Sarajevo očekuje pobjedu

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo u 13. kolu Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine na domaćem terenu će odmjeriti snage protiv ekipe Banja Luke. Sarajke su prvu utakmicu u nastavku prvenstva riješile u svoju korist, pošto su u prošlom kolu porazile Modriču rezultatom 0:6.

-Svakako da smo dobro započele nastavak sezone, jer smo prvu utakmicu riješile u našu korsti. Što se tiče ekipe Banja Luke, jasno je da smo pred ovaj duel mi favoriti, tako da ćemo od prve minute probati nadmetnuti našu igru, naravno očekujem utakmicu sa puno dobrih akcija, poteza i golova. Hvala Bogu nemamo problema sa povredama, no pojedine igračice neće biti u sastavu zbog kartona, pa ćemo biti oslabeljne za ovaj meč, jer neće moći da nam pomognu Mejrema Medić i Amira Spahić, ali i pored toga mi ćemo da damo svoj maksimum kao i u svakoj utakmici, izjavila je Selma Kapetanović, igračica SFK.

Utakmica između ekipe SFK 2000 Sarajevo i Banja Luke igra se u subotu od 15:00 časova na pomoćnom stadionu Butmir, trening centar FK Sarajevo.