZELENGORA“

                                    Treće kolo

                           OK „SLAVIJA“ -  OK „GLASINAC“

 

GRUPA 5.

Zvornik, 08. decembar 2018. godine (subota) početak u 10.30 časova. Dvorana KSC.

 

ŽOK „BRATUNAC“, Bratunc

ŽOK „RADNIK“, Bijeljina

OK „DRINA“, Zvornik

 

Službena lica

                   1. Marko Marković                iz Zvornika

                   2. Dejan Jovanović                 iz Bijeljine

                   3. Nebojša Simeunović iz Lopara

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                               ŽOK „RADNIK“ - OK „DRINA“

                                            Drugo kolo

                             ŽOK „BRATUNAC“ - ŽOK „RADNIK“

                                    Treće kolo

                           OK „DRINA“ -  ŽOK „BRATUNAC“

 

 

GRUPA 6.

Brčko, 02. decembar 2018. godine (nedelja)

 

OK „LIBERO“, Bijeljina

ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“, Brčko

OK „SMEČ DN“, Brčko

                            Utakmice odigrane 02.12.2018. godine.

 

 

GRUPA 7.

Obudovac, 09. decembar 2018. godine (nedelja) početak u 14.00 časova. Dvorana Osnovne škole „Obudovac“.

 

OK „DERVENTA“, Derventa

ŽOK „MODRIČA“, Modriča

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“, Obudovac

 

Službena lica

                   1. Jelena Ristivojević Kuzmanović iz Bijeljine

                   2. Dragan Miškić                          iz Obudovca

                   3. Srđan Bencun                               iz Modriče

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira.

 

                                    Prvo kolo

                         ŽOK „MODRIČA“ - ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

 

                                             Drugo kolo

                             OK „DERVENTA“ - ŽOK „MODRIČA“

                                    Treće kolo

                        ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ -  OK „DERVENTA“

 

 

GRUPA 8.

Gradiška, 09. decembar 2018. godine (nedelja) početak u 11.00 časova. Dvorana OŠ „Mladen Stojanović“ Vrbaška.

 

OK „INOVA“, Banja Luka

OK „LAKTAŠI“, Laktaši

ŽOK „KOZARA“, Gradiška

 

Službena lica

                   1. Kristina Pantelić Babić  iz Banja Luke

                   2. Mile Ninić                        iz Laktaša

                   3. Milana Kočić                     iz Gradiške

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                                OK „LAKTAŠI“ - ŽOK „KOZARA“

                                             Drugo kolo

                                OK „INOVA“ - OK „LAKTAŠI“

                                    Treće kolo

                                 ŽOK „KOZARA“ -  OK „INOVA“

 

 

TAKMIČARSKI PAR

Kotor Varoš,  08. decembar 2018. Godine u 13.00 časova. Sportska dvorana „Nikola Tesla“.

 

OK „KOTOR VAROŠ“ – UOK „BANjA LUKA VOLEJ“

 

                   1. sudija     Nikola Lovrenović iz Banja Luke

                   2. sudija     Pavle Dostanić        iz Doboja


Kula Gradačac 3 : 0 Sloboda
Gacko 3 : 0 Modriča
Maglić 3 : 0 Jahorina
Goražde 0 : 3 BL Volley
Smeč 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Bimal-Jedinstvo 10 10 0 29
2 BL Volley 10 9 1 27
3 Gacko 10 7 3 23
4 Kula Gradačac 10 7 3 19
5 Smeč 10 5 5 14
6 Sloboda 10 4 6 14
7 Maglić 10 4 6 13
8 Goražde 10 2 8 6
9 Jahorina 10 2 8 5
10 Modriča 10 0 10 0