Remi Čelika i Tuzle

Čelik je na Bilinom Polju ugostio ekipu Tuzla Sitija a susret je završen bez golova 0:0.

Prvu priliku na utakmici imao je Čelik na početku kada je zaprijetio Dedić, ali nije iskoristio veliku šansu za svoj tim.

Nakon toga utakmica ulazi u nešto sporiji tok, da bi sredinom prvog poluvremena Zeničani stvorili još dvije dobre prilike. U šansama su se našli Dilaver i Huseinbašić, ali Tuzla se uspjela odbraniti.

U drugom poluvremenu Tuzlaci su pokušali zaigrati nešto agilnije i bili su bolja ekipa u prvim minutama nastavka, ali se Čelik uspio osloboditi pritiska i ponovo stvoriti nekoliko dobrih prilika. U njima su se našli Dedić i Dilaver, ali bez promjene rezultata.

Do kraja susreta Čelik je pokušavao doći do gola, ali se rezultat nije mijenjao, te je ostalo 0:0.

Radnik 3 : 0 Mladost
Zrinjski 4 : 0 Borac
Čelik 0 : 0 Tuzla Siti
Sloboda 1 : 0 Zvijezda 09
Široki Brijeg 3 : 3 Željezničar
Sarajevo 2 : 1 Velež