Famos i Igman remizirali u prijateljskom meču

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića i Igmana iz Ilidže remizirali su u prijateljskom meču igranom danas u Vojkovićima.

Po izuzetno teškom vremenu, jakom suncu i visokoj temperaturi, Famos i Igman su dali koliko su mogli u ovom trenutku, a to je na kraju bilo dovoljno za 1:1, mada je utisak da je Famos bio bolji rival na terenu.

Famos je do gola stigao u 20. minutu kada Marko Tešanović, kapiten u ovom meču, asistira za povratnika među Motoriste, Tihomira Lalovića, koji pogađa za 1:0.

Bio je Famos poprilično stabilan nazad, protivniku nisu dozvolili gotovo niti jednu šansu u čitavoj utakmici. Ni oni nisu bili previše inovativni u napadu, pa će do početka prvenstva Famos svakako morati da poradi na kreaciji i završnici samih akcija.

Igman do jedinog gola na meču stiže u finišu, kada poslije kornera griješi mladi golman Luka Benić, lopta mu ispada iz ruku, a Bahić to koristi i pogađa za 1:1.

Trener Famosa, Vladimir Drinjak, u prvom poluvremenu je dao priliku sljedećim igračima: Jovičić, Duško Lučić, Janković, Blažić, Frganja, Tešanović, Marković, Otović, Mrda, Stevanović i Lalović. Kako je počelo drugo poluvrijeme tako je i novi-stari trener Motorista šansu davao i ostalim igračima, pa su tako igrali još i rezervni golman Benić, te Ančić, Vasić, Bjelica, Šešlija, Novak Lučić, Ruduljić, Pandurević, Avramović, Vidaković i Stojanović.