Krupa bolja od Grblja

Stadion Krupe

Drugu pripremnu utakmicu protiv OFK Grbalj fudbaleri Krupe pobijedili su rezultatom 4:2. U 9. minuti Mandić pokušava ali lopta odlazi preko gola. Igrao se 11. minut kad je OFK Grbalj poveo pogotkom iz kornera, 0-1.

Krupa preuzima inicijativi u nastavku i stvara šanse ali neprecizan je prvo Mandiš,  pa u nastavku i Lukić. U 33. minuti prekid za Krupu, Nikolic L.  odlično centrira a Maksimović najviši u skoku zabija za izjednačenje, 1-1.

Na poluvrijeme se odlazi neriješenim rezultatom, a bilježimo situaciju iz 35. minuta kada Bilal odličnim pasom odigrava Mandića koji ide sam na golmana , ali golman brani.

Početkom drugog poluvremena, u 54. minuti Krupa dolazi u vođstvo. Mandić dobro šutira, golman odbija lopta na koju natrčava Šipovac i zabija za 2-1.

Igrao se 61. minut kada Lukić istrčava kontru i povisuje rezultat na 3-1.

U zadnje dve minute viđena su 2 pogotka. OFK Grbalj smanjuje na 3-2, a zatim Nikolic L. postavlja konačnih 4-2.

Grbalj – Krupa 2:4

Grbalj: Perović, Vranješ, Merdović, Kartal, Đukanović, Đuričković, Kotorac, Petrov, Kacić, Kordić, Edvard.

Krupa:  Kolak, S. Nikolić, Dekić, Maksimović, Puzigaća, Bilal, Palić, L. Nikolić, Lukić, Šipovac, Mandić. Igrali su njoš; Savić, Dujaković, M. Modić, A. Modić, Bajić,.